Jak na věc


zamilované citáty o lásce

Masážní lávové kameny - horké kameny

    O čokoládě se říká, že dokáže potěšit srdce i chuťové buňky. Pokud si rádi sem tam smlsnete na tabulce hořké nebo mléčné čokolády, určitě vám zachutná i sladká pochoutka, kterou milují Švýcaři, Francouzi a zabydlela se také u nás. Řeč je o čokoládovém fondue, kulinářsky jednoduché dobrotě, která provoní váš byt a ještě si pochutnáte.
    Příležitostí, kdy sháníme dárky pro zamilované, je hned několik. Kupříkladu svátek Valentýn, výročí první schůzky, výročí svatby, nebo zkrátka můžeme chtít svému protějšku udělat radost jen tak. U nás najdete ty pravé dárky pro zamilované.
    Jestliže se Váš vztah nenachází zrovna na začátku, můžete zkusit i nějaký odvážnější dárek v podobě některé ze společenských her (Sexy hrátky po Česku, Nové sexy hrátky s Veronikou, Kámasútra). V nabídce máme i plyšová pouta ve dvou barvách. Erotické dárky pro zamilované mohou být i příjemným zpestřením pro manželský vztah!
    Pokud se vám zdá, že váš milostný život v poslední době trpí stereotypem a je nudný, máme pro vás ideální řešení. Darujte své drahé polovičce lehce eroticky laděný dárek. Uvidíte, že vhodně zvoleným dárkem příjemně okořeníte romantický večer ve dvou. Nemáte představu, jaký sexy dárek by to měl být? Nechte se inspirovat následujícími řádky…


Další tipy na dárky pro zamilované

    Cítíte se unavení a bolí vás celé tělo? Skvělým řešením je dopřát si provoněnou koupel, díky níž se uvolníte a načerpáte novou energii. Odpočívat v blahodárné vodní lázni mohou nejen ženy, po náročném dni přijde domácí relaxace vhod také mužům. Věřte, že když se vrátíte domů prochladlí, vana s teplou vodou vás zahřeje lépe než sklenka vína. Jak si lázeň v pohodlí domova připravit, abyste se příjemně uvolnili? Máme pro vás pár tipů…
    Mezi romantické dárky pro zamilované můžeme zařadit dárkovou sadu aromatických svíček, která je velmi vkusnou dekorací a jistě Vám ještě více zpříjemní chvíle ve dvou. Můžete si udělat také romantický večer s balónkem štěstí a sledovat, jak hořící balónek stoupá vzhůru k nebi.
    Darujte šperk, kterým potěšíte Vaše blízké. Darujte šperk, který se stane ještě osobnější díky rytině od našeho zlatnictví. Nabízíme zlaté, stříbrné a ocelové šperky, které Vám můžeme označit Vašimi daty. Nabízíme jedinečný dárek v podobě křtících hodin nebo gravírované krabičky na šperky. Darujte zlatou nebo stříbrnou destičku s přenosem fotografie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00