Jak na věc


založení bankovního účtu ve švýcarsku

Zakladač A75U 5/8 (15,88mm), založení nahoru

    Zaujala Vás naše nabídka, ale potřebujete něco upřesnit či doplnit? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře (nebo zvolte další kontakty) a my se Vám ozveme v nejkratším možném čase.
    Jestliže spěcháte, může pro vás být nejlepším řešením některá z již předzaložených (tzv. ready made) společností! Pokud si u nás vyberete, můžete začít podnikat během několika hodin! Můžete tak získat už existující firmu, která však nevykazovala žádnou ekonomickou činnost a je tedy stoprocentně bezdlužná! Navíc tak můžete mít firmu, která je již dnes přihlášena k DPH. Bližší informace najdete na: ready made společnosti.
    Založení s.r.o. s naším kapitálem: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě nemusíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků, protože ho uhradíme za vás!
    Založení a.s.: založíme pro vás akciovou společnost. A. s. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.


Vše důležité o založení společnosti

    Ať už se budoucí podnikatel chystá založit si s. r. o. nebo a. s., čeká ho velké množství především byrokratických překážek. Založení obchodní společnosti je všeobecně považováno za finančně i časově náročnou proceduru. Podnikatel zakládající firmu musí znát právní předpisy, chod administrace i vědět, na koho se obrátit.
    Podívejte se na naše srovnání ready made a nově založených společností, kde najdete podrobnosti. Založení společnosti na míru má výhodu především v tom, že se v Obchodním rejstříku od počátku zobrazují jen Vaše údaje (název, jména jednatelů a další údaje) a tudíž nelze v historii firmy dohledat, že byla zakoupena jako tzv. ready made společnost.
    S námi začnete své podnikání bez problémů a bez byrokratické úmornosti. Pomůžeme vám vybrat, co je pro vás nejlepší. Obvykle už do týdne zajišťujeme zápis do OR. Přitom za vás vyřídíme všechny potřebné záležitosti, seženeme živnostenská oprávnění nebo koncese, přihlásíme vaši novou firmu k daním (z příjmu, srážková, DPH atp.).
    Založení s.r.o.: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.


Nechte si svou OS založit od nás! Naše nabídka:

    Když jsem potřeboval založit společnost s ručením omezeným, rozhodljsem se využít služeb některé firmy nabízející ready-made společnosti, abych se sám vyhnul zdlouhavé administrativě a mohl se soustředit na jiné věci. Dlouho jsem vybíral, nabídka na internetu je opravdu široká, a nakonecse rozhodl pro služby společnosti Firmin s.r.o. Dnes vím, že jsem udělal dobře.
    Naší devízou je rychlost. Za velmi přístupné ceny nabízíme široké portfolio služeb. Proklientský přístup a založení firmy na míru přímo vám je pro nás přirozeností.
    My v tom ale umíme chodit! Specializujeme se na zakládání obchodních společností se vším všudy. Stačí, abyste nám nastínili svoji představu, a my už všechno zařídíme za vás! Ušetříte drahocenný čas a ještě ulevíte nervům, které nebudou pod takovým tlakem při jednání s úředníky na přepážkách.
    Jestliže si u nás kromě založení OS objednáte zároveň i sídlo firmy, bude se cena pohybovat téměř pouze okolo ceny zákonných poplatků. Finančně vás to tedy vyjde podobně, jako kdybyste si zakládali vlastní firmu sami. Ale časově a administrativně ušetříte. Vše vyřídíme za vás!
    Zakládání obchodních společností je naší hlavní činností. Woolfeholding.cz je specialistou v oboru, který garantuje jisté, rychlé a spolehlivé založení firmy podle vašich požadavků. Naše ceny jsou velmi vstřícné a patří k nejnižším na trhu!


Založení obchodní společnosti (OS)

    Pokusíte-li se založit si firmu sami, čeká na vás množství především byrokratických překážek. Obrátíte-li se na Woolfeholding.cz, všechno vyřídíme za vás! Proč se potom trápit těmito a dalšími problémy:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00