Jak na věc


zš josefův důl

Sedmý ročník vyrazil 18. 6. 2019 na výlet na Skalku. Skalku jsme dobyli, pak nás čekala bobová dráha a trampolíny. Výlet se nám všem moc líbil :-)

    Přejeme všem pěkné Vánoce s vůní čaje, vánočky a cukroví, to vše s příchutí lásky, štěstí a odpočinku a v novém roce hodně zdraví a času na vše, co máte rádi.
    Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle doprovázené krupobitím. Denní teploty 26 až 30°C, na západě kolem 17°C, na východě 32°C. Noční teploty 17 až 13°C.
    Od začátku školního roku je v pavilonu druhého stupně zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k síti internet. Tímto příspěvkem chceme především podpořit zájem žáků v doplňování informací a znalostí. Bližší informace budou zveřejněny v pavilonu druhého stupně.
    V pátek 9.10.2015 se naši žáci zúčastnili soutěže Kopidlenský kvíteček a Kopidlenský kapřík. Družstvo „rybářů“ ve složení Tomáš Böhm, Aleš Tauchmann a Štěpán Cesnek obsadilo výborné 2. místo. Družstvo „kvítečků“ ve složení Nikola Karpetová, Michaela Míčová a Lukáš Pelc se umístilo na místě čtvrtém. Velmi potěšil svým výkonem Lukáš, který zvítězil mezi jednotlivci.
    První den nemoci je možno oběd odebrat do jídlo nosiče (rodiče).Za neodhlášený oběd (v době nemoci a dni, kdy neprobíhá vyučování) si může škola doúčtovat režijní náklady.


Druháci společně s páťáky vydali se železnicí do Technického muzea Tatra v Kopřivnici.

    V pátek 9.10.2015 se naši žáci zúčastnili soutěže Kopidlenskýkvíteček a Kopidlenský kapřík.Družstvo „rybářů“ ve složení Tomáš Böhm, Aleš Tauchmann a Štěpán Cesnek obsadilo výborné 2. místo. Družstvo „kvítečků“ ve složení Nikola Karpetová, Michaela Míčová a Lukáš Pelc se umístilo na místěčtvrtém. Velmi potěšil svým výkonem Lukáš, který zvítězil mezi jednotlivci.
    V tomto školním roce jsme ve Spolku rodičů a přátel školy opravdu nelenili. Děti si s námi užily dva výšlapy, na Gírovou a Filipku. Zajeli jsme na prohlídku a ochutnali dobroty v Marlence. Abychom protáhli tělo, vyzkoušeli jsme Golf na Lipinách a lanové centrum Tarzánie v Trojanovicích, spojené s výletem na Pustevny a Radhošť. Na školním hřišti pak proběhl pirátský Den dětí. 
    Od 1. 9. 2017 došlo ke změně způsobu úhrady za stravné ve školní jídelně Bezno. Stravné se hradí zálohově, tzn. měsíc dopředu a pouze se zřízeným souhlasem k inkasu.
    Strávníci jsou automaticky přihlašování na další měsíc. Je důležité hlásit každou změnu a ukončení stravování, protože strávník je přihlášen automaticky a je mu účtováno stravné.


Vítejte na webových stránkách Základní školy a mateřské školy Václava Vaňka

    Povinností strávníků (zákonných zástupců) je zajistit si dostatek finančních prostředků na účtu vždy před srážkou tj. 16. dne v měsíci. V případě, že budou obědy nezaplacené, bude stravování zrušeno do doby, než bude vyrovnán dluh. Uhrazení dluhu probíhá v kanceláři školní jídelny nebo u účetní v hotovosti.
    Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle doprovázené krupobitím. Denní teploty 26 až 30°C, na západě kolem 17°C, na východě 32°C. Noční teploty 17 až 13°C.
    © 2015 - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a dalšího obsahu webu je bez souhlasu společnosti NET DEAL CZ zakázáno.
    Nabízíme doučování pro 1. až 9. třídu základních škol. Na základě Vašich požadavků a potřeb Vám sestavíme individuální studijní program přímo na míru. Naším společným cílem je, aby čas, který žáci věnují individuální výuce, byl pro ně příjemný, užitečně strávený a maximálně efektivní.
    Má Vaše dítě špatné výsledky ve škole a nevíte si s danou situací rady? Nebo jen chcete, aby se mělo pravidelnou individuální přípravu a získalo tak správné návyky se učit? Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli!


V kině Centrum proběhlo tradiční zakončení školního roku.

    Zrušení souhlasu k inkasu je možné až 1 měsíc od posledního dne stravování. Obědy je možné odhlásit na následující den nejpozději do 13. hodin. Objednávání a rušení stravy je možné provádět pomocí internetu na adrese www.strava.cz.
    Na Mistrovství České Republiky v country tancích, v kategorii A1M, které se konalo ve Vodňanech 8.května2015, vybojovaly Bezinky v choreografii Bezenský mixer,
    Na Mistrovství České Republiky v country tancích, v kategorii A1M, které se konalo ve Vodňanech 8.května2015, vybojovaly Bezinky v choreografii Bezenský mixer, 1.místo a titul MISTR ČESKÉ REPUBLIKY.
    Dne 18. 6. 2019 proběhl finálový závod v Target sprintu za účasti našich žáků. Žák 7. třídy Petr Souček se ve své kategorii umístil na krásném druhém místě. Abych vás neošidil o atmosféru tohoto závodu zveřejňuji dopis vedení této soutěže naší škole.
    Na základě vyplněné přihlášky je nutno v bance zřídit souhlas k inkasu. Potvrzenou přihlášku odevzdejte v kanceláři školní jídelny, kde budete přihlášeni ke stravování.


Prvňáci jeli za domácími zvířaty.Kdy? V pondělí 24. 6. Kam? Na kozí farmu do Havířova.

    Výhody individuální přípravy EUAGENCY:1. Lektor se věnuje pouze jednomu žákovi, 2. z toho vyplývá, že narozdíl od skupinové výuky přesně ví, co dítě potřebuje naučit nebo vysvětlit,3. odstraňuje tak slabá místa ve znalostech dítěte jedno po druhém,4. lektor je schopen zvolit optimální tempo výuky – na rozdíl od skupinové výuky, kde je tempo výuky konstantní bez ohledu na individuální potřeby dítěte,5. tím, že je lektor detailně seznámen se znalostmi žáka, je schopen zefektivnit obsah výuky tak, aby s ním probíral skutečně to, co probrat potřebuje,6. klient si sám zvolí intenzitu, čas i místo přípravy,7. individuální příprava poskytovaná naší společností je mimořádně cenově výhodná.EUAGENCY nabízí individuální doučování těchto předmětů:
    ...............................................................................................................................................................................................................................................

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00