Jak na věc


zemní souprava

Kolové rypadlo Caterpillar M318D

    Rozhodli jste se vybudovat nový plot, pergolu, vodní můstek, terasu či jen stabilně upevnit slunečník nebo sušák na prádlo? Máme pro Vás rychlé řešení, aniž byste museli použít betonové základy, platit lidskou sílu a plýtvat časem, který se dá určitě využít smysluplněji.
    Kromě úprav terénu nabízíme i dopravu písku, rozvoz štěrku či betonu. Písek, štěrk, beton a vše potřebné zajišťujeme pro menší stavby i větší developerské projekty. Jsme Vám samozřejmě připraveni pomoci i ve chvíli, kdy potřebujete na stavbu dovézt jakýkoliv jiný stavební materiál nebo naopak odvézt a ekologicky zlikvidovat stavební odpad. Garantujeme včasnou a spolehlivou dopravu.
    Nabízíme široký sortiment včetně příslušenství od nejlevnějších zemních vrutů na ukotvení plotu, zemní vruty s navařeným závitem a velmi kvalitní zemní vruty české výroby s dlouhoou životností a patentovanou technologií (závit není na tělo navařen, ale je součástí vrutu). 


Minirypadlo Caterpillar 305.5E CR

    Pro zemní práce používáme minibagry CATERPILLAR a BOBCAT, které disponují širokou škálou výměnných lžic. S těmito minibagry kdykoli přijedeme a realizujeme u Vás na stavbě veškeré zemní práce. Naše minibagry disponují výraznou rypnou hloubkou, vysokým výkonem hydrauliky a širokým pracovním rozsahem. Nejen to z nás dělá ideálního partnera pro kvalitní a rychlou úpravu Vašeho terénu.
    Zemní vrut - KSF 66x550Použití: ploty, zahrada a volný čas, zahradní domky, terasy, reklamní plochy a ceduleDélka vrutu: 550mmØ trubky: 66mmVáha: 1,5kg
    Využití zemních vrutů je široké. Mimo již zmíněného vyrábíme i speciální zemní vruty využitelné ve stavebnictví i při stavbách stožárů, hal, solárních foto článků, reklamních ploch, cedulí, dopravního zančení.
    Jako Zemní práce Příbram · Milín nabízíme širokou škálu služeb a veškerý servis pro Vaší stavbu - odvoz stavební suti či zeminy, ekologickou likvidaci odpadu, zemní práci minibagry, úpravu terénu či pronájem kontejnerů.
    Zemní vrut - KSF U 71x865Použití: pergoly a přístřešky, dřevěné ploty, terasy, informační tabule, dřevostavby, garážová stáníDélka vrutu: 865mmU rozměr: 71mmVáha: 2,8kg


Plachty s oky, plachty na auta (autoplachty), plachty na bazén, stínící sítě, reklamní stany, plachtovina... E-shop maloobchodní a velkoobchodní prodej krycích plachet

    Máte-li na stavbě přebytečnou suť v podobě rozbitých cihel, betonu, dlažby, omítky či zeminy, rádi vám pomůžeme s ekologickou likvidací veškerého odpadu, který vám na stavbě vznikl. Disponujeme kontejnery, které vám přistavíme kdekoli budete potřebovat. Naše společnost Vám pomůže také s nakládkou tohoto materiálu.
    Potřebujete vykopat základy rodinného domu, plotu, kanalizační přípojky či jiné výkopové práce? Zemní práce Příbram · Milín jsou nejen v tomto případě zkušeným dodavatelem, který pro vás zajistí na Vaší stavbě zemní práce minibagry.
    Našim stálým zákazníkům či velkoobjemovým zakázkám navíc nabízíme slevy ze standardního ceníku. Naším cílem je Vám vždy usnadnit finální stavební práce okolo Vaší stavby.
    Zemní práce širokého rozsahu provádíme vlastní technikou. Výkopy základů, kanalizační, vodovodní, plynové přípojky, výkopy jímek, výkopy bazénů, zajištění pažení, terénní úpravy zahrad, hřišť, sejmutí a rozprostření ornice, hloubení jam, hutnění. Zajistíme také odvoz a likvidaci přebytečného či dodání potřebného materiálu. Oslovte nás pro nezávaznou cenovou nabídku zdarma.


