Jak na věc


zdravé cukroví ze špaldové mouky

Stolní lampa Nasli Keiko stříbrná

    Biolampy fungující na bázi fototerapie - léčby světlem najdete pod záložkou zdravotní přístroje / biolampy, infračervené lampy.
    Tato lampa se svými úhlednými tvary a moderním designem je sofistikovaným doplňkem jakéhokoliv interiéru. Produkuje světlo, které se nejvíce podobá světlu dennímu. Při používání této lampy reagují oči lépe a výsledkem je lepší výkon zraku.
    Lampa s co největší využitelností pro různé účely. Lze z ní udělat stolní lampu s držákem ke stolu nebo na položení na stůl. Jako bonus je zvětšovací sklo
    Lampa s co největší využitelností pro různé účely. Lze z ní udělat stolní lampu s držákem ke stolu nebo na položení na stůl. Jako bonus je zvětšovací sklo a sponka pro uchycení papírů.
    Zdravá výživa a zdravý životní styl se odráží nejenom na našem vzhledu, ale také na tom, jak se cítíme a jaká je celková kvalita našeho života! Nikdy není pozdě začít zdravě žít. Přijďte k nám, rádi Vám poradíme.


Zdravá sváča přepážka dělicí FLUO fialová

    Klíče ke zdraví Vám nabízí aromaterapeutickou kosmetiku, éterické a rostlinné oleje, bylinné čaje od bylinářů Pavla Váni a Ing. Jiřího Janči, široký výběr BIO čajů, ekologické hračky a nádobí pro děti, ekodrogerii Ecover, knížky nejen z Knihovničky Meduňky, Feng Shui a spoustu tipů na dárky co pohladí tělo i duši.
    Zaměřujeme se na kvalitní výrobky od prověřených výrobců. Věříme, že si vyberete "zdravé světlo" k Vaší plné spokojenosti.
    Používáním této lampy šetříte Vaše oči. Výsledkem bude nejen lepší výkon zraku, ale i pocit pohody, bdělosti a energie celému tělu. Možnost úchytu na stůl
    Sortiment nabízených potravin zdravé výživy průběžně rozšiřujeme tak, abychom našim zákazníkům stále poskytovali co nejširší a nejrozmanitější nabídku.
    V našem kamenném obchůdku zdravé výživy nabízíme široký výběr zdravých potravin v bio i ne bio kvalitě, přírodní certifikovanou bio kosmetiku, farmářské potraviny, čaje, bylinné směsi, tinktury, doplňky stravy, čerstvé pečivo a zdravé sladkosti, 100%ní ovocné šťávy, ovocné a bylinné sirupy, chlazené sojové a kozí produkty, různé druhy sušeného ovoce, koření, produkty na zdravé hubnutí a redukci váhy. Také nabízíme bezlepkové potraviny a potraviny vhodné pro diabetiky.


Zdravá sváča přepážka dělicí oranžová

    Kosmetické zrcátko Makeup Mirror OTT-LITE vám zajistí dokonalé nalíčení při denním světle. Výborné je i pro vytrhávání obočí či kosmetických úpravách pleti.
    V této kategorii nabízíme celospektrální světla, které produkují zdravé přirozené světlo podobající se dennímu svitu, osahující všechny vlnové délky světla.
    Plnospektrální kompaktní úsporná zářivka Ott Lite vyzařuje světlo podobné dennímu světlu a tím příznivě působí na zrak i celkové fyzické i psychické zdraví.
    Naší snahou je dávat přednost výrobkům českého původu nebo alespoň vyrobených v ČR. Odebíráme také produkty od lokálních dodavatelů a tím podporujeme vlastní region.
    Vybírat můžete z různých typů plnospektrálních stolních a stojanových lamp. Najdete tady také simulátory slunce, které pomáhají nahradit nedostatek přirozeného světla.
    Designová stojací lampa Nasli s plnospektrálním osvětlením a nízkým vyzařováním elektromagnetického pole a s možností nastavení intenzity světla, kterou...
    Tato lampa se svými úhlednými tvary a moderním designem je sofistikovaným doplňkem jakéhokoliv interiéru. Produkuje světlo, které se nejvíce podobá světlu...


Zdravá sváča přepážka dělicí modrá

    Pravidelně pořádáme ochutnávky našich produktů a zajímavé akce s odborníky. O pořádaných akcích se dozvíte v našich novinkách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00