Jak na věc


zabezpečení domu

Jak ušetřit při sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti pomocí zabezpečovacích zařízení?

    Typová instalace pro vzorovou firmu je připravena v hybridní verzi s preferencí bezdrátového připojení, které je šetrné k interiéru firmy a výrazně zkracuje čas, a tím snížuje i cenu montáže v porovnání s drátovým systémem.
    Sortiment zboží, které zatím nenaleznete na našich stránkách, můžete vybrat na www.frankana.de, nebo v elektronickém katalogu, e-mailem nám zašlete poptávku formou popisu a katalogového čísla. Následně Vám zašleme cenovou nabídku s podmínkami dodávky.
    Zabezpečte si svůj karavan před zloději. V tomto oddělení najdete jak mechanické tak i elektronické zabezpečovací systémy. Ať už si vyberete zabezpečení dveří, kamerový systém nebo pořádný sejf, rozhodně bude Váš majetek ve větším bezpečí.


5 tipů, jak ochránit majetek před odjezdem na dovolenou

    Správně zvolený a odborně nastavený a nainstalovaný systém pro zabezpečení firem snižuje či úplně ruší možnost, že přijdete o majetek. Moderní systémy pro zabezpečení firem mají samozřejmě řadu dalších výhod. Součástí profesionálního zabezpečení firmy může být například také propracovaný docházkový systém, vybrané detektory hlídají objekt non-stop. Senzory dokáží včas odhalit či zamezit vzniku požáru, nebo například únik plynu či zvýšenou hladinu vody. Systémy pro zabezpečení firmy s vámi budou komunikovat prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu či počítače a jsou připojeny na speciální tísňovou linku.
    Každá firma i objekt má specifické vlastnosti - rozloha, počet kanceláří, počet vstupů, počet oken, balkon atd. Tyto faktory a řada dalších jsou podstatné pro návrh nejlepšího, efektivního a také ekonomicky nejvýhodnějšího řešení systému pro zabezpečení firmy. Z toho důvodu Vám můžeme přesnou cenu za realizaci zabezpečení Vaší firmy sdělit až po konzultaci.
    Odesílatel poskytuje dobrovolně údaje uvedené v tomto formuláři společnosti ALARMOVÉ SYSTÉMY CZ s.r.o. Právo přístupu k osobním údajům, jakož i ostatní práva, jsou stanovená zákonem č. 101/2000 Sb (§12, § 21). Zpětně Vás budeme kontaktovat telefonicky, případně na uvedenou e-mailovou adresu. Pouze v nutných případech zašleme odpověď klasickou poštou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00