Jak na věc


zubní niť

Přivítejte léto se zářivým úsměvem

    Ačkoli je sklovina velmi mechanicky odolná, proti chemickým vlivům prostředí se nemůže dobře bránit. Kyseliny vyplavují ze skloviny minerální látky a zbylé složky pak mohou být napadány jinými bakteriemi a vzniká zubní kaz. Jakmile prostoupí bakterie sklovinou, napadnou také dentin, kde se mohou šířit směrem k zubní dřeni drobnými kanálky, které vedou v dentinu od skloviny ke dřeni.
    Ve dnech 27. a 28.12. bude prodejna z důvodů dovolené uzavřena. Rovněž všechny objednávky přijaté od 23.12. do 31.12.2017 budou vyřízeny až po Novém r...
    To co je v článku je dobrá věc, ale zatím hudba budoucnosti. Existuje účinný způsob, jak dosáhnout stejného účinku již nyní. NENECHAT SE INFIKOVAT! K infekci dochází v dětství při prořezávání zubů. Pokud v tomto věku nedojde k infekci S. mutans, zuby jsou kolonizovány neškodnými bakteriemi a S. mutans pak nemá šanci. Na Je to jednoduché a účinné!
    Někdo si může čistit zuby jak chce a má kazů furt spustu, někdo si nečistí zuby skoro vůbec a kaz nemá. Znám člověka, kterému je víc jak 30 let a kaz v životě neměl a to o zuby skutečně téměř vůbec nepečuje. Ani sebelepší ústní hygienou se kazů nezbavíte, maximálně je můžete lehce omezit..
    Ve dnech 2.7.-6.7. 2018 bude prodejna z důvodu dovolené uzavřena. Z tohoto důvodu budou i všechny Vaše objednávky přijaté v těchto dnech vyřízeny až v...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00