Jak na věc


zkus mě rozesmát online zdarma!

MOHU VÁM POMOCI, DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, JAK SE CÍTÍTE

    Bylo mi umožněno projít online kurzem ketogenní stravy a z mé strany mohu jen a jen doporučit! (y) Kurz je výborně zpracován, je srozumitelný, jednoduchý, ale zároveň obsahuje spoustu informací, které jsou užitečné jak pro začátečníky, kteří nevědí jak začít, tak i pro pokročilejší, kteří přestanou hubnout, nebo potřebují restart. Kurz obsahuje jednoduchý, ale vyvážený jídelníček, odkazy na recepty, na studie v ČJ/AJ a spoustu dalších potřebných a užitečných informací. Ač jsem na keto/lchf od loňského září a mám načteno, nastudováno a hlavně odžito, tak i pro mne byl kurz velice užitečný. Spoustu informací jsem si připomněla, nové získala, ale hlavně mě „nakopl“ v chuti pokračovat a ujistil, že to má smysl! <3 Děkuji
    Jakýkoliv přípravek na podporu hubnutí je naprosto zbytečný. Dobře sestavená ketogenní strava dokáže nakoupnou pořádně a hubnutí je skoro zaručené. Raději peníze dejte do kvalitních potravin.
    Také já se přidávám s pozitivním komentářem na tento kurz. Načteno jsem měla již dříve, ale teď jsem vše zpracovala a zkusila. Ze dne na den jsem vynechala vše z mouky a čokoládu. Po deseti týdnech nemám žádné chutě, připravované jídlo mě zasytí na potřebnou dobu. Také jako velké plus vnímám to, že příprava jídel není složitá a receptů je už velké množství. Moc děkuji za inspiraci a srozumitelné informace.
    Dobrý den, mohu Vás poprosit o názor na tento výrobek? Může napomoci rozběhnutí metabolizmu? Nemyslím, že by to mělo něco vyřešit bez snahy dodržovat pravidla, jen jestli to může zafungovat jako podpora? Děkuji za odpověď! https://www.ketoweightloss.com/checkout.php


ZA PÁR TÝDNŮ SE MŮŽETE CÍTIT ÚPLNĚ JINAK

    Evi, moc děkuji za milou recenzi. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jste se nechala do keta „umluvit“, protože po Vašich dietních zkušenostech by jste se u všech ostatních metod jen trápila, a výsledky by byly minimální. Hubnutí je skutečně o hormonech. Moc Vám fandím, těším se na viděnou a na finální proměnu. Zatím jsou výsledky fantastické.
    Ketogenníé sträva je vhodná samozřejmě i při cvičení. U dětí není vhodné snižovat sacharidy na tak nízkou hranici, přesto můžete jídla vařit společně a dětem přidat přílohu a zeleninu. Kurz není zaměřený na recepty. Kurz vás donutí přemýšlet o složení talíře, pochopíte, proč jsou sacharidy spíše skodlivé. Naučí vás, jak si správně jídelníček sestavit, k dispozici máte vzorový jídelníček, tabulky potravin. Navíc máte možnost využít online podporu, pokud vám nebude něco jasné.
    Moc bych si přála, aby půlroční kurz ZKUS TO S KETO pomohl všem, kteří to potřebují. Předala jsem do něj vše potřebné pro změnu vašeho těla a cenu stanovila na 1 490 Kč. Prozatím vám nyní nabízím celý online kurz ZKUS TO S KETO za zaváděcí cenu. 


JAKÝ ZVOLIT KURZ? ZKUS TO S KETO nebo ZKUS TO S LOW CARB?

    Úžasny nápad pro lidi kteří chtějí opravdovou změnu v životě. Vše perfektně funguje je třeba být k sobě tvrdý a nestaci pouze chtít ale spravné je potřebovat změnu. Za sebe doporucuji se do kurzu vždy pravidelně vracet když nastane praktická zkušenost je dobré si kurz znova přečíst protože dostanete odpovědi které jste právě prožili praxí. Dále mohu skutečně potvrdit že online podpora funguje perfektně až si někdy připadám trapně že zase ruším nějakým nesmyslem na který stejně najdu odpoved v kurzu a proto bych klidně být provozovatel webu pro takové jako jsem já zdražil kurz protože učený z nebe nespadl ale žijeme v kapitalismu takže zadara se radit nedá a nemá a myslím že když je člověk ochoten přijmout změnu svého návyků stravování měl by zato zaplatit i tomu kdo ho vede protože znalosti které předává paní Hana jsou hodně cenné.
    Dobrý den, chtěl bych se vás paní Hanko zeptat jaký je váš názor na první fázi keto diety jen o proteinových nápojích s doplňováním tuků, myslíte, že na rozjezd by to bylo možné a teprve v druhé fázi zařadit klasický keto jídelníček? Prohledl jsem si vaše stránky a recenze uživatelů a velice mne překvapilo jak jsou například recepty snadné na vaření i pro muže a vážně přemýšlím o absolvování vašeho kurzu, protože jsem dospěl do věku a stavu, že potřebuji a chci změnu. Děkuji za odpověď, s pozdravem Pavel.
    Dobrý den.Mám problém s polykáním a trávením.Proto zkouším všechno možné.Nyní jím dělenou stravu a trochu se mi ulevilo.Potřebuji vědět,jestli můžu keto dietu,když jsem byla 2x v nemocnici s akutním zánětem slinivky a z toho důvodu mi odstranili žlučník plný písku.Jednou jsem málem umřela.Tak se ptám, jestli to není pro mně riziko.Jsem hubená, jen se chci uzdravit a normálně polykat.


