Jak na věc


zíma josef

Josef Zíma - Herecká filmografie z ČSFD.cz

    Josef Zíma se během své kariéry stal zpěvákem opravdu lidovým, vyzkoušel snad všechny žánry a zapsal se do srdcí několika generací posluchačů a televizních diváků. Na hudební kolekci JOSEF ZÍMA – PÍSNIČKY, KTERÉ SRDCE POTĚŠÍ najdete operetní skladby, populární písničky i nejznámější dechovky, které se týden co týden objevovaly v oblíbeném televizním pořadu Sejdeme se na Vlachovce.
    K dnešním 85. narozeninám populárního zpěváka a herce Josefa Zímy uvádíme záznam dvouhodinového koncertu, který se odehrál ku příležitosti jeho 80. Narozeniny v roce 2012. Josef Zíma oslavil své životní jubileum ve skvělé formě, celý koncert si i sám moderoval. Hudební doprovod v nových aranžích zajistili Orchestr Karla Vlacha a Orchestr Jiřího Sládka, se kterým vystupuje již od 60. let minulého století. Hosty programu byly Yvetta Simonová, Pavlína Filipovská, Blanka Tůmová a Zuzana Wolfová. Repertoár byl průřezem celoživotní pěvecké dráhy Josefa Zímy – od filmových a muzikálových melodií až po pro big band aranžované lidové písně.
    Italský skladatel Giacomo Puccini vytvořil díla, která se dodnes těší veliké oblibě a trvalému zájmu publika. Jeho nejslavnější operní díla jsou Tosca nebo Madame Butterfly. Dramatičnost jeho příběhů a nádherné italské melodie dodnes dojímají posluchače na celém světě. Na této jedinečné kolekci najdete všechny jeho významné skladby.


Josef Zíma - písničky, které srdce potěší

    V neopakovatelném podání Josefa Zímy plném optimismu a radosti ze života si tak můžete poslechnout mimo jiné i písně z operet Jen pro ten dnešní den, Děti z Pirea, Bílé Vánoce či Já miluji jen vás, populární písničky jako Dva modré balonky, Zelené pláně, Diana a V pravé poledne a z dechovky například Přes dvě vesnice, Kdyby ty muziky nebyly, Bramborová placka se škvarkama či Šumařinka a mnoho dalších. Zavzpomínejte si a zazpívejte s Josefem Zímou písničky, které nestárnou!
    Záznam slavnostního koncertu populárního herce a zpěváka uvádíme k jeho 85. narozeninám, které slaví právě dnes (2012). Spoluúčinkují: Y. Simonová, P. Filipovská, B. Tůmová a Z. Wolfová. Hrají Orchestr Karla Vlacha s dirigentem D. Kaprasem a Orchestr J. Sládka. Režie P. Burian

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00