Jak na věc


zatravňovací dlažba plastová

Zatravňovací dlaždice PURUPLAST mají výborné technické vlastnosti

    Zatravňovací dlažba funguje jako variabilní stavebnice. Základní prvky mohou být obohaceny o speciální doplňky, díky kterým může zatravňovací systém přesně kopírovat tvar terénu.
    Plastové zatravňovací panely využijete všude tam, kde potřebujete zpevnit nadměrně zatěžované travnaté plochy – zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště, příjezdové cesty, odstavné plochy, chodníky, kolejiště, jízdárny, paddocky. Zatravňováky zachovávají přirozenou propustnost půdy a tím i koloběh dešťové vody v přírodě. Více o možnostech použití najdete na stránce Použití zatravňovací dlažby.
    Optimálně zadržuje dešťovou voduJe pevná jako beton nebo živičné směsi.Umožňuje zachovat přirozený ráz zatravněné plochy.Je vhodná také pro zpevnění silně zatěžovaných travnatých ploch.
    Zatravňovací dlažbu (vegetační tvárnice) vyrábíme z plastového recyklátu se zásadním podílem polyetylenu, který získáváme z průmyslových i komunálních odpadů. Materiál zatravňovacích tvárnic je UV stabilní a neutrální k životnímu prostředí. Případná likvidace zatravňovacích panelů je taktéž šetrná k přírodě – materiál je totiž stoprocentně recyklovatelný.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00