Jak na věc


zfp web klient

Od roku 1995 Vás učíme rozumět financím

     Před 7 lety začala svůj provoz strukturní regionální kancelář ZFP akademie,a.s. v Kralovicích na Plzeňsku. Vedoucím regionální kanceláře je Mgr. Jaroslav Olach ředitel obchodní sítě západočeského kraje. Pan Olach působí v ZFPA již 14 let.
    ZFP akademie, a.s. se věnuje finančnímu poradenství a vzdělávání široké veřejnosti již od roku 2003. Za dobu svého působení tak získala mnoho cenných zkušeností ve světě financí, které předávají široké veřejnosti na školicích seminářích, o kterých se můžete dočíst více informací na hlavním webu www.zfpa.cz. Tyto semináře navštívilo v období 1995 – 31. 8. 2010 neuvěřitelných 147 711 osob. To vypovídá o kvalitě seminářů ZFPA a o jejich přínosech pro vaše finance.
    Autorkou názvu je Gabriela Miholová, která za své vítězství v soutěži obdržela historicky první zlatý slitek od společnosti ZFP Gold, člena skupiny ZFP GROUP.
    Prostory kanceláře jsou situovány do příjemných a moderně pojatých interiérů s plnou technickou vybaveností. V budově seminárního centra je velký kongresový sál a několik školících salonků.


TISKOVÁ ZPRÁVA PŘEDSEDKYNĚ PŘEDSTAVENSTVA A ŘEDITELKY VZDĚLÁVÁNÍ

    Hlavím cílem naší regionální kanceláře je zajistit optimální zázemí pro aktivní spolupracovníky ZFP Akademie a.s. a spolu s nimi poskytovat kvalitní finanční poradenství a dlouhodobý profesionální servis pro své klienty.
    Vítejte na webových stránkách hlavní regionální kanceláře společnosti ZFP akademie, a.s. Naše hlavní regionální kancelář (HRK) působí jako kontaktní centrum pro nové klienty a zázemí pro své spolupracovníky.Neváhejte a přijďte se zeptat na možnosti spolupráce v oblastech finančního vzdělávání, osobnostního růstu nebo podnikání.
    Hlavním cílem společnosti ZFP akademie, a.s. je pomáhat lidem s výhodným zhodnocením jejich financí. Tento cíl planí ZFPA dvěma způsoby. Prvním z nich je rozsáhlá síť finančních poradců po celé ČR. Seznam kanceláří všech těchto poradců naleznete na hlavních webových stránkách společnosti www.zfpa.cz v části s kontakty. Každý z poradců ZFP akademie vám dokáže pomoci při výběru stavebního spoření, pojištění, investování a s řadou dalších finančních programů.


TISKOVÁ ZPRÁVA PŘEDSEDKYNĚ PŘEDSTAVENSTVA A ŘEDITELKY VZDĚLÁVÁNÍ

    Název nové aplikace M@nGo UP byl vybrán v soutěži, která proběhla napříč celou obchodní sítí ZFP akademie. Je složen ze tří částí: M@N...buď manažer své obchodní sítě a klientů, Go...běž do terénu, UP...stoupej vzhůru.
    Kromě základního semináře totiž můžete ve studiu na ZFP akademii pokračovat a absolvovat tak Nástavbovou, Lektorskou nebo dokonce až Ředitelskou akademii. Každá z absolvovaných akademií vás přiblíží možnosti stát se finančním poradcem a lektorem akademie. Budete si tak moct finančně zajistit svoji budoucnost a ještě předávat své znalosti a zkušenosti dalším lidem.
    Druhým způsobem, kterým vám ZFPA pomůže, je vzdělávání. Společnost ZFP akademie, a.s. nabízí totiž semináře, na kterých vás naučí rozumět vašim financím a vy tak sami poté budete vědět, jaké pojištění či investice je pro vás nejvýhodnější. Tyto semináře mohou znamenat také začátek vaší nové kariéry.


08.01.2019ZFP REALITNÍ FOND USKUTEČNIL PRVNÍ PRODEJ NEMOVITOSTI Z MAJETKU FONDU - budovy FLORENC OFFICE CENTER v Praze

    Kromě finančního vzdělávání široké veřejnosti poskytuje ZFP akademie i finanční poradenství a sjednávání výhodných finančních programů. S těmito službami se můžete setkat nejen v hlavním sídle ZFP akademie v Břeclavi, ale také v dalších hlavních a strukturních regionálních kancelářích ZFPA po celé ČR, jejichž seznam naleznete na www.zfpa.cz. V letech 1995 až 2009 uzavřela ZFP akademie 2 528 416 finančních programů po celé ČR a SR, k čemuž přispěly i regionální kanceláří, díky kterým máte ZFPA vždy po ruce.
    Regionální kancelář se nachází v rodinném domě pana Olacha. Tento dům byl postaven právě před 7 lety a byl budován nejen pro bydlení, ale v projektu se již počítalo s prostory pro regionální kancelář a její zázemí. Naše strukturní kancelář ZFPA funguje bez problémů ke spokojenosti jak obchodních zástupců z naší obchodní sítě , tak i klientů, kteří se na nás obracejí se svými problémy ohledně financí a jsou velmi spokojeni s individuálním přístupem a se servisem, který naše regionální kancelář poskytuje.
    Vytvoření nového unikátního CRM systému je další novinkou pro spolupracovníky ZFP, se kterou v letošním roce společnost ZFP akademie přišla. Manažerům v obchodních strukturách dává M@nGo UP nespornou konkurenční výhodu. Tím, že je aplikace on-line, přináší manažerům v obchodní síti neustále aktuální informace o klientech a obchodních výsledcích řízených týmů. Systém je použitelný na všech elektronických zařízeních 24 hodin denně.


25.12.2018ZFP REALITNÍ FOND KOUPIL OBCHODNÍ CENTRUM FORUM V POPRADU

    Kancelář můžete navštívit od pondělí do pátku. Vždy je dobré domluvit si schůzku telefonicky předem na telefonním čísle 774 901 867 nebo pište na e-mailovou adresu srk84@zfpakademie.cz. Tyto kontakty můžete samozřejmě využít i pro jiné účely, například získání více informací o nabízených službách nebo možnostech spolupráce.
    Cílem společnosti je finanční vzdělávání všech vrstev obyvatelstva. Díky unikátnímu vzdělávacímu programu se jí daří zvyšovat finanční gramotnost široké veřejnosti.
    M@nGo UP uvedla do provozu společnost ZFP akademie, a.s. Pro své spolupracovníky vytvořila moderní on-line aplikaci umožňující zvýšit kvalitu klientského servisu a efektivně řídit obchodní týmy.
    Hlavním cílem zavedení nového CRM systému M@nGo UP je úspora času, který je možné využít pro práci v terénu na hlavní aktivity společnosti v oblasti vzdělávání a zprostředkování. Tváří nové aplikace M@nGo UP se stal Marek Rygel, mistr světa na divoké vodě, který v současné době dosahuje rovněž skvělých výsledků ve svém působení v ZFP.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00