ZKUS TO S KETO A MAXIMALIZUJ SPALOVÁNÍ TUKŮ

    Již více než 10 let se zabývám nutričním poradenstvím se zaměřením na redukci a zdravotní problémy. Věřím, že skutečné jídlo s výrazným omezením sacharidů je zárukou zdraví a štíhlosti pro každého.
    Kurz mě moc bavil, od začátku až do konce. Ačkoliv nejsem LCHF začátecnik, osvěžil mi spoustu znalosti o lowcarb stravě a dozvedela jsem se ještě i něco navíc. Spousta kvalitních informací podaných čtivou a nenáročnou formou. Vřele doporučuji!


JAK JE KURZ DLOUHÝ A ČASOVĚ NÁROČNÝ? 

    Je mi 31 let, celý život jsem se potýkala s nadváhou. Diet jsem vyzkoušela nesčetně, vždy jsem zhubla a pak zpět nabrala. Když jsem otěhotněla, váha šla opět nahoru, podruhé to samé. Má nejvyšší hmotnost dosáhla téměř hrozivých 150 kg. Když jsem paní Brychovou požádala znovu o pomoc, nabídla už pouze Keto. Nejprve jsem odmítla, bála jsem se ALE kurz jsem nakonec absolvovala a jsem za to moc šťastná. Krásně rozepsané, krok po kroku. Nejdřív jsem si myslela, že chci něco, kde zhubnu a pak budu jíst jako ostatní, akorát v menším množství…je tu další ALE… ve stravě nejsem nikterak omezena, mohu téměř vše, akorát se zdravějšími surovinami. Takže má vidina teď…u keto zůstat napořád, poněvadž je jídlo chutné, zasytí a já jsem naprosto v pohodě. A už teď vím, že tímto stravováním dosáhnu jednou svého cíle. Je to krásné pozorovat, jak mi je najednou oblečení větší, jak mě každý chválí apod. Pokud mohu tak přidávám své výsledky po 2 měsících pas – 16 cm, boky – 10 c
    Dobrý den Hanko, ráda bych se zeptala, zda je kurz vhodný i pro ty, co se již KETO stravuji, popř. zda existuje verze pro takové? Začala jsem v říjnu a zdá se mi, že bych potřebovala trochu podpořit a asi se i vrátit k začátkum. Děkuji.
    Je mi 64, v březnu a dubnu jsem držela Ketomix, ale mám jícnovou kýlu, skončila jsem zvracením. Zhubla jsem 10 kg, chtěla bych ještě 5 kg. Nevím. co si vybrat, zda keto nebo LC. Nemohu moc hubnout, kůže se mi již nevrátí, ale vnitřní tuk potřebuji zhubnout. Prosím o doporučení, co si vybrat, pak se zapojím.
    Dobrý den, pokud se potřebujete vrátit k začátkům a potřebujete podpořit, pak je pro Vás kurz velice vhodný. Věřím, že Vám pomůže vše si ujasnit, objevit případné chyby ve svém ketu a posune Vás dál. Máte zde komentář i od Pavly a od Hanky, které také nebyly začátečnice.


Kurz ZKUS TO S KETO nyní za zaváděcí cenu 790 Kč

    Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.
     Při přidání nového komentáře:Nechci žádné upozornění.Poslat upozornění při odpovědi na MŮJ komentář.Poslat upozornění na jakýkoli komentář
    Dobrý den, Pavle. Osobně vůbec nedoporučuji jakékoliv instantní diety. Většině lidem vůbec nepomohou, spíše ublíží. Dejte raději peníze do kvalitního, dobrého a jednoduchého jídla. Kurz Vám doporučuji a garantuji Vám, že v něm vše pochopíte a už Vás žádná instantní dieta ani nenapadne.
    Dobrý den, vhodnější by byl keto kurz, protože přecházíte z pytlíkového keta, které osobně naprosto odsuzuji. Většinu lidí velmi metabolicky rozhodí. Proto vidím keto kurz jako vhodnější a na low carb pak můžete kdykoliv přejít zvýšením sacharidů. Případné zdravotní problémy můžeme dořešit při online podpoře. Věřím, že budete spokojena a pochopíte, proč jsou pytlíkové diety naprosto zbytečné.


ZKUS TO S KETO - online kurz hubnutí s ketogenní stravou

    Toto je vždy individuální věc, mám klienty, kteří naprosto v pohodě zvládají keto, ačkoliv mají problémy se žlučníkem, se slinivkou atd. A všem to jen prospělo. Vaše zdraví Vám ukazuje, že nutně potřebujete výživovou změnu a jít směrek keta nebo low carb vidím jako výbornou cestu. A proč se bát low carb stravy, když vidíte, kam Vás dovedla běžná strava. Proočtěte si veškeré informace, najeďte pomaleji a zaměřujte se na vysokou kvalitu potravin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00