Jak na věc


zastřešení terasy fotogalerie inspirace

Řada zastřešení AZURE

    Boční posuvné dveře jsou umístěny do boků nejvyššího segmentu. Lze je využít především jako pohodlný vstup do zastřešení přímo k bazénovému schodišti. Jsou maximálně praktické i u nižších zastřešení, jelikož při vstupu do bazénu uživatele nijak neomezují a vstup do bazénu je téměř bez omezení. Vnitřní světlost dveří je vždy rovna ½ délky segmentu, vždy v rozmezí 85 – 120cm.
    Pořiďte si zastřešení za nejnižší ceny z celého roku. Dopřejte svému bazénu maximální komfort za rozumnou cenu. Přijímáme objednávky již i na novou sezónu 2019.
    Podzim je tu. Objednejte si zastřešení za posezónní ceny. O vše se postaráme. Rádi poradíme, zkonzultujeme, navrhneme optimální, designovou i ekonomickou variantu zastřešení.
    Přední a zadní čelo zastřešení se připevňuje k jednotlivým segmentům pomocí aretačních kolíků s plastovou hlavou. Při objednávání zastřešení musí být upřesněna výška bazénového lemu bazénu. To z důvodu snadného přejezdu čel zastřešení přes lem. To platí, pokud bude uživatel přejíždět lem bazénu s nasazeným lemem, což je pro obsluhu velmi jednoduché.


Typová zastřešení

    Pantové dveře jsou umístěny na předním nebo zadním čele zastřešení. Pantové dveře slouží jako vstup k bazénu, obsluhování skimmeru a odvětrávání vnitřního prostoru. Užívají se hlavně tam, kde jsou součástí bazénu různé překážky, které brání odsunutí segmentů zastřešení jako celku např. nerezové schodiště, skákací prkno, madla apod. Tyto dveře se umístí na zastřešení tak, aby při otevřeném stavu mohlo být odsunuto zastřešení za bazén bez demontáže čela.
    Pro ty, kteří nechtějí, aby bazénový kryt ubíral pozornost od jejich zahrady a přitom se stal jejím estetickým doplňkem.
    Výplň konstrukcí je zhotovena z jednokomorového čirého polykarbonátu s jednostrannou UV stabilizací proti UV záření a úpravou NO DROP. Tepelný odpor U = 3,1W/m2K. Jako jedni z mála výrobců používáme polykarbonát o síle 10mm, který má lepší tepelné vlastnosti. Výplň všech dveří tj. i bočních posuvných, je zhotovena z téhož polykarbonátu o síle 10mm. Standardní čirý odstín lze nahradit odstínem světle modrým, zeleným, kouřovým atd. Alternativně nabízíme i zasklení zastřešení kompaktním polykarbonátem o tl. 4mm, který je naprosto průhledný a má oboustrannou UV stabilizaci.
    Pro povrchovou úpravu používáme tyto odstíny barev: stříbrná RAL 9006, bílá RAL 9010, béžová RAL 1015, zelená RAL 6009 a antracitová DB 703. Jsou zdravotně nezávadné a je vhodné pro veškerou bazénovou chemii.


Středně vysoká zastřešení AZURE

    Dveře zastřešení jsou standardně řešeny s ohledem na požadavky zákazníků. Celoročně nabízíme jedny dveře zcela ZDARMA v ceně zastřešení. Ať už se jedná o dveře boční posuvné, které jsou vůbec nejčastější variantou, nebo také dveře pantové či přesuvné, vhodné pro přejezd nerezového žebříku. Nabízíme také výklopnou klapku v čelech zastřešení. Ta je vhodná pro přejezd filtračních stanic, vysokých bazénových lemů atd……. Všechny dveře zastřešení lze vybavit zámky.
    Zastřešení, která šetrně zapadají do konceptu zahrady, přitom ovšem poskytují možnost volného pohybu pod nimi.
    Pro svého zákazníka inzerujeme zánovní kruhové zastřešení na kruhový bazén o průměru 6000mm. Zastřešení je nepoškozené ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání. Více info na: ostruzinka.skolka@seznam.cz nebo 602 932 813
    Vyrábíme širokou škálu kvalitních bazénů nejrůznějších tvarů i velikostí. Bazény jsme schopni dodat takzvaně na klíč, ale i v případě stavební připravenosti. Více informací o bazénech naleznete zde.


Řada zastřešení Premium

    Zastřešení bazénu je důležitou součástí péče o bazénovou vodu, zamezí jejímu znečišťování z okolí a má výrazný vliv na její teplotu. Zastřešení vytváří uzavřený prostor, díky kterému se do vody nedostávají nečistoty z okolí a Váš čas věnovaný údržbě bazénové vody se tím zmenší. Zároveň ušetříte náklady za použité chemické přípravky a energii na případné vytápění bazénu. Zastřešení bazénu výrazně napomáhá redukci tepelných ztrát odparem do ovzduší a díky tomu máte vodu, oproti nezastřešenému bazénu, o 5 stupňů teplejší. Pod krytem si voda udržuje stálou teplotu, a i když je venku zrovna zataženo nebo prší, udrží si voda svoji teplotu po celé další 4 dny.
    Připravili jsme zcela nové zastřešení s jednou vedoucí kolejnicí. Nechcete zakopávat o hliníkovou lištu a nechcete si kazit dojem z právě položené luxusní dlažby? Pak je zde pro Vás jednokolejné zastřešení typu Tropic. Jezdí hladce a tiše a lze ho mít v různých výškových variantách.
    Těsnění segmentů je provedeno originálním způsobem z EPDM folie, která dokonale utěsní prostor mezi segmenty. Tím zabraňuje nafoukání nečistot pod zastřešení. Utěsnění čel ve spodní části je standardně provedeno ze silikonové folie FATRAFOL 810. Pro každé zastřešení je však dodávána jiná výška folie, hlavně kvůli výšce bazénového lemu. Těsnící folie na zastřešení jsou vždy zahrnuty v základní ceně.
    Ze všeho nejdůležitější je ale prvek bezpečnostní. Zastřešení ochrání Vaše malé děti a domácí miláčky. Dveře a jednotlivé segmenty posuvného zakrytí lze uzamknout tak, že je vyloučen jakýkoliv pohyb a manipulace se zastřešením.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00