Jak na věc


značení kabelů

O kvalitách dodávaných služeb se přesvědčilo již více než 1000 zákazníků z celé ČR.

    Nařízení vlády č. 11/2002 Sb. určuje, kdy a jak použít svítící - fotoluminiscenční tabulky k požárnímu značení únikových cest, a stanoví vzhled a umístění pro bezpečnostní tabulky a značky. Vyrábíme a dodáváme:
    Podlahové značení najde uplatnění v interiéru i v exteriéru. Dodáváme podlahové značení zakázové značky, podlahové značení výstražné, podlahové texty, podlahové značky na palety, podlahové pásky a podlahové pásky extra odolné PERMASTRIPE.
    Nejčastější příčinou úrazů je uklouznutí. K účinné prevenci úrazů uklouznutím, snížení možnosti pádu a zranění, patří bezesporu instalace protiskluzové (protiskluzné) pásky. Účinnou vlastností protiskluzných (protiskluzových) pásek je vrstva pokrytá korundovými zrny s maximálním koeficientem tření ...
    Hledáte kompletní servis v oblasti dopravního značení? Zvolte si naše služby. Pronajímáme vodorovná i svislá dopravní značení. Nabízíme parkovací zábrany, dopravní zrcadla či montáž zpomalovacích prahů. Zajistíme rovněž bezpečné dopravní značení uzavírek či prací na komunikacích.
    Svítící tyčinky (chemické světlo) mají široký okruh použití: lze je použít jako nouzové osvětlení, při sportu, rybáření či zábavě. Chemické světlo lze bezpečně použít ...


Podlahová značka - kříž, 300x300mm

    Jsme dynamicky rozvíjející se firma, která se neustále rozšiřuje, obnovuje strojní vybavení a sleduje nové trendy v oblasti dopravního a bezpečnostního značení. Dodáváme certifikované dopravní značky, zařízení, informační a orientační systémy. Zabýváme se realizaci a prodejem svislého, vodorovného a přechodného dopravního značení. Poskytujeme zpracování projektové dokumentace vč. její schválení u dotčených orgánu. Realizujeme hmatné úpravy povrchu pro nevidomé technologii Medialine. Montujeme betonové svodidla City bloc. Odstraňujeme nevyhovující vodorovné značení frézováním. Zajišťujeme bezpečnostní úpravu vozovky technologii Tyregrip, Granosa, či Rocbinda. Bezpečnostní značení průmyslových areálu, hal, logistických center, výrobních, či skladovacích venkovních prostor provádíme za provozu v různých technologiích. Prodáváme bezpečnostní prvky a vyrábíme ochranné trubkové nárazníky apod. Městský mobiliář v kombinaci dřeva s žárově pozinkovanou nebo komaxitovou ocelí. Prodáváme ukazatel
    Jsme specialisty na aplikaci a pronájem dopravního značení. Provádíme zabezpečení dopravních uzavírek či stavebních a jiných prací na pozemních komunikacích.
    Pronajměte si od nás vodorovná či svislá dopravní značení. Vodorovná dopravní značení provádíme ručně i strojně. Dbáme na precizní dodržení technologických podmínek při nanášení, což má pozitivní vliv na jejich životnost. K pronájmu nabízíme také lávky pro pěší, plotové zábrany či noční blikače.
    Naše společnost byla založena v roce 1995. Od roku 2013 se aktivně věnujeme činnostem v oblasti dopravního značení, projekční činnosti dopravních staveb a realizací pozemních a dopravních staveb. Naše společnost nabízí široké spektrum služeb na vysoké úrovni. Vše co děláme, si od nás získává nejvyššího nasazení a pečlivosti ... Přejít na profil firmy


Páska na podlahu PERMASTRIPE RX-žlutý/černý 30mx50mm

    Bezpečnost práce vyžaduje viditelně označit nebezpečí na únikových cestách. Významným doplňkem pro bezpečnostní tabulky jsou výstražné pásky se samolepící vrstvou pro jednoduchou instalaci. K označení výkopů a míst s nebezpečím pádu je vhodná vytyčovací páska s červenými a bílými bezpečnostními pruhy ...
    Rádi pro vás kompletně zajistíme projekty dopravně inženýrského opatření, známé jako DIO, které jsou vyžadovány odborem dopravy pro povolení prací na pozemních komunikacích. S ohledem na vaše požadavky projekt DIO vypracujeme a provedeme konzultaci povolení na Policii ČR.
    Měsíčně aktualizovaný seznam ČSN a e-shop. Informace z oblasti technických norem a normalizace. Odborné publikace z oblasi bezpečnosti práce a požární ochrany.
    Dále zajišťujeme také prodej a montáž parkovacích zábran, zpomalovacích prahů, plastových obrubníků a dopravních zrcadel. Sklopné parkovací zábrany dodáváme s automatickým uzamykáním a ochranou proti korozi.
    Bezpečnostní tabulky jsou každodenní součástí našeho života. Grafické značky a texty nás obklopují na každém kroku a informují nás o našem okolí. Nejdůležitější roli mají právě bezpečnostní tabulky a značky, ...


Samolepící podlahové značení - 500ks/role

    Součástí naší nabídky je rovněž zajištění společenských či sportovních akcí. Naše služby využívají kupříkladu filmaři a televizní štáby. Spolupracovali jsme s tvůrci seriálů Velmi křehké vztahy a Přešlapy, účastnili jsme se natáčení filmu Jak ulovit miliardáře, naše služby si zvolili také organizátoři České Miss.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00