Jak na věc


zastínění střešních oken roto

Z našich referencí pro vás vybíráme

    U zastínění oken WinDesign je technická dokonalost samozřejmostí. Hlavní výhodou je ale nesrovnatelný rozsah jednotlivých kolekcí, které otevřou neomezený prostor pro Vaši představivost. Typ zastínění, materiál, barva, průhlednost, způsob ovládání a mnoho dalších detailů, v nekonečném množství variant, …vše ve Vašem stylu.
    Od prvního kontaktu, až po montáž zastínění oken a uvedení do provozu, získáte osobní a odborný servis v každém kroku celého procesu. Abychom Vám byli schopni poskytnout veškerou podporu v průběhu spolupráce s námi, máme pro Vás síť designérů a technických specialistů. WinDesign je součástí mezinárodní skupiny která více jak 60 let pracuje v oboru zastínění oken a stala se světovou jedničkou. Tímto získáváte jistotu místního servisu v kombinaci s bezpečím mezinárodní společnosti.
    Nejběžnějším typem zastínění místnosti jsou horizontální žaluzie do oken. Nejvíce rozšířené, v kategorii horizontálních žaluzií, jsou žaluzie hliníkové. Pokud obdivujete spíše přírodní materiály, nabízíme vám také dřevěné žaluzie Woodlite. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Horizontální žaluzie nabízíme v široké barevné škále, aby mohly vhodně doplnit váš interiér.


Interiérové horizontální žaluzie hliníkové a dřevěné

    Pokud hledáte zastínění primárně proti slunci a teplu, zvolte venkovní zastínění či žaluzie. Vnitřní zastínění brání především před zvědavými pohledy zvenčí, reguluje světlo a zpříjemní Vám pobyt doma. Při horkých letních dnech je venkovní zastínění o 70% účinnější nežli vnitřní jelikož zde nedochází ke skleníkovému efektu.
    Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které zcela pohlcují světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je zde upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí interiér a dodají mu nádech dle bašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér domova, máme pro vás látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra.


Výjimečné zastínění oken ve Vašem stylu

    Vítejte v našem e-shopu! Náš tým firmy Auto Moto Přikryl s.r.o. se již od roku 2010 snaží potěšit Vaše kempařské duše. Nabízíme veškeré příslušenství pro karavany a obytná auta. My sami máme také auto a karavan a brázdíme republiku, proto chápeme, jaké můžou být Vaše potřeby. Snažíme se proto neustále ucelovat naši nabídku, co nejrychleji expedovat Vaše objednávky, popř. poradit. Lidským přístupem se snažíme o docílení Vaší spokojenosti. V našem e-shopu naleznete vše pro karavany. Pokud něco nenaleznete, neváhejte se na nás obrátit - pokusíme se Vám pomoct. Zboží můžete shlédnout v naší vzorkovně v malebné obci Malenovice, nebo Vám ho doručíme domů, nebo si je můžete vyzvednout na odběrném místě v městech: Brno, Praha, Ostrava, Zlín, Plzeň, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, České Budejovice, Ústí nad Labem atd.
    Denní světlo rozhodujícím způsobem ovlivňuje každý interiér a pocity lidí. Zastínění oken WinDesign Vám dává možnost se světlem pracovat. Můžete světlu Vašich oken dát barvu, která se rozlije po domově a umožní vytvořit atmosféru a náladu přesně podle Vašich představ. Současně Vám zastínění WinDesign poskytuje úplnou ochranu Vašeho soukromí.


INTERIÉROVÉ ZASTÍNĚNÍ

    Našim zákazníkům nabízíme také instalaci meziskelních žaluzií. Žaluzie jsou ukryty uvnitř skla – ve dvojskle nebo trojskle. Ovládají se ručně nebo elektronicky pomocí rotačního magnetu umístěného na skle, takže není narušena těsnost skla, žaluzie se do skel montují už při výrobě. Elektronické ovládání meziskelních žaluzií má řídící jednotku skrytou v horní liště. Ovladač je možné umístit na sklo nebo lze žaluzie ovládat komfortně pomocí dálkového ovládání. Výhodami meziskelních žaluzií jsou pohodlná obsluha, životnost stejně dlouhá jako životnost okna či skla a možnost instalace i do velkých oken. Navíc regulují prostup tepla i slunečního záření a nenarušují meziskelní prostor. Samotná žaluzie je navíc chráněná proti mechanickému poškození skly.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00