Jak na věc


zajímavosti o kočce domácí

Křičela jsem, všude bylo spoustu krve, popsala Kvitová u soudu své napadení

    Několikrát byla kvůli anorexii blízko smrti dnes jednadvacetiletá Annie Windleyová. Dívka za celý den jedla pět let jen toust se šunkou nebo džemem a vyhubla až na neskutečných 29 kilo. Sama říká, že za to, že je ještě naživu, vděčí čokoládě. Dnes váží 45 kilo a svůj pokrok ukazuje na sociálních sítích.
    Pouze šestačtyřicet procent lidí v Česku je spokojených se svou momentální váhou. Dietu vyzkoušel každý druhý Čech. Dva ze tří obyvatel Česka jsou ale zároveň přesvědčeni, že diety nefungují. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos.
    Hroznou pomstu nevěrnému manželovi si vymyslela žena z Indie. Nejenže svému partnerovi kvůli vztahu se služkou uřízla přirození, jeho penis dokonce uvařila spolu s nudlemi! Svým kulinářským výtvorem se navíc pochlubila na sociálních sítích.
    Velmi radikální způsob boje proti kouření zvolil poslanec kongresu amerického státu Havaj Richard Creagan. Povoláním lékař považuje kouření za velký problém a chce zvýšit věk, od kolika let budou cigarety dostupné. Na Havaji ho už zvýšili z 18 na 21 let. Podle Creaganova návrhu by ale cigarety měly být dostupné jen těm, kteří už oslavili 100. narozeniny.


Veletrh FOR WOOD představí novinky ze světa dřevostaveb

    Jednatřicetiletá Emily Javierová z Washingtonu se pokusila zabít svého partnera Alexe Lovella (30) samurajským mečem potom, co objevila v jeho mobilním telefonu známou seznamovací aplikaci Tinder.
    Přihlaste svou dřevěnou stavbu do ankety Dřevěná stavba roku 2019. Své návrhy i realizace dřevěných hřišť, konstrukcí, moderních dřevostaveb, roubenek, ...
    Svět vstupuje do roku zemského Vepře. V úterý 5. února začíná nový čínský rok, potrvá až do 24. ledna 2020. Žezlo Vepř přebírá od Psa, příští rok ho předá Kryse. Jaký ten letošní pro jednotlivá znamení bude?
    Ve Spojených státech je taková zima, že by obyvatelé mohli jet za teplem klidně do Antaktidy. O humor je ale mrazivá nadílka nepřipravila - sociální sítě proto zahltily fotky a videa, na nichž se Američané předhání v bizarních důkazech polárního počasí.
    Znepokojivý trend se začal objevovat mezi některými majiteli psů. Zřejmě jim přijde, že šourek jejich čtyřnohých svěřenců není ve své přirozené podobě příliš reprezentativní. Proto jej neváhají ozdobit různobarevnými třpytkami, a co hůře, o výsledný výtvor se podělí na sociálních sítích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00