Jak na věc


zrní pro ptáky prodej proso

Dotaz ke zboží: Rodenticid Pelgar Norat 25 zrní 140 g

    Jsou zvedací zařízení, určeny k přemísťování zrní a granulátu. Nejčastěji spolupracují se zařízeními pro vodorovný transport (redlery, dopravníky), ze kterých je zvedacím zařízením materiál odebírán a transportován do výšky 40m. Konstrukce zvedacího zařízení je založena na modulovém systému. Prodloužení zařízení je možné dodáním modulu potrubí L=2m a také pásu s kapsami. Výkon 10-250t.
    NORAT zrní je rodenticidní požerová nástraha vyrobená z vysoce kvalitní potravinářské pšenice. Je vhodná pro hubení škodlivých hlodavců, zejména myší, které mají tendenci vyhlodávat pouze vnitřní část zrn pšenice. Dochucovadla zvyšují konzumaci nástrahy (její chuťovou atraktivitu) a konzervanty zamezují plesnivění a množení bakterií v případě, že nástraha je aplikována ve vlhčím prostředí.
    Jan Unger (zpěv, kytara, flétna); Jan Juklík (kytara, zpěv); Jan Fišer (housle, zpěv); Jan Caithaml (baskytara, zpěv); Ondřej Slavík (bicí, akordeon, beatbox, zpěv).
    Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku. Druhé album skupiny "Hrdina počítačový hry jde do světa“ vyšlo v roce 2011 pod záštitou písničkářky Radůzy na jejím labelu Radůza Records.


Agremo.cz - sila, sušárny, dopravníky zrní

    Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich hudbě slyšet akordeon, beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu.
     Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky. S talentem na melodie a mísením moderního zvuku je kapela Zrní ikona novátorství. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný, jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický. Osobně jsme se o tom mohli přesvědčit i v Mahenově divadle! Koncert se odehrál ve čtvrtek 28.3.2019.
    Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali za posledních 16 let na její pomyslný vrchol. O aktuálním směru této české hudební kapely velmi dobře vypovídá jejich poslední album "Jiskřící", se kterým se Zrní zvukově i textově přesouvají z přírody do současného městského prostoru. Deska vznikla pod producentským dohledem Ondřeje Ježka a elektronického experimentátora Jonatána Pastirčáka alias Pjoniho (SR).


Chcete využít dopravu zdarma?

    Vítejte v našem e-shopu. Od 1.9.2018 mají u nás registrovaní i nově zaregistrovaní zákazníci věrnostní slevu 3%. Sleva se projeví automaticky po registraci. Ověříte si to porovnáním cen před a po Vašem přihlášení.
    Jsou určeny k přemísťování veškerých druhů sypkých materiálů na menší vzdálenosti. Nabízíme dva typy dopravníků : KORYTOVÉ – výkon 6-35 t/hod s transportem jedno nebo obousměrným a nebo POTRUBNÍ – výkon 6-35 t/hod., které mohou pracovat i pod úhlem 60°, SAMOKROUŽÍCÍ - slouží k vyskladňování sil s plochým dnem.
    Stačí vyplnit formulář a následně Vám sdělíme zda Vám zboží přivezeme zdarma a za jakých podmínek.
    Tématem poslední nahrávky je zážitek krize. Krize plynoucí ze ztráty, zbourání dosavadních struktur, jistot a pevných bodů. Ale také krize jako dar a možnost, uvidět sebe i svět kolem novým pohledem. Motorem Zrní je neustálá touha lépe a přesněji zachytit a předat pocity ze světa a "Jiskřící" pro ně v tomto znamená opět posun.
    Jsou nejvhodnějším zařízením sloužícím k vodorovnému transportu obilovin. Jsou ideální pro transport secího materiálu, garantují jeho čistotu. Např. když jde pšenice po řepce apod.


Chcete využít regionální dopravu zdarma?

    Jsou určeny k dopravě obilovin, granulí, osiva, biomasy a jiných sypkých hmot v horizontálním směru. Vzdálenost dopravy může být od několika metrů do několika desítek metrů. Výhodou je široký rozsah výkonů (10-250 t/hod).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00