Jak na věc


zhubnout do plavek

Blokování kalorií ze sacharidů: Jezte podle chuti, ale přitom zůstaňte štíhlí

    Vzhled ovlivňuje mimo jiné i sebevědomí člověka. Nejde ani tak o to, abyste vypadali jako z jednoho z módních či sportovních magazínů, ale abyste byli sami se sebou spokojeni. Uvidíte, že i něco jako „znovu-oblečení“ kalhot, které Vám Vaše postava po nějakou dobu nedovolila nosit, bude pro Vás příjemné osobní vítězství. Už nebudete chtít vaše tělo jen schovávat za nemožné vrstvy oblečení a v létě se bát jít do plavek.Pravda, jsou i lidé, kteří jsou spokojení se svým vzhledem, i když můžou dosahovat až  k hranicím obezity. Pokud máte jen pár kilo navíc, není čeho se bát. Pokud však tukové složky překračují optimální hranici (u každého individuální), může předcházet zdravotním problémům. Vyšší riziko výskytu srdečních chorob, diabetu nebo i některých druhů rakoviny jsou jen příklady.
    Tip 2: Dalším krokem je pak omezení všech zbytečných cukrů. Jedná se především o slazené nápoje ať už typu Cola, doslazované minerálky, slazené ovocné džusy a vše podobné. Hlídejte si i množství cukru, které používáte ke slazení nápojů, jako je čaj nebo káva. Třeba čaj si můžete sladit jenom přírodním medem. Pokud si nedokážete představit kávu bez cukru, dávejte si tam jen jednu kostku, nebo jen půl kostky. Pozor i na všechny sladké tyčinky, sušenky apod.
    Není až tak velká věda rychle zhubnout o pár kilo. Klíčové je, abyste pak ztracená kila zase nenabrali rychle zpět. Tím, že si zvolíte vhodnou dietu a zaměříte se na každodenní cvičení, podaří se vám už během několika týdnů snížit celkovou váhu. Zhubnout rychle o 10 kilo opravdu nemusí být až tak složité.


7 zásad trvalého hubnutí: Změňte životní styl ve svůj prospěch

    Tip 6: Snažte se omezit výrobky a potraviny připravované z bílé mouky a nahradit je jejich celozrnnými nebo více zrnnými alternativami. Místo klasického chleba nebo rohlíků z bílé mouky si vybírejte ty z celozrnné (pozor je na to že mnozí obchodníci „podvádí“, to že je pečivo „tmavé“ neznamená automaticky, že se jedná o celozrnnou mouku, podobného efektu výrobci v pekárnách často dosahují jen použitím barviva jako je třeba karamel). Obdobná rada platí třeba i pro těstoviny.
    Jak jsme již zmínili výše, základ je ve vyváženosti příjmu a výdaje energie. Pokud však cvičíte příliš nebo jíte jen málo, může dojít k poškození Vašeho zdraví. Špatné cvičení má kromě možností zdravotních problémů taky dopad na efektivnost cvičení – příčina toho, proč někdo nemůže zhubnout i přes pravidelnou fyzickou námahu. Od toho tu jsou naší trenéři, kteří Vám ve všem poradí.
    Při pravidelném cvičení můžete zaznamenat efekt, kdy vám váha naopak bude lehce narůstat. Nebuďte z toho ale rozčarovaní. Při pravidelném cvičení budete postupně zatěžovat svoje svaly. Vaše tělo na to reaguje tak, že tukovou tkáň začne měnit na svalovou. A svalová tkáň je „těžší“ než ta tuková. Takže i když prvních pár týdnů nebudete ztrácet objem, může dojít k lehkému nárůstu váhy. To se ale poměrně brzy „zlomí“ a vy pak budete ztrácet jak kila, tak i „objem“.


