Jak na věc


zlatnictví machek dobříš

Přizpůsobíme se Vašim nápadům a představám a společně tak vytvoříme dokonalé šperky vysoké kvality.

    Zlatnictví K je česká moderní zlatnická a obchodní firma sídlící v Benešově u Prahy, která je založena především na zkušenostech v oboru zlatnictví - klenotnictví, vlastní výrobě šperků a na vzájemné dlouhodobé obchodní spolupráci s pečlivě vybranými významnými českými i zahraničními výrobci šperků. Pro dnes již velmi významné množství našich vlastních zákazníků vždy zajišťujeme vše potřebné k tomu, aby za finanční prostředky investované do nákupu šperků u nás dostávali nejen požadovanou kvalitu zboží šperků, ale k němu také nadstandardní servis z oblasti zlatnictví - klenotnictví. Stálí zákazníci Zlatnictví K (a dnes již i velmi mnoho nových) se k nám velmi rádi vracejí a právě tato skutečnost je pro nás tím nejlepším důkazem toho, že svou práci děláme dobře, že naše snaha o spokojenost všech zákazníků se skutečně vyplácí.
    V případě Vašeho zájmu o námi nabízené zboží šperků z klenotnictví a služeb z oboru zlatnictví nás můžete také Vy osobně navštívit v některé z námi provozovaných prodejen Zlatnictví K v Benešově u Prahy, nebo nás můžete kontaktovat na níže uvedených adresách a telefonních číslech. Velmi rádi přesvědčíme o kvalitách námi nabízených produktů a služeb také Vás a rádi se Vám budeme věnovat.
    Naše firma působí na trhu úspešně již 22 let. Snažíme se neustále zdokonalovat a vylepšovat služby, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků.
    Jsme připraveni Vám pomoci s výběrem hodinek a realizací nákupu každý pracovní den od 9:00 - 12:00 a od 13:00 - 17:00 hod. Otevírací doba v sobotu je od 9:00 - 12:00 hod.
    Významný podíl naší činnosti tvoří samozřejmě individuální návrhy a realizace šperků dle zadání a přání zákazníka. Pravidelně sledujeme nejnovější trendy v oboru prostřednictvím veletrhů konaných v České republice i v zahraničí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00