Jak na věc


změny v dopravních předpisech od 1.10. 2018

Založili jsme pro Vás novou společnost

    V případě zájme můžeme také svolat a uspořádat valnou hromadu, připravit rozhodnutí jediného společníka/akcionáře nebo rozhodnutí statutárních orgánů. Tyto kroky vám zajistí dosažení požadovaných změn ve vaší firmě.
    Jednou z nejčastějších změn je změna sídla spol. s r. o. nebo změna jednatele spol. s r. o. Často je využívána naše služba "zápis z valné hromady". Zatímco pro nás jde doslova o "denní chleba", tedy o činnosti, které provádíme každý den, bez zkušeností může jít o časově náročné procesy. Nechcete-li ztrácet čas, síly a finance, obraťte se na odborníky z Woolfeholding.cz.
    V podstatě jakoukoliv změnu v s. r. o. dokážeme zařídit za vás! Od běžné změny názvu či sídla, přes různé zápisy do OR či změny v OR až po mimořádné valné hromady. Všechno zajistíme rychle a spolehlivě. Náš tým zkušených specialistů se postará o každou vaši potřebu. Vy si tak nemusíte nastudovat předpisy a zákony k valným hromadám či přeměnám společnosti, nemusíte hledat vzory tiskopisů. Woolfeholding.cz si s tím poradí.


Vše důležité o změnách ve společnosti

    Téměř každá firma zažije v době své existence potřebu změny, kterou je nutné zapsat do OR. Každá taková změna s sebou pochopitelně přináší spoustu administrativních úkonů a povinností. Pokud jste ještě změny neprováděli a nezapisovali, může vás to stát nejen spoustu času, ale i peněz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00