Začínáme hubnout – jídelníček a dieta

    Tip 9: Pro rychlé hubnutí si hlídejte množství přijatých kalorií. Minimálně po dobu 1 měsíce zkuste snížit váš kalorický příjem na hodnotu 1500 kalorií (resp. kcal). (pozn.: 1500 kcal je doporučená hodnota, může se lišit v závislosti na vaší aktuální tělesné váze a míře fyzické aktivity. V některých případech bude optimálnější zvolit vyšší nebo naopak nižší hodnotu).
    Tip 7: Mléko a mléčné výrobky si kupujte v jejich „nízkotučné“ variantě. Opět ale pozor na to co kupujete. I když zavádějící názvy jako „light“ jsou již zakázané, výrobci i tak mají snahu „kouzlit“ s názvy výrobků. Než si tedy koupíte něco co se „tváří“, jako že má nízký obsah tuků, podívejte se nejprve na složení. U masa si vybírejte především libové maso. Například kuřecí nebo krůtí. Dobré jsou třeba i ryby. Pozor na tučné maso jako vepřové nebo i některé hovězí.
    Dobrý den je mi 12 let a měřím 158 cm a vážím 74kg Potřebovala bych zhubnout do února protože jedeme na koupák se třídou Nevíte jak rychle zhubnout už hubnu měsíc možná dva jakak mi to nejde mi to tak děkuji za všechny odpovědi


Diety a hubnutí na sociálních sítích

    V našem fitness centru provádíme tzv. kruhový trénink, při kterém cvičící střídá fitness stroje a tím do cvičení zapojí všechno svalstvo. Oproti klasickým fitness strojům, jsou zapojovány svaly hýždí a stehen a dochází zde i k jejich zpevnění a vyrýsování. Což jistě ocení zejména ženy. Fitness stroje SWITCHING jsou nová, v České republice ojedinělá metoda k snížení Vaší hmotnosti. Naše posilovna je vybavena moderní cardio zónou a ojedinělým cvičebním konceptem SWITCHING, při kterém dochází k zapojování většiny svalových partií, což vede k účinnějšímu spalování tuků.
    Tip 8: Naučte se jíst spoustu malých jídel v průběhu dne. Možná i vy máte „klasický“ stravovací režim typu „snídaně-oběd-večeře“. Ale to je špatně. Základem by mělo být nejméně 5 malých jídel v průběhu celého dne. Konzumace malých jídel v průběhu celého dnes udržuje metabolismus stále aktivní a napomáhá rychlejšímu spalování kalorií. Současně tím výrazně omezíte pocity hladu.
    Tip 5: Jezte hodně čerstvého (!) ovoce a zeleniny. Dobrá jsou třeba jablka nebo citrusové plody. Citrusové plody, jako třeba grep napomáhají urychlit spalování tuků v těle. Určitě si ale nekupujte konzervované ovoce. To obsahuje velké množství přidaných cukrů.


Hledané výrazy pro diety a hubnutí

    Tip 1: Ze všeho nejdříve byste ze svého jídelníčku měli vyloučit co nejvíce „průmyslových“ potravin. Tedy všechny ty konzervované nebo dehydrované potraviny. Vše co se připravuje z prášků nebo polotovarů. Ty obsahují velká množství soli a dalších škodlivých látek. Snažte se začít jíst co nejvíce čerstvých potravin, jídla připravovaná z čerstvých surovin, hodně ovoce a zeleniny.
    OTEVíRACÍ DOBApondělí          7:00 - 21:00úterý             7:00 - 21:00středa           7:00 - 21:00čtvrtek          7:00 - 21:00pátek            7:00 - 20:00sobota          9:00 - 13:00neděle         13:00 - 18:00
    2. Po každém odcvičení tohoto okruhu, doplníme tento kruhový trénink o 5 minut běhu. Tento okruh i s aerobní činností opakujeme 3 až 4krát. Po ukončení posledního okruhu, prodloužíme aerobní aktivitu na 15 a více minut. 3. Po dokončení tréninku nesmíme zapomenout na důležitý stretching.
    Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.


