Jak na věc


zahradě čech litoměřice

Výstaviště Zahrada Čech Litoměřice

    Návštěvníci se budou moci těšit i z pestrého kulturního programu. Zatímco hlavní pódium oživí živá hudba tak, jak jsou návštěvníci zvyklí, hlavní doprovodný program bude probíhat po celém areálu výstaviště přímo mezi návštěvníky. K vidění budou chůdaři s hudebními nástroji, dobová kapela u fontány, pianista i flašinetář.
    Tržnice Zahrady Čech 2019Tržnice Zahrady Čech nabídne vyhledávaný sortiment určený pro všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily a milovníky přírody. Chybět nebude tradiční řemeslná dílna a chovatelský pavilon.
    Autosalon na Zahradě ČechLetošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, zajímavou nabídku ojetých vozů, mezinárodní přehlídku historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program.
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.
    Ve spolupráci s IFA, světově největším technologickým veletrhem, je CE Week přední platformou pro podnikání na severoamerickém trhu s technologiemi. Je skvělou příležitostí k navázání nových obchodníc ...


Den záchranářů Ústeckého kraje 2019

    Vstupné si můžete zakoupit i v předprodeji, kdy se to rozhodně vyplatí více. Pokud však nemáte čas a předprodej byl třeba již ukončen, vstup si koupíte s malou přirážkou přímo na místě. Dospělí by měli platit nejvíce – 80 Kč, děti se studenty a důchodci 60 Kč a vyplatí se si rovnou vzít Rodinné vstupné (2x dospělý + 2x dítě do 120 cm) za to se platí 150 Kč. Chcete si s sebou přivést i Vašeho psího kamaráda? Není problém, vstup má zdarma!
    Své jméno získalo výstaviště symbolicky podle umístění ve vysoce úrodném litoměřickém kraji. Královské město Litoměřice nabízí kromě výstaviště řadu míst, která byste při jeho návštěvě neměli minout, například Oblastní muzeum Litoměřice, dílnu ručního papíru, rozhlednu Litoměřický Kalich nebo blízké město Terezín s pohnutou minulostí.
    „Prestiž Autosalonu se nám daří každoročně zvyšovat, o čemž svědčí také ohlasy návštěvníků i vystavujících z předešlých let. V loňském roce např. navštívilo tuto 3denní výstavu na 16.000 návštěvníků, což je oproti roku 2013 téměř dvojnásobek. I v letošním roce se budeme snažit návštěvníkům představit nové značky a modely vozů, zejména pak takové, které nejsou běžně k vidění.“ uvedla obchodní, marketingová a provozní ředitelka Michaela Mokrá.


Pojďte se podívat, jak se bydlí v dřevostavbách

    Nabídky v těchto sekcích budou ale o něco více pestřejší a zajímavější. Rozhodně prozradíme i termín konání akce, který začíná 6. dubna a končí 10. dubna 2016. Otevírací doba je určena od 9:00h do 17:00h. Určitě si tuto parádu nenechte jen tak ujít.
    Líbí se Vám výrobky společnosti CS-BETON s.r.o. a chcete si je před zakoupením na vlastní oči prohlédnout? Přijďte se podívat na speciální výstavní plochu v areálu Zahrady Čech - PARK INSPIRACE.
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.
    Na co všechno se můžete v tomto roce v Litoměřicích, na akci Zahrada Čech, těšit? Musíme říct, že pořadatelé si s programem dali opravdu práci. Můžete se těšit na bohatou účast známých zpěváků či výborných kapel jako je Elvis Presley Revival nebo PRO Band. Ani letos samozřejmě nevynechají chovatelské pavilony nebo řemeslné dílny.
    Litoměřice - výstaviště Zahrada Čech Bydlení je výstava zaměřena na prezentaci z oblasti bytových doplňků, krbů, nábytku, realizací kuchyní a koupelen a v neposlední řadě i na dodavatele stavebních materiálů, střech, tepelné či solární techniky.


Den pro děti na Zahradě Čech 2019

    Od roku 2013 patří Zahrada Čech z poloviny městu a z poloviny společnosti EXPO CZ, s. r. o., a jejich záměrem je postupně zvyšovat počet akcí a výstav konaných na tomto místě.
    Ve dnech od 1. do 3. listopadu 2019 se v Havaně na Kubě uskuteční mezinárodní veletrh, který se zaměří na různé oblasti průmyslu. Oficiální účast České republiky zajišťuje Ministerstvo průmyslu a obch ...
    Litoměřice - výstaviště Zahrada Čech Letošní ročník sebou přinese řadu překvapení – od rozšíření počtu nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, přes speciální sraz tuningářů, mezinárodní přehlídku historických vozidel, unikátní CRAFTER ROADSHOW EXPIRIENCE, speciální offroadovou trať, řady soutěží či exhibicí.
    Litoměřice - výstaviště Zahrada Čech Výstava bytových doplňků, krbů, nábytku, realizací kuchyní a koupelen a v neposlední řadě dodavatelů stavebních materiálů, střech, tepelné či solární techniky
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.


