Jak na věc


zfp web klient

ZFP akademie spouští nový CRM systém M@nGo UP

    Kromě finančního vzdělávání široké veřejnosti poskytuje ZFP akademie i finanční poradenství a sjednávání výhodných finančních programů. S těmito službami se můžete setkat nejen v hlavním sídle ZFP akademie v Břeclavi, ale také v dalších hlavních a strukturních regionálních kancelářích ZFPA po celé ČR, jejichž seznam naleznete na www.zfpa.cz. V letech 1995 až 2009 uzavřela ZFP akademie 2 528 416 finančních programů po celé ČR a SR, k čemuž přispěly i regionální kanceláří, díky kterým máte ZFPA vždy po ruce.
    Prostory kanceláře jsou situovány do příjemných a moderně pojatých interiérů s plnou technickou vybaveností. V budově seminárního centra je velký kongresový sál a několik školících salonků.
    Hlavním cílem zavedení nového CRM systému M@nGo UP je úspora času, který je možné využít pro práci v terénu na hlavní aktivity společnosti v oblasti vzdělávání a zprostředkování. Tváří nové aplikace M@nGo UP se stal Marek Rygel, mistr světa na divoké vodě, který v současné době dosahuje rovněž skvělých výsledků ve svém působení v ZFP.
    Hlavím cílem naší regionální kanceláře je zajistit optimální zázemí pro aktivní spolupracovníky ZFP Akademie a.s. a spolu s nimi poskytovat kvalitní finanční poradenství a dlouhodobý profesionální servis pro své klienty.


Majetek ZFP realitního fondu přesáhl 4 miliardy korun

    Vytvoření nového unikátního CRM systému je další novinkou pro spolupracovníky ZFP, se kterou v letošním roce společnost ZFP akademie přišla. Manažerům v obchodních strukturách dává M@nGo UP nespornou konkurenční výhodu. Tím, že je aplikace on-line, přináší manažerům v obchodní síti neustále aktuální informace o klientech a obchodních výsledcích řízených týmů. Systém je použitelný na všech elektronických zařízeních 24 hodin denně.
    Hlavním cílem společnosti ZFP akademie, a.s. je pomáhat lidem s výhodným zhodnocením jejich financí. Tento cíl planí ZFPA dvěma způsoby. Prvním z nich je rozsáhlá síť finančních poradců po celé ČR. Seznam kanceláří všech těchto poradců naleznete na hlavních webových stránkách společnosti www.zfpa.cz v části s kontakty. Každý z poradců ZFP akademie vám dokáže pomoci při výběru stavebního spoření, pojištění, investování a s řadou dalších finančních programů.
    M@nGo UP uvedla do provozu společnost ZFP akademie, a.s. Pro své spolupracovníky vytvořila moderní on-line aplikaci umožňující zvýšit kvalitu klientského servisu a efektivně řídit obchodní týmy.


Majetek ZFP realitního fondu přesáhl 4 miliardy korun

    Kromě základního semináře totiž můžete ve studiu na ZFP akademii pokračovat a absolvovat tak Nástavbovou, Lektorskou nebo dokonce až Ředitelskou akademii. Každá z absolvovaných akademií vás přiblíží možnosti stát se finančním poradcem a lektorem akademie. Budete si tak moct finančně zajistit svoji budoucnost a ještě předávat své znalosti a zkušenosti dalším lidem.
    Regionální kancelář se nachází v rodinném domě pana Olacha. Tento dům byl postaven právě před 7 lety a byl budován nejen pro bydlení, ale v projektu se již počítalo s prostory pro regionální kancelář a její zázemí. Naše strukturní kancelář ZFPA funguje bez problémů ke spokojenosti jak obchodních zástupců z naší obchodní sítě , tak i klientů, kteří se na nás obracejí se svými problémy ohledně financí a jsou velmi spokojeni s individuálním přístupem a se servisem, který naše regionální kancelář poskytuje.
    Druhým způsobem, kterým vám ZFPA pomůže, je vzdělávání. Společnost ZFP akademie, a.s. nabízí totiž semináře, na kterých vás naučí rozumět vašim financím a vy tak sami poté budete vědět, jaké pojištění či investice je pro vás nejvýhodnější. Tyto semináře mohou znamenat také začátek vaší nové kariéry.


Majetek ZFP realitního fondu přesáhl 4 miliardy korun

    Vítejte na webových stránkách hlavní regionální kanceláře společnosti ZFP akademie, a.s. Naše hlavní regionální kancelář (HRK) působí jako kontaktní centrum pro nové klienty a zázemí pro své spolupracovníky.Neváhejte a přijďte se zeptat na možnosti spolupráce v oblastech finančního vzdělávání, osobnostního růstu nebo podnikání.
    Cílem společnosti je finanční vzdělávání všech vrstev obyvatelstva. Díky unikátnímu vzdělávacímu programu se jí daří zvyšovat finanční gramotnost široké veřejnosti.
    ZFP akademie, a.s. se věnuje finančnímu poradenství a vzdělávání široké veřejnosti již od roku 2003. Za dobu svého působení tak získala mnoho cenných zkušeností ve světě financí, které předávají široké veřejnosti na školicích seminářích, o kterých se můžete dočíst více informací na hlavním webu www.zfpa.cz. Tyto semináře navštívilo v období 1995 – 31. 8. 2010 neuvěřitelných 147 711 osob. To vypovídá o kvalitě seminářů ZFPA a o jejich přínosech pro vaše finance.
    Název nové aplikace M@nGo UP byl vybrán v soutěži, která proběhla napříč celou obchodní sítí ZFP akademie. Je složen ze tří částí: M@N...buď manažer své obchodní sítě a klientů, Go...běž do terénu, UP...stoupej vzhůru.


TISKOVÁ ZPRÁVA PŘEDSEDKYNĚ PŘEDSTAVENSTVA A ŘEDITELKY VZDĚLÁVÁNÍ

    Kancelář můžete navštívit od pondělí do pátku. Vždy je dobré domluvit si schůzku telefonicky předem na telefonním čísle 774 901 867 nebo pište na e-mailovou adresu srk84@zfpakademie.cz. Tyto kontakty můžete samozřejmě využít i pro jiné účely, například získání více informací o nabízených službách nebo možnostech spolupráce.
    Autorkou názvu je Gabriela Miholová, která za své vítězství v soutěži obdržela historicky první zlatý slitek od společnosti ZFP Gold, člena skupiny ZFP GROUP.
     Před 7 lety začala svůj provoz strukturní regionální kancelář ZFP akademie,a.s. v Kralovicích na Plzeňsku. Vedoucím regionální kanceláře je Mgr. Jaroslav Olach ředitel obchodní sítě západočeského kraje. Pan Olach působí v ZFPA již 14 let.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00