Jak na věc


zatepleni fasady rosny bod

Bytové domyFoukaná izolace stropů garáží a sklepních kójí v bytovém domě v Kbelích

    Izolace CLIMATIZER PLUS® je na dotyk příjemná, ekologická a zdravotně nezávadná, celulózová vlna, vyráběná primárně z výběrového recyklovaného novinového papíru, v průběhu výroby je následně celulózové vlákno unikátní technologií obohaceno o další zdravotně nezávadné látky, tak aby splňovalo veškeré technické požadavky
    - možnost úspor 30 – 60 % nákladů na vytápění - nižší provozní výkon topné soustavy = delší životnost - eliminace negativních vlivů teplotních změn v konstrukci - prodloužení životnosti fasády
    Naše firma vznikla v roce 1996. Od počátku vzniku firmy působíme především v oblastech realizace a úspor energií. Rok 2010 byl pro nás přelomový, protože jsme se transformovali z fyzické osoby do podoby právnické osoby a od této doby působíme v oboru pod společností Machstav s.r.o. Samozřejmě postupem doby se neustále vyvíjíme a pro své zákazníky neustále sledujeme nové trendy v oboru.
    Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.


Certifikace a osvědčení pro zateplení sklepů

    Naše společnost morez stavební s.r.o. se přímo specializuje na revitalizaci staveb a svým vysoce profesionálním přístupem k realizaci systémového zateplení umožní investorům (zadavatelům) snížit tepelné ztráty budovy o více než 50 %, a tím podstatně snížit náklady na energie (vytápění).
    - instalace topného zdroje a topné soustavy s nižším výkonem - za nižší cenu - zateplením můžeme zmenšit tloušťku konstrukce a získat prostor navíc- zateplení je návratná investice
    Uvažujete o zateplení rodinného domu, bytového domu nebo Vás zajímá zateplení komerčních prostorů? Pak právě Vám je určen následující článek, popisujicí veškeré aspekty z oblasti zateplení stropu a izolací objektů. Zateplení na všechny způsoby, které Vám poskytne objektivní nadhled nad možnostmi v jednotlivých typech budov a objektů.
    Zateplení stropu je rychlá práce, která vám dokáže ušetřit v průměru okolo 35%, využívá techniku foukané izolace. Metoda foukaná izolace patří bezesporu k nejoblíbenějším druhům izolace právě díky svým vlastnostem.


Machstav Vám nabízí kvalitu a profesionalitu

    Zateplení stropů je nejúčinnější forma tepelné izolace. Do rodinného rozpočtu přináší úsporu třiceti procent ročně. Časová náročnost při zateplení stropu je více než překvapující. Strop o velikosti 100m2 jsou schopni pracovníci naší firmy zateplit během tří až čtyř hodin. Zateplení stropů foukanou izolací Machstav Granulate IS nemá oproti konkurenčním materiálům mnoho nároků na aplikaci či na vyklízení izolovaných prostor. Zateplení stropů foukanou izolací Machstav Granulate IS vyžaduje pouze malý montáží otvor, takže není nutné prostory předem vyklízet. Aplikace foukané izolace nenaruší běžný chod domácnosti, takže během našich prací můžete pokračovat v běžných domácích činnostech. Na otázku co obnáší zateplení stropů, se nedá jednoznačně odpovědět, protože zateplení stropů foukanou izolací Machstav Granulate IS má mnohem více výhod oproti konkurenčním materiálům a žádné velké nároky zateplení stropů foukanou izolací Machstav Granulate IS nevyžaduje.
    Tepelná izolace je v současné době již nutností nejen z hlediska úspory energií, ale také proto, že zateplení chrání Váš dům před opotřebením a také Vám nabízí mnoho dalších výhod, které rozhodně oceníte. Foukaná izolace zaujímá na současném trhu s tepelně izolačními materiály přední místo. Mezi tepelné mosty se dá považovat i dostatečně neizolované okno (např. okno, kterým táhne do bytu), některé společnosti nabízejí i tepelně ochranné žaluzie, které dokáží těmto únikům z větší části zabránit.
    - během aplikace materiálu není nijak narušen chod domácnosti - aplikace izolace CLIMATIZER PLUS je cenově výhodná s návratností investice již od 3 let! - tepelně akustická izolace CLIMATIZER PLUS je registrována v systému Zelená úsporám
    Přátelé je to tu, novinka na trhu v zateplení stropů, máte jedinečnou šanci dozvědět se o této technologii jako jedni z prvních vůbec! pokračujte na článek o Zateplujeme.


