Jak na věc


zkouknito zdarma pelisky

avocode.. může se vám to nelíbit..

    Butterfly340: Takové podobné komentáře jsem u článků viděla už spoustu. Smazáním nic nevyřešíš, protože se stejně budou objevovat u jiných článků. Zkus napsat adminovi... Ale tenhle problém je tu už delší dobu a stále očividně přetrvává, takže nevím, jak moc bude mazání těchto komentářů účinné.
    Sagka: Tak já to obrečela, protože miluju seriály a kde jsem na ně koukala? Samozřejmě na topserialy.to. Mám rozkoukaných spoustu seriálu a teď je to pryč. Ne každý, si může koupit Netflix, třeba mně by rodiče taky Netflux nezaplatili a myslím, že nejsem jediná...
    Pyramida 1 - The Last Five Y - Keeping Up With The Kardashian - Emirova - Feriha Serie 1 - Gia Cz Dabin - Nevine Lzi - Romeo Musi Zemr - Vytaystvo Lasky 71 - Zexra Turska Epizod
    Pokud hledáte MP3 Zkouknito Feriha 161 162 zdarma, videa a videoklipy Zkouknito Feriha 161 162 jsou tu pro Vás ke sklédnutí zdarma. Přehrátí Zkouknito Feriha 161 162 je možné na počítači či v mobilním telefonu Android jednoduše bez registrace. Hudební stopa je nejčastěji ve formátu MP3 / MP4 / WAV / Video. K poslechu celé album písniček. Vyhledat můžeš také texty písní a překlady pro karaoke.


Nečekaný kolaps budovy v centru města - Black, Café Time hellip;

    Butterfly340: To se mi taky stávalo, samozřejmě, mentál jako já se rozhodl některé články rovnou smazat, ale pak jsem se na to vykašlala Máme na tyhle věci smůlu, no
    Butterfly340: Zkušenost s ničím takovým nemám. Na tvém místě bych se to asi snažila ignorovat. Jasně, smazat článek je taky možnost, ale nebude ho pak škoda? A navíc - když budou pokračovat u nových článků, tak s tím už asi nic nenaděláš. Jinak fakt nevím.
    Butterfly340: S tímhle taky zkušenosti nemám, ale občas vidím i další takové komentáře pod jinými články, než tvými. Každopádně opravdu nechci, aby jsi smazala články, nebo dokonce svůj blog, jelikož tvůj blog je opravdu super a byla by ho škoda... =o
    Butterfly340: Je to fakt ubohý. Jako.... Zkušenosti s tím zatím moc nemám, jenom si myslím, že mi jednou někdo něco napsal anglicky. Jinak nic. Ale ty články bych nemazala, je to škoda. Jenom kvůli nějakým idi*tům.
    Sledování filmů na internetu je v dnešní době počítačů a chytrých mobilních telefonů velice oblíbené téma. Naše stránka Vám nabízí jedním kliknutím prohledání všechny světové video-servery. Celé filmy ale i upoutávky najdete a přímo shlédnete naprosto zdarma.


Layla1Musa2Flóra3(Česká škola čar a kouzel)

    Sagka: taky se mi z toho chtělo brečet :(, každopádně zkus Zkouknito, já měla rozkoukane Prolhané krásky a normálně mi to tam jde, občas je to ale fakt hodně rozmazané, tak si třeba nějaký ten díl stáhnu přes uložto d
    Sagka: Úplna blbosť to je, celkom nefér, pretože nie všetky seriály&filmy sú na netflixe, v kinách alebo dostupné pre cz/sk. Niektoré stránky mimo Európy niesu prístupné >:(Ale myslim ze prehrajto.cz ešte funguje a neplatí sa až tak moc.
    Shlednoutfilmy.cz je filmový portál na kterém najdete ty nejnovější filmy a seriály, můžete jedním kliknutím snadno vyhledat filmy ze serverů jako jsou: YouTube, Google video, Metacafe, Daily motion.
    Shlednoutfilmy.cz je filmový portál na kterém najdete ty nejnovější filmy a seriály, můžete jedním kliknutím snadno vyhledat filmy ze serverů jako jsou: YouTube, Google video, Metacafe, Daily motion.
    Sagka: Je to nanic. Ale aspoň jsme si uvědomila, čím bych si musela procházet, kdybych se snažila dívat na seriály legálně... fujky. Komblikované a drahé.Snad se zas něco objeví...No, nastává éra používání ulozta


králíčci jsou nej(✎ Svet kreslenia a maľova...)

