Jak na věc


změnit heslo

Strie v těhotenství jsou noční můrou každé ženy. Víme, jak na strie vyzrát!

    Byla vydána verze 5.4.0 knihovny libvirt (Wikipedie) zastřešující různé virtualizační technologie a vytvářející jednotné rozhraní pro správu virtuálních strojů. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Řešeny jsou mimo jiné aktuální bezpečnostní chyby v procesorech Intel.
    Kdo z vás si pokládal otázku jak a za jakých podmínek si lze změnit jméno a příjmení včetně časů, žádostí a finanční náročnosti, nechť nahlédne do tohoto dokumentačního projektu :).
    Internet běží sice převážně na TCP/IP, ale v rámci jednoho počítače máme i vhodnější způsoby komunikace. Článek Java a unixové doménové sokety, FD, systemd a xinetd se věnuje unixovým soketům a jejich použití v Javě, předávání souborových popisovačů (FD) z rodičovského procesu potomkovi, konceptu tzv. socket activation a ukazuje i propojení Jetty a Apache pomocí unixových soketů.
    Marcel Štulek ze Samizdatu zveřejnil projekt Novinový program, který stahuje a porovnává titulní stránky (především českých, ale i zahraničních) novin a zpravodajských webů, jak se mění v čase. Zdrojový kód je na GitHubu.
    Byla vydána verze 8.1 open source unixového operačního systému NetBSD (Wikipedie). Přehled novinek v poznámkách k vydání. Řešeny jsou mimo jiné aktuální bezpečnostní chyby v procesorech Intel.


Co skrývají symboly na obalech přírodní kosmetiky?

    Spolek Otevřená města zajistil překlad a vydání brožury Public Money, Public Code (Veřejné peníze, Veřejný kód). Tato publikace i neznalého čtenáře seznámí se základními otázkami ohledně svobodného softwaru, sdílení zdrojových kódů a využití těchto mechanismů ve veřejné správě. Anglický originál připravila Free Software Foundation Europe (FSFE). K dispozici je rovněž tisková verze a zdrojový kód sazby. „Často se potýkáme s tím, že
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Mozilla.cz informuje o správci hesel Firefox Lockwise. Ten byl pod názvem Lockbox již několik měsíců k dispozici pro Android a iOS. Minulý měsíc byl přejmenován na Lockwise a dostal také nové logo. Před týdnem byl Lockwise vydán také jako doplněk pro Firefox pro počítače.
    Google Chrome 75 byl prohlášen za stabilní (YouTube). Nejnovější stabilní verze 75.0.3770.80 tohoto webového prohlížeče přináší řadu oprav a vylepšení. Vylepšeny byly také nástroje pro vývojáře. Opraveno bylo 42 bezpečnostních chyb.


Léčivé kameny: Tygří oko přitahuje štěstí a chrání před nepřáteli

    Článek ve Fedora Magazine představuje nástroj ffsend umožňující využívat službu pro jednoduché a soukromé sdílení souborů Firefox Send (zprávička) z příkazového řádku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00