Co potřebují k zateplení stropů

    Sleva na zateplení rodinných domů ve výši 20%, využijte jedinečnou nabídku zaizolovat svůj dům či domek se slevou 20%, vše pomocí revolučního a patentvaného materiálu, kterým je Machstav Granulate IS.
    Často se zapomíná na fakt, že kvalitně zateplená fasáda také ochrání základní nosnou konstrukci proti povětrnostním vlivům a nezanedbatelně zamezuje pronikání hluku z okolního prostředí.
    Pokud přemýšlíte o možnosti využít některé ze služeb z oblasti zateplení, rádi bychom Vás informovali o možných slevách a last minute termínech na materiál foukaná izolace, o kterém se více dočtete ve článku Technologie izolování stropů.
    Trápí Vás v letním období přehřívání místností? Pak Váš problém vyřeší zateplení stropů. V letním období brání pronikání tepla do místností pod střechou, takže v místnostech je příjemné klima. Naopak v zimě drží teplo v místnosti.
    Při výstavbě bytových staveb, staveb občanské vybavenosti, ale i některých zemědělských a průmyslových staveb je již mnoho let výrazným trendem revitalizace staveb, v rámci které se kromě zajištění základních statických funkcí provádí zateplení fasády a soklu, a dále odvodnění a hydroizolace spodní části stavby.


Machstav a vrchol stavební sezóny

    ETICS (External Thermal Isulation Composite Systems) je vnější, tepelně izolační, kompozitní systém, který řeší komplexně zateplení a ochranu budovy a splňuje nejpřísnější požadavky technické specifikace Evropského technického schválení ETA.
    Zateplení sklepů je zdánlivě nedůležitá činnost při zateplování zejména bytových domů. Z energetických výpočtů vyplývá, že podlahou tedy stropem ve sklepě uniká cca 5-7% energií. Tudíž v porovnání se stropem nebo chcete-li půdou domu, kterým uniká až 40% energií, se jedná o minimální ztráty. Jenomže není všechno jenom o tepelných ztrátách. Mnohdy je rozhodujícím faktorem pro zateplení stropů ve sklepích obtěžující a nepříjemný chlad od nohou. Takže po zateplení stropů ve sklepích získáte úspory energií a zároveň odstraníte prochladnutí podlah v bytech a tím se zbavíte pocitu studených nohou.
    Naše firma Machstav je jediná firma na trhu v současné době, která svým zákazníkům garantuje dodanou objemovou hmotnost dodané izolace. Žádná jiná firma na trhu svým zákazníkům dodanou objemovou hmotnost dodané izolace negarantuje!


Technické důvody - vysoká ochrana stavby

    Takhle vypadá řez zateplovacím systémem - ETICS (External Thermal Isulation Composite Systems). Základem každého zateplovacího systému jsou tepelně izolační desky (EPS nebo MW). Desky jsou přilepeny na obvodovou stěnu lepicí a stěrkovou hmotou a mechanicky kotveny plastovými, talířovými hmoždinkami. Na takto připravenou plochu se vytváří základní vrstva, která je kombinací lepicí a stěrkové hmoty, vyztužené skleněnou síťovinou - proti vzniku prasklin. Jako finální vrstva celého souvrství je omítka.
    Šíření plamene po povrchu ČSN 73 0863. Z provedených zkoušek vyplývá, že index šíření po povrchu samotného pěnového polystyrenu je větší než 0. Z tohoto důvodu se doporučuje jeho zakrytí nehořlavým materiálem tak, aby povrchovou úpravou bylo možno hodnotit jako nehořlavou
    Každopádně zateplení sklepů není úplně zcestné řešení. Přináší mnoho výhod zejména pro obyvatele v prvních podlažích, mluvíme-li o bytových domech. Pro majitele rodinných domů se vždy vyplatí řešit zateplení sklepů v souvislostech komplexního zateplení celého domu.