    Tááákže chci udělat takovej test, všichni kdo tuhle zprávu viděli dejte +, tahle stránka začíná upadat. Když zjistíme kolik tady vlastně chodí lidí, uvidíme, jak moc je to zlé.
    žabka10: Za prvé každý člověk má jinou dobrou stránku a nemusí být zrovna nejhezčí,jak říkala Buterfly340. Za druhé by se sem neměli dávat odkazy. A do třetice se nepíšou na internet sprosté komentáře,takže určitě dostaneš ban a už s tím nic neuděláš. Takže já bejt tebou si rozmyslím,co na internet píšu. Kdybych měla VIP účet už máš jedno mínus. Kolik ti je,že se takhle vychloubáš? Tak maximálně deset. Jako od d8těte si fakt nechat nadávat nebudu. To si jako nemusela sem psát. Nikdo není dokonalý ani ty ne.
    Butterfly340: jo už jsem to zjistila no, tak ulož.to, dneska jsem si z něj stahovala riverdale, nwm, ale jestli to tvý tam je...ale hrozně mě to štve, je to blbý :( že to zrušili, ale kdyby nešlo ani z ulož.to to stáhnout tak to by bylo fakt mega blbý!, ale od někoho jsem tady viděla ten odkaz na fmovies, ale to jde asi jen pro ty co umí anglicky..což je pro mě v pohodě, ale pro ty co neumí anglicky to v pohodě není..


Sakra Dyť Je To Sejra - VidoEmo - Emotional Video Unity

    Pokud hledáte MP3 Babysitter/zkouknito F zdarma, videa a videoklipy Babysitter/zkouknito F jsou tu pro Vás ke sklédnutí zdarma. Přehrátí Babysitter/zkouknito F je možné na počítači či v mobilním telefonu Android jednoduše bez registrace. Hudební stopa je nejčastěji ve formátu MP3 / MP4 / WAV / Video. K poslechu celé album písniček. Vyhledat můžeš také texty písní a překlady pro karaoke.
    Pyramida 1 - The Last Five Y - Keeping Up With The Kardashian - Emirova - Feriha Serie 1 - Gia Cz Dabin - Nevine Lzi - Romeo Musi Zemr - Vytaystvo Lasky 71 - Zexra Turska Epizod
    Sagka: Měla jsem zrovna rozkoukanou 3. sérii Lucifera... xD Na jednu stranu jejich rozhodnutí chápu, ale je to dost nanic. No, alespoň už nebudu tolik prokrastinovat. Musím v tom hledat nějaká pozitiva, když už nic jiného xD
    Ahoj, co říkáte na zrušení stránek, kde se daly sledovat seriály online? Já na to dneska koukám a chce se mi z toho brečet... Každopádně, znáte někdo nějakou stránku, kde se dají sledovat seriály online, abych si nemusela každý díl stahovat? Někdo nějaký tip?


Natule Vrtule(Potterheadi sem!)

    Butterfly340: Mně na blog (ne tady) ke článkům zase dost často lidi píšou krátký odstaveček, ve kterém pochválí můj článek a následně přidají "vlastní zkušenost" ve formě odkazu na jejich stránku, aby jim udělali reklamu. Já teda můžu komentáře na blogu mazat, ale zase na druhou stranu když je to až pod mým článkem, tak třeba se někdo ze čtenářů inspiruje tím, co napsal někdo jiný jako svou reklamu... Jako taky bych radši, kdyby lidi odenili můj článek a nepsali tam pochvalu jen proto, aby si následně udělali svou reklamu...Články bych kvůli tomu určitě nemazala, obzvlášť ty má skvělé články, tak by to byla škoda ,)
    Sledování filmů na internetu je v dnešní době počítačů a chytrých mobilních telefonů velice oblíbené téma. Naše stránka Vám nabízí jedním kliknutím prohledání všechny světové video-servery. Celé filmy ale i upoutávky najdete a přímo shlédnete naprosto zdarma.
    Natule Vrtule: můžeš zkusit, jestli to není na ulož.to, tam si to můžeš stáhnout, ale jen pokud to tam je, a pokud umíš anglicky můžeš si zjistit jestli tam jsou ty seriály co, sleduješ na stránce jménem https://fmovies.wtf/ , jak sem někdo už psal.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00