Jak na věc


zásobník na papírové ručníky zz 27x34x13 cm

Ukázky pozinkovaných zásobníků najdete ve fotogalerii:

    Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.
    Nabízíme komplexní služby v oblasti krátkodobého skladování materiálů v zásobnících. Zásobníky jsou tradičním způsobem řešení krátkodobých skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž zásobníků.
    V této kategorii naleznete velký sortiment zásobníků pro Vaši zbraň, který je pro lepší přehled rozdělen do jednotlivých podkategorií podle typu Vaší zbraně.
    Firma Morkus Morava s.r.o. již několik let dodává svým zákazníkům zásobníky a technologická zařízení pro skladování sypkých materiálů a směsí. Jedná se zejména o skladování, dopravu, manipulaci a dávkování materiálů, tedy dodávku strojních zařízení, jako jsou sila a zásobníky, šnekové dopravníky, míchače, dávkovače, uzavírací komponenty, zařízení pro vzduchovou dopravu materiálu, výtlačné pumpy a mnoho dalších.


Strojní zařízení pro skladování, manipulaci a dopravu sypkých hmot

    Kovové smaltované zásobníky určené pro uskladňování sypkých hmot bývají opatřeny kuželovou výsypkou a tyto jsou určeny pro sypké materiály o max. objemové hmotnosti 1.600 kg/m3. Jsou složeny z pláště, celokovové střechy, nosného, kovového prstence s podpěrami, kuželové výsypky 40°, výstupního žebříku s plošinami a plnícího potrubí. V prvním lubu je revizní vstup. Součástí zásobníku je i provzdušňovací zařízení ve výsypce. Plnění zásobníků je buď plně pneumatické nebo mechanické. Vyprazdňování zásobníků je tedy prováděno gravitačně přes uzávěr v kuželové výsypce do silničních přepravníků.
    Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.
    Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.
    Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.


Pozinkované zásobníky a smaltované zásobníky

    Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.
    Uspokojíme potřeby našich zákazníků jak v oblasti dodávek moderních pozinkovaných zásobníků, tak v oblasti dodávek klasických ocelových zásobníků či dodávek zásobníků s využitím renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Nabízíme řešení pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Neustále hledáme nové možnosti a způsoby, jak řešit standardní i specifické potřeby našich zákazníků v oblasti zásobníků. Naše řešení vždy vycházejí z individuálního přístupu ke každému zákazníkovi.
    Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00