Jak na věc


zanzibar palumbo kendwa

Obraťte se na nás, vymyslíme a zařídíme vám nezapomenutelnou luxusní dovolenou.

    7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery autem. Platí pro termíny v období 1.7.-31.8.19 s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
    Souostroví Zanzibar je údajně  jednou z těch nejlepších potápěčských oblastí na světě. Korálový útes, který obklopuje ostrovy Unguja a Pemba, zajišťuje rozmanitý a hojný podmořský život. Rovněž dobrá viditelnost na vzdálenost 20 – 60 m a celoroční průměrná teplota vody kolem 27°C přímo vybízí k potápění. Potápění na Zanzibaru není omezeno pouze na začátečníky. Zkušení potápěči se mohou těšit na vzrušující potápění kolem korálových útesů, noční potápění a potápění v mořských proudech. V hlubších vodách se bohaté korálové útesy často táhnou celé kilometry, můžete vidět hejna barakud, tresek, tuňáků a makrel lovených pyskouny, mantami a žraloky. Nejlepší potápěčské lokality jsou kolem atolu Mnemba, u ostrova Tumbatu, na jihovýchodě hlavního ostrova a na západě a severozápadě ostrova Pemba.
    Jeden z nejluxusnějších privátních resortů na Zanzibaru s pouhými šesti vilami a osobně zaměřeným servisem. Palms je svatostánkem pro ty, kteří hledají klidné útočiště pro dovolenou.


Diamonds Star of the East *****

    Prvním Evropanem, který ostrovy spatřil, byl asi portugalský mořeplavec Vasco da Gama. V té době byly ostrovy již po staletí po vlivem arabských obchodníků, kteří sem přijížděli na svých dřevěných lodích poháněných monzunovými větry. Ostrovy se jim tak zalíbily, že sem ománští vládci na mnoho let přesunuli své sídlo z Arábie. Ostatně pod vládou sultánů zůstal Zanzibar až do roku 1964. I proto zde dodnes převažuje muslimská populace, která se mísí se zdejší africkou kulturou.
    Kombinace safari jedné z nejrozmanitějších zemí na světě se při cestě na Zanzibar přímo nabízí. Pevninská část Tanzanie je jen cca 40 km od Zanzibaru. Svou dovolenou můžete naplánovat s několika denním safari například v Arusha, kráteru Ngorongoro, Serengeti… nebo i v Keňi. Po náročnější části mezi zvířaty jen přeletíte na Zanzibar a budete odpočívat na jedné z bílých pláží. Neváhejte a poraďte se s námi na vhodné variantě.
    Od roku 2011 je na Zanzibaru zavedena povinnost očkování proti žluté zimnici a to pro všechny, kdo cestují ze zemí s jejím výskytem. Při vstupu na Zanzibar (i na pevninu) je nutno předložit mezinárodní očkovací průkaz, kde je očkování proti žluté zimnici potvrzeno. Při pobytech na ostrově Zanzibar jsou z povinnosti očkování vyjmuti ti turisté, kteří letí přímo z Evropy a kteří neopustí letadlo při případném mezipřistání v rizikové zemi na více jak 12 hodin. Existují ještě výjimky pro těhotné ženy, kojence a starší osoby.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00