Jak na věc


zastřihávač chloupků v nose a uších

Pomocník do kosmetické taštičky

    Pokud tuto malou kosmetickou pomůcku použijete, snadno a bezbolestně své nehty zastřihnete do požadovaného tvaru. Poškození nehtového lůžka se při této proceduře obávat nemusíte. Pak ještě můžete zarovnat nehty pilníkem, odstranit všechny nečistoty a třeba použít i vhodný podkladový lak. Na vaše nehty bude radost pohledět!
    Zastřihávač nehtů Sure Clip patří k dárkům, které ocení každá žena. Jedná se o báječný dárek pro partnerku, dceru, maminku nebo třeba kamarádku. Pěstěné nehty ale může mít díky zastřihávači i každý moderní muž. Zastřihávač Sure Clip je jednoduše přenosný, takže s vámi může cestovat i na služební cestu nebo dovolenou.
    Něžnou ruku, ale i nožku ženy rozhodně neozdobí polámané, rozštěpené nebo příliš dlouhé nehty. Že se vám s nůžkami z klasické manikúry o nehty dobře nepečuje? Nevadí, máme pro vás lepší řešení! Vyzkoušejte skvělý zastřihávač nehtů Sure Clip z naší nabídky. Ať už manikúra nebo pedikúra podomácku vám s nehtovým zastřihávačem půjde snadno. Zvláště když si na nehty posvítíte – lupa s osvětlením vám tuto kosmetickou proceduru velmi ulehčí.
    * Precizně odstraňuje nebo zastřihává chloupky na tváři a jinýchcitlivých místech* Nezpůsobuje žádné podráždění kůže* Úhledný a diskrétni desigh* Napájení z baterie (1xAA)


Co by nemělo chybět v dámském neceséru

    Kosmetická taštička je zásadní doplněk, bez něhož se něžné pohlaví rozhodně neobejde. Její obsah rovná se takřka pokladu, který musí být ženě kdykoliv po ruce. Do dámského neceséru se toho vejde opravdu hodně – od dekorativní kosmetiky, přes kontaktní čočky až po opalovací krém s UV faktorem. Záleží na tom, co která dívka či žena nezbytně potřebuje. Zajímá vás, jaké úžasné vychytávky také mají v toaletní taštičce své místo? Čtěte dále…
    V žádném dámském neceséru by neměl chybět praktický zastřihávač nehtů. Díky němu budou mít vaše nehty dokonalý tvar, a to bez poranění nehtových lůžek. Nože zastřihávače jsou ocelové a jeho rukojeť protiskluzová. Oceníte i lupu se světélkem, která je součástí této šikovné pomůcky a zajišťuje lepší viditelnost při úpravě každého nehtu. Pokud hledáte dárek pro slečny či dámy, osvědčený zastřihávač nehtů Sure Clip je správnou volbou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00