Jak na věc


zprostředkování práce v rakousku, znojmo

Zprostředkování práce do Bavorska (a nejen tam …..) - více

    Pravidelně informujeme zákazníka o stavu prodejnosti jeho vozidla případně o zájmu či nezájmu o koupi .Případně návrh na slevu vozidla ke zlepšení prodejnosti.
    S Vámi je sepsána smlouva o zprostředkování, technický stav vozidla,  podepíšete plnou moc k prodeji a zastupování při odhlášení a už se o nic nemusíte starat.
    Po zakoupení vozidla v našem autobazaru, musíte vyčkat na odhlášení z bývalého majitele na Vás. Po odhlášení Vám doporučeně na Vaši adresu zašleme velký i malý technický průkaz. Musíte před přihlášením absolvovat ještě tzv.Evidenční kontrolu na STK za 300,-Kč, kde Vám prověří pravost VIN-čísla karoserie a vystaví protokol, který po Vás bude požadovat příslušný Městský úřad-referát dopravně správních agend.
    Zprostředkováním prodeje se rozumí komisní prodej vašeho vozidla. Spočívá v tom, že vozidlo , které chcete prodat přistavíte fyzicky k nám do autobazaru , kde projde vstupní kontrolou (kontrola VIN,motoru a čísel výrobce…..)Potom jde na umytí navoskování a kompletní přípravu k prodeji.


Motto: „Když nevíš kam jdeš, tak je úplně jedno, kudy jdeš …..“

    Für deutsche Unternehmer bieten wir „Personalvermittlung – vom Böhmerwald nach Bayern“ und „Kooperation – neue Geschäftskontakte - Unternehmensberatung“.
    Zaregistrovaný TP: Do 40 dnů odešlete na adresu úvěrové společnosti Technický průkaz k vozidlu po dobu úvěru je uchován u úvěrové společnosti a po ukončení úvěru vrácen majiteli vozidla.
    Za tyto služby je dohodnuta provize z prodejní ceny vozidla a to ve výši 5,0 %. Tuto provizi platíte až po prodeji nikoli před. Pokud se vozidlo neprodá nečiníme si nárok na jakoukoli odměnu. Neprodané vozidlo si vezmete zpět zdarma bez poplatků za parkování-ty se u nás neplatí. Ačkoli fotoinzerce, mytí, voskování, vyčištění interiéru, údržba aku, kontrola nemrznoucích směsí (aktuální v zimních období), ostraha, pojištění na projížďky s potencionálními kupci určitě něco stojí.
    Zastoupíme Vás - jak při uzavírání kupních smluv , tak při odhlášení a přihlášení každého vozidla.Po prodeji je samozřejmostí, že v co možná nejkratší době Vám auto odhlásíme na nového majitele s tím ,že jste vyzváni pro hotovost za prodané vozidlo a navrácení povinného ručení ke zrušení.


Personalvermittlung – vom Böhmerwald nach Bayern - mehr

    to jsou hlavní činnosti, které Vám nabízí tento web pro klientelu malých a středních podnikatelů (a nejen pro ni …). Kromě toho Vám nabízí ještě personální servis a související vzdělávací programy pro podnikatele i širokou veřejnost.
    Po evidenční kontrole se dostavíte na příslušný Městský úřad v místě trvalého pobytu s platným občanským průkazem, kupní smlouvou, dokladem o zaplacení vozidla, protokolem o evidenční kontrole , dokladem o pojištění odpovědnosti a uskutečníte samotné zaregistrování na vaši osobu.
    Pro prodej Vašeho automobilu učiníme všechny dostupné kroky k úspěšnému prodeji a k Vaší plné spokojenosti. Vždyť i vy máte přátele, kterým nás doporučíte !!! Nezbývá, než aby jste nás vyzkoušeli.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00