Jak na věc


zdravé cukroví ze špaldové mouky

Zdravá sváča přepážka dělicí oranžová

    V našem kamenném obchůdku zdravé výživy nabízíme široký výběr zdravých potravin v bio i ne bio kvalitě, přírodní certifikovanou bio kosmetiku, farmářské potraviny, čaje, bylinné směsi, tinktury, doplňky stravy, čerstvé pečivo a zdravé sladkosti, 100%ní ovocné šťávy, ovocné a bylinné sirupy, chlazené sojové a kozí produkty, různé druhy sušeného ovoce, koření, produkty na zdravé hubnutí a redukci váhy. Také nabízíme bezlepkové potraviny a potraviny vhodné pro diabetiky.
    Biolampy fungující na bázi fototerapie - léčby světlem najdete pod záložkou zdravotní přístroje / biolampy, infračervené lampy.
    Sortiment nabízených potravin zdravé výživy průběžně rozšiřujeme tak, abychom našim zákazníkům stále poskytovali co nejširší a nejrozmanitější nabídku.
    Kosmetické zrcátko Makeup Mirror OTT-LITE vám zajistí dokonalé nalíčení při denním světle. Výborné je i pro vytrhávání obočí či kosmetických úpravách pleti.
    V této kategorii nabízíme celospektrální světla, které produkují zdravé přirozené světlo podobající se dennímu svitu, osahující všechny vlnové délky světla.
    Zaměřujeme se na kvalitní výrobky od prověřených výrobců. Věříme, že si vyberete "zdravé světlo" k Vaší plné spokojenosti.


Pokračujte výběrem podkategorie

    Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.
    Vybírat můžete z různých typů plnospektrálních stolních a stojanových lamp. Najdete tady také simulátory slunce, které pomáhají nahradit nedostatek přirozeného světla.
    Naší snahou je dávat přednost výrobkům českého původu nebo alespoň vyrobených v ČR. Odebíráme také produkty od lokálních dodavatelů a tím podporujeme vlastní region.
    Používáním této lampy šetříte Vaše oči. Výsledkem bude nejen lepší výkon zraku, ale i pocit pohody, bdělosti a energie celému tělu. Možnost úchytu na stůl
    Tato lampa se svými úhlednými tvary a moderním designem je sofistikovaným doplňkem jakéhokoliv interiéru. Produkuje světlo, které se nejvíce podobá světlu dennímu. Při používání této lampy reagují oči lépe a výsledkem je lepší výkon zraku.
    Lampa s co největší využitelností pro různé účely. Lze z ní udělat stolní lampu s držákem ke stolu nebo na položení na stůl. Jako bonus je zvětšovací sklo


Stolní lampa Ott Lite Flexi2 - bílá

    Pravidelně pořádáme ochutnávky našich produktů a zajímavé akce s odborníky. O pořádaných akcích se dozvíte v našich novinkách.
    Lampa s co největší využitelností pro různé účely. Lze z ní udělat stolní lampu s držákem ke stolu nebo na položení na stůl. Jako bonus je zvětšovací sklo a sponka pro uchycení papírů.
    Plnospektrální kompaktní úsporná zářivka Ott Lite vyzařuje světlo podobné dennímu světlu a tím příznivě působí na zrak i celkové fyzické i psychické zdraví.
    Tato lampa se svými úhlednými tvary a moderním designem je sofistikovaným doplňkem jakéhokoliv interiéru. Produkuje světlo, které se nejvíce podobá světlu...
    Designová stojací lampa Nasli s plnospektrálním osvětlením a nízkým vyzařováním elektromagnetického pole a s možností nastavení intenzity světla, kterou...
    Zdravá výživa a zdravý životní styl se odráží nejenom na našem vzhledu, ale také na tom, jak se cítíme a jaká je celková kvalita našeho života! Nikdy není pozdě začít zdravě žít. Přijďte k nám, rádi Vám poradíme.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00