Jak na věc


zabavní parky v evropě

Kam s dětmi na výlet v Krkonoších? Doporučujeme...

    Pokud chcete vzít do zábavního parku nejmenší členy rodiny, tak kousek od hranic najdete zábavní park, který je přímo pro ně. Park má hlavně atrakce pro menší děti už od 1 roku a najdete tam například nejmenší horskou dráhu úplně pro ty nejmenší. Do parku doporučujeme vzít svačinu, protože je celkem rozlehlý a není všude možné něco koupit.
    A ještě jednou za zábavou k německým sousedům. V Bayern Parku je spousta atrakcí pro celou rodinu a nejlepší je, že tady myslí i na úplně malé děti. I roční prcci se tady krásně zabaví.
    Určitě je to také nejdražší park, co se týká vstupného. Navíc jsou tu dva zábavní parky a do každého se platí vstup zvlášť, ale navštívit Disneyland je prostě povinnost a splnění snu každého malého dítěte.
    Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.


Do Krkonoš bez lyží: stezka korunami stromů, minigolf i bobovka

    Spojit výlet se zábavou, kde si přijdou na své děti i dospělí, to se zdá být pro letní dovolené úplně tou nejlepší volbou. Zhruba 1,5 hodiny autem od Ostravy najdete v Polsku zábavní park Inwald. Takže milovníci dinosaurů, zvířátek, návratů do minulosti, obrovských trampolín a kvalitní zábavy, všichni sem! Mama blogerka roku MK life tu s rodinou strávila dva dny a jak sama říká:
    Nejkrásnější park, který si zamilujete, ať jste malí, nebo velcí. Vše je tu Disney. Parkem každou chvilku prochází živá Minnie, Mickey nebo třeba Popelka. Park je hlavně pro menší děti tak do 8 let, ale radost z něj určitě budou mít i starší děti nebo rodiče.
    Jojo my jsme v italské Mirabilandii v Ravenně byli 3x a je to tam super.Zaplatíte vstupné(cca 18 eur) a potom máte všechny atrakce zdarma.Jsou tam normální i vodní atrakce a fakt adrenalin.Hned vedle parku je také hotel ve kterém se můžete ubytovat a přespat,protože druhý den máte vstup zdarma (když si vezmete pásek na ruku) :-)Kdyžtak www.mirabilandia.it ;-)


Proměňte své zaměstnanecké benefity na zážitky

    Park je rozdělený do čtyř částí: Park Miniatur (kde najdete třeba nejznámější stavby nejen Polska, ale i ty světové, sklouznete se na obří klouzačce, děti se povozí na pouťových kolotočích nebo prolezou chachaboxy), Dinolandia (kde kromě dinosaurů najdete i spoustu lanových center a restauraci s výbornou pizzou a bazének s lodičkami), Středověká pevnost (tady na vás čekají draci, trochu ohně, ale možnost vyzkoušet si středověká řemesla) a pak Zoopark (Vláček vás od Parku miniatur doveze do zoo, kde je malé dopravní hřiště, můžete se povozit na koních a nakrmit místní zoo-mazlíky).
    Z tohohle výletu budou děti radostí bez sebe. Disneyland je prostě ráj. Ožívají tu pohádkové postavičky, jsou tu skvělé atrakce a sny se mění ve skutečnost.
    Jestli vám to čas dovolí, doporučuju využít možnosti ubytování v Hotelu Lyson a park si užít ve dvou dnech, jako jsme to udělali my. Za jeden den by to byl asi šílený frmol a nevím, zda by si děti užily všeho bez hektického pobíhání „tady a ještě tady a ještě támhle“
    Na každém rohu zde najdete také občerstvení a hlavně velké obchody s legem, které se u nás ani neprodává. V letních měsících s sebou vezměte plavky nebo věci na převlečení, je tam část s vodními prvky.
    Právě včera jsme se vrátili z Itálie,máme za sebou dva dny v Mirabilandii,byli jsme tam již 3*. Fakt super,doporučuji!!!Velkou výhodou je druhý den zdarma,tak v rámci dovolené je to skvělé obohacení.Nyní nás láká Europa Park,je potřeba si ten kemp nějak objednat?A na druhý den není třeba zlevněné vstupné? Ted v sezóně asi bude moc lidí,ne? Díky za info.


Ráj pro děti v Moravském krasu existuje! Důkaz podala mama blogerka roku

    V opravdu velkém zábavním parku najdete atrakce podle zemí Evropy. Vyblbnou se tam děti již od 2 let, v každé části je dostatek stánků s jídlem, pitím, toalety a místa pro odpočinek. Jsou tam také skvělé atrakce pro dospělé, např. velká horská dráha.
    Italský zábavní park má dokonalou atmosféru díky jezeru Lago di Garda. Na některých atrakcích je absolutně dechberoucí výhled na celé jezero. Nejvíce bude tento park bavit dospělé a starší děti, a to díky adrenalinovým atrakcím. Pro menší je připravena část s pohádkovým stromem. Je tam také hodně vodních atrakcí, takže s sebou doporučuji vzít náhradní oblečení.
    Nejlepší na atrakce je určitě Europa Park v Německu na hranici se Švýcarskem a Francií. Autem z Prahy to trvá přibližně 7 hodin a my jsme to měli při zpáteční cestě i se zastávkou v Legolandu.
    Pokud s dětmi milujete tyhle kostičky, tak budete v sedmém nebi. V parku totiž nejsou jen atrakce jako horská dráha z lego kostiček, ale také městečka postavená z lega. Legoland je určitě menší než Europa Park, a tak ho zvládnete hravě projít za jeden den.


