Jak na věc


zavirač dveří brano .. navod na montaž

OBJEDNEJTE SMALTOVANOU CEDULI S VLASTNÍM TEXTEM

    Kromě zavíračů vyrábí Brano pro vnitřní i venkovní dveře také mechanický stavěč K501. Mezi jeho hlavní výhody patří snadné zablokování i odblokování dveří v libovolném úhlu, jednoduchá montáž a nezávislost na použitém samozavírači.
    Spolehlivé samozavírače pro všechny typy dveří – s dorazem, s dorazem a stavěčem, kyvné a kyvné se stavěčem. Standardně se používají pro dveře do 60 kg. Jejich velkou výhodou je nenáročná údržba – nevyžadují totiž čištění ani mazání.
    Firma Brano a.s. se sídlem v Hradci nad Moravicí pravděpodobně patří mezi nejznámější výrobce zavíračů v České republice. Díky příznivé ceně a osvědčené kvalitě se totiž používají pro zavírání dveří v obytných i komerčních objektech.
    Samozavírače s pastorkem jsou vhodné pro vnitřní a venkovní (pravé i levé) dveře. Umožňují regulaci doklepu a zavírání. Vybrané modely navíc lze využít pro obrácenou montáž. Vybírat můžete z barev: bílá, stříbrná, zlatá a hnědá. Na zakázku je možné objednat i jiné barvy.


Vše na dveře najdete na jednom místě.

    Mezi výhody samozavíračů Brano patří také atraktivní vzhled, který skvěle zapadne do vnitřních i venkovních prostor. Vybrané modely jsou vhodné pro dřevěné, kovové i plastové dveře. Pokud chcete nechávat dveře otevřené v pootevřené pozici, vybírejte ze zavíračů se stavěčem.
    Klasický typ zavíračů na levé nebo pravé dveře vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Vybrané modely navíc umožňují „obrácenou“ montáž. Nejčastěji se tento typ samozavíračů vyrábí ve stříbrné nebo zlaté barvě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00