3x tahače Volvo FH 4×2 se sklápěcími návěsy

    Zemní vruty na ukotvení plotu je výborná náhrada  na místo zdlouhavého betonování sloupků na plot. Hodí se pro dočasné montáže nebo pro rychlé instalace plotů.  Zemní vrut  se jednoduše ručně pomocí tyče na ruční montáž zatočí do země, vsadí se sloupek a zasype vnitřní část vrutu štěrkem a je hotovo.
    Zemní vrut - KSF U 111x865Použití: pergoly a přístřešky, dřevěné ploty, terasy, informační tabule, dřevostavby, garážová stáníDélka vrutu: 865mmU rozměr: 111mmVáha: 2,8kg


Minirypadlo Caterpillar 303.5D CR

    Zemní vruty Krinner jsou v podstě jediné "originální vruty" na trhu. Proč? Protože, naše zemní vruty Krinner mají jako jediné kovanou špičku a díky tomu mají nejen extrémní průchodnost a přesný tvar, ale také další unikátní vlastnosti. Např. to, že zemní vrut při zavrtávní velmi specifickým způsobem zahuštujě okolní zeminu a díky tomu mimořádně pevně drží v zemi. Kovaná špice vrutu, kvalita použité oceli, typ konstrukce tedy výrazně odlišuje vruty Krinner od ostatních. Všechny zemní vruty jsou vyráběny v Německu případně České republice. Firma Krinner důsledně dbá na kvalitu povrchové úpravy pozinkem a každý vrut prochazí důkladnou kontrolou!Firma Krinner má na tento typ konstrukce zemních vrutů celosvětový patent. Díky tomu jsou naše zemní vruty použity ve většině zásadních staveb po celém světe které bylo touto technologií realizovány. Technologie použití zemních vrutů pro zakládání staveb je velmi mladá, ale vysoce efektivní, protože našim zákazníků šetří čas/peníze a otevírá nové m
    Zemní vrut - KSF 60x550 Kompakt Allround SetPoužití: zahrada a volný čas, ploty, sušáky prádla, slunečníkyDélka vrutu: 550mmØ trubky: 60mmVáha: 2kg


2x Mercedes-Benz Atego nosič kontejnerů 7 t

    Vruty konstrukčně pro účel použití odlišuje zejména typ jejich hlavice a délka. Konstrukce hlavic předurčuje typ jejich použití. Některé zemních vruty mají stejné hlavice jako běžně užívané stavební "U" patky do betonu některé mají speciálně konstruované hlavice firmou Krinner které výrazně zjednodušují použití - pomocí redukcí do vrutu uchytíte prakticky cokoliv. Anebo můžete do vrutu jen zasunou jakoukoliv tyč a obsypat ji specialní směsí a tyč plotu drží jako přibitá. Hlavice zemních vrutů je také kritérium podle kterého jsou vruty řazeny v levém produktovém menu našeho E.shopu. Pro hobby použití postačí na většinu konstrukcí vruty KSF 60, KSF 66 do nichž pomocí redukce nebo granulátu uchytíte prakticky cokoliv (číslo = šířka vrutu v mm), KSF U ( "U" patkové vruty), KSF K (plastové vruty). Montáž všech výše uvedených typů lze zvládnout svépomocí.Délka vrutu má zase vliv na to jak pevně drží v zemi. Je zřejmé, že výběr vhodného řešení není lehká věc. Nebojte se tedy kontaktovat naši
    Vážení zákazníci, pokud máte zájem o tyto zemní vruty, můžete si je koupit na našich stánkách zemni-vruty.eu. Na těchto stánkách je není možno koupit, slouží jako katalog nejprodávanějších zemních vrutů. Děkujeme za pochopení.
    Zemní vrut - KSF U 71x685Použití: pergoly a přístřešky, dřevěné ploty, terasy, informační tabule, dřevostavby, garážová stáníDélka vrutu: 685mmU rozměr: 71mmVáha: 2,2kg
    Zemní práce Příbram · Milín nadále pomáhají s výkopovými pracemi u rodinných domů, přípojek inženýrských sítí, plotů i při pokládce kabelů a kanalizačních rozvodů. Zajišťujeme také svahování hydraulickou svahovou lžící.


» Zemní vrtáky a jejich zásadní rozdíly - jak vybrat vhodný vrut?

    Jelikož jsme společnost s 50-ti letou tradicí, tudíž i mnohočetnými zkušenostmi s kovovýrobou, dělením a ohýbáním materiálu, svařováním, obráběním, lakováním, výrobou strojních dílů, zařízení atd. www.svssro.cz Je tedy v našich možnostech Vám ZEMNÍ VRUTY nabídnout v podstatně výhodnějších cenových relacích a při budování např. oplocení Vašeho pozemku ušetřit tisíce oproti konkurenci.
     Konstrukce našich zemních vrutů neporušuje žádný z konkurenčních patentů!!! Jsme ryze česká firma, která nabízí vlastní konstrukční řešení zemních vrutů, plně srovnatelné s vruty zahraničních výrobců nabízených na českém trhu. Bonusem navíc je, že jsme schopni Vám na základě Vašich požadavků vyrobit zemní vrut přímo na míru a to za ceny blížící se standardu z naší nabídky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00