FOR DECOR & HOME: Jaké budou vánoční trendy?

    Pro dosud neinformované tu máme několik zajímavostí o této události. Proč má vlastně tato významná událost takovýto název? Tento jakýsi festival se týká, jak už jsme na úvod zmínili, zahrádek a jejich výstav. Jedná se o tradiční výstavu, která se koná každým rokem. Na festivalu se můžete zúčastnit i různých soutěží a můžete si rozhodně nakoupit vše, co Vás tam zaujme. Můžete najít i zvířecí výstavy, ale to už jdeme trošku do hloubky k programu, o kterém se rozhodně také zmíníme.
    Mezi tradiční akce výstaviště Zahrada Čech patří oblíbený Autosalon. Letošní ročník představí široký počet nejprodávanějších značek nových osobních automobilů, zajímavou nabídku ojetých vozů, mezinárodní přehlídku historických vozů, řadu soutěží, exhibicí, show a bohatý kulturní program.
    Litoměřice - výstaviště Zahrada Čech Tradiční prodejní první jarní výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, zahradníky. Chybět nebude chovatelský pavilon nebo řemeslná dílna. Bohatý doprovodný program.
    Výstaviště Flora Olomouc, a.s. zve na sedmý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení Moravia Sport Expo 2019. Ve dnech 14. – 15. června bude olomoucké výstaviště ve spolupráci se společností RunC ...
    Jste milovníky květin a Vášnivý zahradníci či obdivovatelé? Pak tu máme pro Vás velmi dobře pojatý článek o Výstavišti Zahradě Čech a to v Litoměřicích. Zajímá Vás, jaký bude letos Zahrady Čech program a co Vám dále nabídne? Tak tedy odpovědi a zajímavosti naleznete v tomto článku.


Provoz areálu výstaviště pro veřejnost

    Návštěvníci si mohou vstupenky opět zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu již od druhého březnového týdne, a to tradičně v Informačním centru na Mírovém náměstí a v sídle společnosti Zahrada Čech, Na Vinici 948/13 v Litoměřicích. Vstupenky bude možné po předchozí domluvě zaslat také poštou. Více informací naleznete na webových stránkách www.zahrada-cech.cz.
    Mezinárodní výstava psů 2019Oblíbená přehlídka domácích mazlíčků na velmi vysoké úrovni proběhne na výstavišti Zahrada Čech ve dnech 18. a 19. května 2019.
    Návštěvníci budou moci výstavy Tržnice a Bydlení na Zahradě Čech navštívit již 4. dubna od 9 hodin. Otevřeno pak bude po dobu pěti dní až do neděle 8. dubna, denně od 9 do 17 hodin. V nabídce bude oblíbený sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby, zahradní technika, hnojiva, postřiky. Chybět nebude ani vše potřebné okolo domu i do domácnosti z oblasti bytových doplňků, krbů, nábytku, realizací kuchyní a koupelen, stavebních materiálů i tepelné či solární techniky.


Den pro děti na Zahradě Čech 2019

    Pro návštěvníky je připravena řada skutečně atraktivních výstav jako například autosalon a výstava veteránů, výprodej armádního zboží, Gastro Food Fest, zaměřený na gastronomii, výstava psů nebo hasičské slavnosti. Nejvýznamnější akcí výstaviště je ovšem oblíbený veletrh Tržnice Zahrady Čech – ten se koná každoročně na jaře a na podzim a nabízí bohatý sortiment pro zahradu, v jeho programu jsou mimo jiné zahrnuty i odborné pěstitelské semináře.
    Podzimní zahradní veletrh Zahrada Čech patří mezi největší výstavy svého druhu nejen na Severu Čech. Je zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody.
    Zahrada Čech s.r.o. je provozovatelem největšího výstaviště na Severu Čech. Organizátor výstav, veletrhů, kulturních, prezentačních, společenských, komerčních a sportovních akcí.
    V prvním pololetí proběhla na litoměřickém výstavišti řada akcí. Kalendář Zahrady Čech se výrazně rozrostl. Tradiční akce střídali nové, mezi takové patřil například Festival Relaxu, Jahodové slavnosti nebo Ples růží.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00