Disneyland - když se pohádky stávají skutečností

    Evropské zábavní parkyMilujete dobrodružství? Máte slabost pro fantazijní světy a rádi si dopřejete i trochu adrenalinu? Nebo byste chtěli své rodině připravit neotřelé překvapení? Pak neváhejte a vypravte se do jednoho z evropských zábavních parků. Spolehlivě si tak vyčistíte hlavu a užijete spoustu zábavy. Nadšené z takového nápadu určitě budou i vaše ratolesti. Dopřejete si oddech ve světě her a atrakcí a zároveň strávíte příjemný čas s rodinou. A do kterého zábavního parku vyrazit? Udělejme si společně malou virtuální procházku po těch nejvyhlášenějších, které určitě nezklamou. Disneyland ve FranciiPaříž cestovatelům nenabízí jen kulturní zážitky a romantické procházky kolem Eiffelovky, je to také město, které hýří zábavou. Jinak by se tu nemohl nacházet vůbec nejznámější a největší zábavní park v Evropě: Disneyland. Obrovský komplex nabízí přes padesát zajímavých atrakcí, nekonečný sled poutavých show a setkání s postavičkami Disney. Za vstup si sice trochu připlatíte (dospělý 51
    Myslím, že paní redaktorka píše o něčem, kde nikdy nebyla a v článku se vysktují faktické chyby. Doporučuji, než začnete psát o něčem, o čem mnoho nevíte, se tam alespoň podívat, abyste pak nepsala bludy...
    Horská dráha, centrifuga, kolotoče, autíčka… Také milujete atrakce všeho druhu? Pak se vydejte po stopách mama ambasadorky Kláry a navštivte postupně ty nejlepší zábavní parky v Evropě. Které to jsou? To vám teď Klára prozradí.
    Svět barevných kostiček prostě nesmíte vynechat. Je postavený z více než 50 milionů kostek a na své si v něm přijdou fandové adrenalinu i mírnější zábavy.
    Co dělat o víkendu? Kam s dětmi na výlet? Co koupit jako dárek? Mrkněte na náš Slevomat magazín a inspirujte se. Máme pro vás spoustu tipů na zážitky s rodinou i přáteli, nezávislé recenze od mama blogerek, videa a hodnocení. Prozradíme vám, co frčí i jaký dárek koupit vašim blízkým k narozeninám nebo Vánocům.


Pokořte vodní živel v každém věku! Aqualand Moravia,...

    Vojtovi je pět a nejvíce si užil prolézání podzemních chodeb hradu a plavbu na vorech kolem pirátské lodi. K dinosaurům jsme museli asi třikrát, přestože těch je tu opravdu jen pár a nejsou moc interaktivní. Že svůj sen býti policistou hodí pan syn za hlavu, bylo jasné v momentě, kdy lezl po jeřábu, zkoušel sbíječku a přesypával „kamení“ na stavbě. Jasný stavbyvedoucí.
    V Německu rostou zábavní parky jako houby po dešti, a tak i další tip od Kláry směřuje právě sem. Tentokrát do Heide Parku, který je zhruba hodinu jízdy autem z Hamburku.
    My byly v Everopaparku - přijeli jsme den předem večer. Je u toho samoobslužný kemp. Celý druhý den v parku. Je to veliká paráda. Opravdu všechny atrakce zdarma, na atrakce ani nebyly moc velké fronty. Jen není možné vše za jeden den stihnout. Teď již vím, že si musí člověk předem udělat plán, zda půjde pro miminka, nebo pro dopspělé. Upozorňuji, že jet na lodičce jeskyní se skřítky je takový relax ... Park všem vřele opravdu doporučuji.
    Ještě před dětmi jsme s manželem milovali zábavní parky a konečně se z nich těšíme i s dětmi. Starší pětiletá dcera Danielka tyhle parky už dokáže ocenit, mladší roční dcera do zážitků musí ještě dorůst.


Hit mezi dětmi: plavat jako mořská panna

    Rytíři, dinosauři, rýžování zlata, policejní stanice a pirátská loď na jednom místě, k tomu spousta prolézaček a vodní zóna. Kdo je rodič, ví, že to znamená jedině – sem musíme. Kam? Playmobil Funpark. Vypravila se sem i mama ambasadorka Katka s pětiletým synem Vojtou.
    Další skvělý park najdete v Itálii. Jmenuje se Gardaland a právem patří mezi ty nejoblíbenější. Na ploše přes 700 000 m2 je více než 70 tematických atrakcí. Většina horských nebo vodních drah je spojena s pohádkovým nebo dobrodružným příběhem. Najdete tu třeba obří kolo, centrifugu, autíčka, housenkovou dráhu nebo projížďky deštným pralesem či Divokým západem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00