Jak na věc


zvýšení hladiny estrogenu

Dávejte pozor na to, že: Measles způsobí návrat

    Â? ¢ Těhotné ženy by měly minimalizovat jejich příjem kávy nebo energetických nápojů, protože to staví ženy s vyšším rizikem potratu nebo předčasného porodu.
    Ženy, které pijí více než dva šálky kávy denně mohou mít vyšší hladiny estrogenů, než ženy, které nemají. Zatímco káva může zvýšit hladiny estrogenů, ale také dává ženám s vyšším rizikem endometriózy a prsu bolest.
    Nadměrné cvičení, stejně jako pravidelné cvičení, bylo spojeno s poklesem hladiny estrogenů. Normální denní cvičení, však musí být zachována, protože může snížit riziko vzniku rakoviny prsu a podporuje celkovou životnost.
    Vyhnout se potraviny s vysokým obsahem rafinovaných cukrů, trans-mastných kyselin, solí a prázdných rafinovaných sacharidů. Potraviny, které mají vysoký obsah fytoestrogenů může imitovat funkci estrogenu v těle.
    Ženy však potřebují více estrogenu za normálních tělesných funkcí, jako je početí dětí. Během menopauzy, hladina estrogenu u žen výrazně snížit. Chcete-li zvýšit své hladiny estrogenů, se podívat na těchto pět užitečných faktů.


Každodenní superfoods pro štíhlejší

    Než se pustíte do léčebného programu estrogenu, obraťte se na svého lékaře zdraví. Zatímco estrogen nedostatek může vést k celé řadě problémů, příliš mnoho estrogenu bylo spojeno s menstruační poruchy, ovariální cysty a rakoviny prsu.
    Kouření může omezit schopnost těla efektivně produkovat estrogen. Kouření v pre-menopauzálních žen byla proto spojena s menstruační dysfunkce, neplodnost, a dřívější menopauze.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00