10 tipů jak rychle zhubnout 10 kilo

    Možností je několik. Základem redukce podkožního tuku je „magická“ rovnice, kdy kalorický výdej našeho těla musí být za všech podmínek vyšší než kalorický příjem.  Jinými slovy, pokud budeme mít vhodně složený jídelníček (nízký kalorický příjem), který obohatíme o aerobní cvičební aktivitu, kila začnou rychle padat dolů.
    Tip 4: Snažte se každý den vypít hodně vody. Optimální příjem je přibližně 2,5 litru vody (uvedené číslo se liší podle celkové tělesné hmotnosti nebo i podle vnějších podmínek). Pijte pouze vodu nebo neslazené čaje (třeba zelený čaj).
    Chcete se dozvědět, jak rychle zhubnout o 10 kilo? Poradíme vám postup, jak rychle zhubnout. Budete se cítit lépe, a budete i lépe vypadat. Tím, že shodíte pár kilo, vám i stoupne sebevědomí. I když existuje mnoho způsobů, jak zhubnout rychle, důležité je, aby se jednalo o zdravý a dlouhodobě udržitelný proces.


Které nápoje pít při hubnutí a na co si dát pozor?

    Tip 3: Pro rychlejší hubnutí zkuste začít pít místo ostatních nápojů (výše zmíněné slazené limonády), ledovou vodu. Pokud budete pít vychlazenou vodu, vaše tělo bude spotřebovávat více energie už jen na to, aby přijatou tekutinu ohřálo na tělesnou teplotu. Takže už jen tím, že si dáte sklenici ledové vody, spálíte pár kalorií navíc (zde pochopitelně platí, že tuto radu je nutné brát s rozumem – cílem není to, abyste se uprostřed zimy třásli chladem jen proto, že budete pít ledovou vodu :)).
    Tip 10: Abyste rychle zhubnuli o 10 kilo, měli byste pravidelně cvičit každý den (nejméně 6 – 7 dní v týdnu). Každý den byste měli provádět aerobní cvičení – nejméně 30 minut ráno (dopoledne) a 30 odpoledne (večer). Mezi vhodné aerobní aktivity lze zahrnout běhání, jízdu na kole, kolečkové brusle, aerobic, Zumba, Pilates, cvičení ve fitness centru, skákání přes švihadlo, dřepy, cvičení s lehkými činkami, výpady, cviky zaměřené na břišní svaly apod.
    Dobrý den je mi 20 let a jsem po porodu holčičky měřím 168cm a vážím 66 kg mám problém s hubnutím v oblasti stehen cvičím ob den i sklapovačky dřepy a různé cviky ale nejde to dolu mám je hodně osvalené ale ten tuk se na nich pořád drží poradte mi prosím jak s tím dál už mě nic nenapadá děkuji a přeji hezký den =)


Rychlé hubnutí o 10 kilo = jste to, co jíte

    Většina lidí se dnes orientuje podle tzv. BMI (Body mass index), který však neukazuje přesné údaje. Pro jeho výpočet potřebujete zadat jen výšku a váhu. Hlavní slovo pro výpočet váhy mají ale i tukové a svalové zásoby v těle. Proto doporučujeme osobně si vyhodnotit stav vaší váhy. Můžete tak učinit například přímo v našem fitcentru v Ostravě, kde Vám jeden z našich fitness trenérů během pár okamžiků pomocí speciálního měřiče zhodnotí Vaší aktuální situaci: hmotnost vody, tuku a netukové složky ve Vašem těle a  zdělí Vám Vaší ideální váhu (ať už nižší, stejnou nebo i vyšší) a sestaví Vám individuální cvičební program.
    Nikdo nezhubne ze dne na den. Ani z týdne na týden. Je třeba mít trpělivost a nevzdávat se, když se výsledky nedostaví okamžitě. K dokonalé postavě vede dlouhá a mnohdy namáhavá cesta. Věříme, že s naší pomocí budete o několik kroků blíž k Vaší vysněné postavě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00