Jak na věc


zanzibar palumbo kendwa

Obraťte se na nás, vymyslíme a zařídíme vám nezapomenutelnou luxusní dovolenou.

    Při pobytu na Zanzibaru jsou dále doporučené prevence dalších nemocí formou očkování, a to zejména proti dětské obrně, záškrtu, tetanu, žloutence A i B, břišnímu tyfu a choleře. Nejlépe se vždy poradit se specialistou.
    Při cestě na Zanzibar byste neměli minout kamenné město „Stone Town“, jehož historie je zde stále přítomna. Jeho křivolaké uličky jsou pod ochranou UNESCO. Dvě stě let tu kvetl obchod s otroky na největším tržišti světa.  O historii ostrova a otroctví se dozvíte při návštěvě anglikánské katedrály a zdejšího ostrova. Při toulkách nezapomeňte na Dům Zázraků (House of Wonders), the Palace Museum (People´s Palace), dům Dr. Livingstona a arabskou pevnost. Takovýto výlet vám dopřeje ten opravdový názor na Zanzibar.  Jedinečnou atmosféru nasajete na živých, neustále se lidmi hemžících trzích, budete obdivovat zdobně vyřezávané dveře a balkóny místních domů v klikatých kamenných uličkách. Nezapomeňte ani na obchůdky se suvenýry včetně řemeslných výrobků. Po cestě ze Stone Town můžete navštívit také ruiny paláce Maruhubi, bývalého harému sultána Barghashe.


Diamonds Star of the East *****

    Nový resort v africkém duchu v severozápadní části ostrova minimálně postižené odlivem. Maximální důraz je kladen na design, soulad s přírodou a trvalou udržitelnost.
    Resort leží u široké pláže s jemným bílým pískem na severozápadě Zanzibaru a obklopuje jej nádherně udržovaná zahrada. Není zde problém s odlivem. Pokoje s výhledem na moře jsou umístěné v terasovité budově ve svahu.
    7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery autem. Platí pro termíny v období 1.7.-31.8.19 s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
    Rybářská vesnice Kizimkazi se nachází na jižním výběžku ostrova. Zde jsou často sledováni delfíni. Toto místo má však i kulturní důvody pro návštěvu. Nacházejí se zde mešity z 12. století a ty jsou jedinečným důkazem o islámu ve východní Africe.
    Constance Aiyana inspirovaný africkou architekturou leží na nedotčeném ostrově Pemba. Zastavte se a užijte si zaslouženého odpočinku v souladu s přírodou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00