Existují jiné modernější metody zateplení?

    Zateplení stropů by mělo být vždy prováděno pouze profesionálními pracovníky, aby bylo dosaženo maximální možné úspory energií. Zateplení stropů pomocí foukané izolace Machstav Granulate IS má nejrychlejší návratnost a nejvyšší účinnost. Návratnost investice zateplení běžně velkého domu můžete očekávat během pěti let. Kvalitní materiál, který k aplikaci foukané izolaci používáme, zamezí vzniku nepříjemných plísní, které dokáží napáchat mnoho škody nejen na zdech, ale také na zdraví obyvatel domu.
    Machstav Granulate IS vznikl společným vývojem naší firmy Machstav s firmou Saint Gobain Isover po mnoha analýzách a výzkumech. Materiál, vyvinuli odborníci, kteří přesně vědí, co zateplení stropu potřebuje, aby bylo docíleno kvalitní izolace a také aby izolace stropu sloužila mnoho let. Machstav Granulate IS je obzvláště vhodný k aplikaci takzvaně „na volno“ díky své vyšší objemové hmotnosti.
    Revoluční způsob v úspoře financí za zateplení stropu pomocí aplikace foukaná izolace, kde rychle a efektivně dosáhnete výborné úspory s rychlou návratností. Hledáte-li efektivní způsob nebo informace o tom, jak funguje izolace stropu, máme pro Vás conovou bombu.


Porovnání vlastností některých běžně používaných izolačních materiálů

    Jediné co je potřeba k zateplení stropů, je trochu Vašeho času. Pokud se rozhodnete zateplit strop, je nutná návštěva našeho profesionálního pracovníka, který objekt zhodnotí a navrhne individuální řešení zateplení stropu. Máte- li otázky, ptejte se! Naši technici Vám také poskytnou mnoho odborných rad. Individuální návštěvy poskytujeme svým zákazníkům nezávazně a zdarma.
    V dnešním úvodním dílu našeho seriálu o systémech izolace se blíže zaměříme na systém izolace metodou sendvičové panely, který sklízí nejedno uznání. Tato izolace se hodí i pro zateplení stropu a podhledu.
    - zvýšení povrchové teploty vnitřní strany obvodové konstrukce - zvýšení tepelné pohody - snížení rizika kondenzace- omezení vzniku plísní- eliminace tepelných mostů - vyšší akumulace obvodové konstrukce- možnost instalace solárních kolektorů a tepelných čerpadel- zateplená konstrukce lépe odolává vlivům povětrnosti- zateplení má kladný vliv na celou stavbu


Bytové domyZateplení stropu foukanou izolací včetně montáže podlahového systému v bytovém domě v Jihlavě

    Pro zateplení stropů ve sklepích se používá stejný systém jako pro zateplení fasád. Využívají se minerální desky nebo polystyrén. Vzhledem k tomu, že se jedná o zateplení sklepů, tak se většina vlastníků domů nepřiklání k takovým povrchovým úpravám jako u venkovních fasád, které jsou vidět a dělají první dojem. Nejdůležitější u zateplení sklepů je samotné zateplení a povrchová úprava je až na druhém místě, což velmi snižuje finanční náročnost zateplení sklepů. Při zateplení fasád je mnohdy povrchová úprava přednější než samotné zateplení. Dalším faktorem, který zlevňuje zateplení sklepů oproti zateplení fasád je síla použitého izolantu. Téměř vždy je použit izolant slabší než u fasády a to ze dvou důvodů. Prvním důvodem jsou zmiňované energetické ztráty, které jsou u sklepů cca 5-7% u fasád cca 25-30%. Čím vyšší ztráty, tím se používá silnější izolant. Druhým důvodem proč  je síla izolantu u sklepů nižší je prostor pro izolování. Mnohdy nelze použít k zateplení silnější izolant než 100

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00