Jak na věc


zateplení okálu pracovní postup

Rodinný důmKomplexní zateplení řadového domu v Jihlavě

    Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.
    Zateplení sklepů je zdánlivě nedůležitá činnost při zateplování zejména bytových domů. Z energetických výpočtů vyplývá, že podlahou tedy stropem ve sklepě uniká cca 5-7% energií. Tudíž v porovnání se stropem nebo chcete-li půdou domu, kterým uniká až 40% energií, se jedná o minimální ztráty. Jenomže není všechno jenom o tepelných ztrátách. Mnohdy je rozhodujícím faktorem pro zateplení stropů ve sklepích obtěžující a nepříjemný chlad od nohou. Takže po zateplení stropů ve sklepích získáte úspory energií a zároveň odstraníte prochladnutí podlah v bytech a tím se zbavíte pocitu studených nohou.


Certifikace a osvědčení pro zateplení sklepů

    Online obchod VaseStavebniny.cz Vám nabízí stavebniny a stavební materiály nejvyšší kvality za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete jeden z nejširších sortimentů stavebnin na českém internetu. Veškerý stavební materiál rozvážíme vlastními auty z našich vlastních skladů.Díky dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví Vám nabídneme přesně ten stavební produkt či materiál, který je pro Vaší stavbu nejvhodnější. Profesionální přístup při vyřizování Vašich objednávek a dotazů je samozřejmostí, stejně jako zázemí vlastního kamenného obchodu se stavebninami.
    Honter Vám nabízí k zateplení podkroví stříkanou izolační pěnu EXY 09 s otevřenou strukturou buně a EXY 39 s uzavřenou strukturou buněk. Obě se snadno a rychle aplikují nástřikem bez zatížení stavební konstrukce. Mají výborné izolační vlastnosti a zabraňují vzniku tepelných mostů a plesnivění v podkroví.
    Každopádně zateplení sklepů není úplně zcestné řešení. Přináší mnoho výhod zejména pro obyvatele v prvních podlažích, mluvíme-li o bytových domech. Pro majitele rodinných domů se vždy vyplatí řešit zateplení sklepů v souvislostech komplexního zateplení celého domu.


VÝHODY ZATEPLENÍ PODKROVÍ POMOCÍ PĚNY EXY

    Pro zateplení stropů ve sklepích se používá stejný systém jako pro zateplení fasád. Využívají se minerální desky nebo polystyrén. Vzhledem k tomu, že se jedná o zateplení sklepů, tak se většina vlastníků domů nepřiklání k takovým povrchovým úpravám jako u venkovních fasád, které jsou vidět a dělají první dojem. Nejdůležitější u zateplení sklepů je samotné zateplení a povrchová úprava je až na druhém místě, což velmi snižuje finanční náročnost zateplení sklepů. Při zateplení fasád je mnohdy povrchová úprava přednější než samotné zateplení. Dalším faktorem, který zlevňuje zateplení sklepů oproti zateplení fasád je síla použitého izolantu. Téměř vždy je použit izolant slabší než u fasády a to ze dvou důvodů. Prvním důvodem jsou zmiňované energetické ztráty, které jsou u sklepů cca 5-7% u fasád cca 25-30%. Čím vyšší ztráty, tím se používá silnější izolant. Druhým důvodem proč  je síla izolantu u sklepů nižší je prostor pro izolování. Mnohdy nelze použít k zateplení silnější izolant než 100
    Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti HONTER Company s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti HONTER Company s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na 10 let od jejich zaslání.
    Při zateplení podkroví pomocí stříkané izolační pěny EXY je snadná technologický postup. Aplikace pěny se provádí nástřikem. Pěnová izolace okamžitě několikanásobně zvětší svůj objem, zaplní tak všechny mezery a spáry, kde by mohl pronikat chladný vzduch a hluk dovnitř, skvěle přilne k povrchu a zatvrdne bez nutnosti ořezů díky přesnosti aplikace.


VÍCE NEŽ 1000 PARTNERŮ PO CELÉM SVĚTĚ!

    Při zateplení podkroví je potřeba využít vhodné izolační materiály, které zabrání vlhnutí a plesnivění. Izolace podkroví by měla také zabránit velkým výkyvům teplot během chladných měsíců a horkých letních dnů. Kromě zateplení podkroví slouží izolační vrstva také jako vynikajici akustická bariéra.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00