Jak na věc


zábavné videa

Test: historické zajímavosti - 11.1. 2016

    Plánujete teambuilding, sportovní den nebo firemní akci? Zvolte některou ze zábavných atrakcí jako je Bungee trampolína, Lidský stolní fotbal, Zorb, Mobilní horolezecká stěna, Segway, Bungee running, Boot camp, Aerotrim, Mobilní casino, Překážková dráha, apod., a dodejte akci punc zábavy a jedinečnosti.
    Když učení baví ... V Zábavném učení věříme, že učení může být zábavné – pro malé i velké. Proto již více než 10 let přinášíme na český a slovenský trh produkty, které tomu napomáhají. Z vlastní zkušenosti víme, že učení nás baví, když nás k němu nikdo nenutí. Když se můžeme ponořit do hry nebo do nějaké činnosti a nejsme vyrušováni neustálým opravováním, co je dobře a co ne. Proto se snažíme vytvářet pro děti podnětné prostředí, ve kterém si naplno vychutnají hru nebo jinou tvořivou činnost a nakonec se samy rozhodnou, co bylo prospěšné a co příště udělají jinak.


Nafukovací skluzavka Monster truck

    Hra je pro děti nejpřirozenější forma výuky a díky společenským hrám si mohou vyzkoušet takzvaně na nečisto spoustu situací. Díky Zábavnému učení jsem se dopracovala k výukovým hrám, které nám pedagogickým pracovníkům pomáhají navodit dětem situace běžného života a pomohou tak dětem lépe si situaci představit a také si v ní vyhledat odpovědi, nad kterými můžeme debatovat a rozmýšlet. Veronika Krulová, učitelka mateřské školy
    Exkluzivní simulátory formule F1 jako je Ferrari nebo McLaren, jedinečný simulátor motorky s reálnými pohyby, Pit stop game simulátor, Racing simulátor, Golfový simulátor. V simulátorech k pronájmu najdete také oblíbené zábavné atrakce: elektrický býk, surf simulátor, rodeo láhev, siloměr kladivo, simulátor páky, simulátor boxu a další. Jsme jediná firma v ČR a SR, s takto rozsáhlou nabídkou simulátorů k pronájmu.
    Pro moto fanoušky je připravena samostatná sekce moto atrakcí. Pronájem Hummer H1, Hummer H2 a H3 Hummer, pronájem motokár, čtyřkolek, buggy, minibike, segway, vznášedla, apod. Moto atrakce jsou s oblibou využívány pro klientské dny, firemní akce, spotřebitelské soutěže a roadshow.
    Pronájem reklamních nafukovacích oblouků, tančících panáků Skydancer ČI mobilního billboardu. Reklamní nafukovadla jsou vhodné pro výstavy, veletrhy, roadshow a firemní akce.


Vyznáte se v seriálech? - 13.8. 2012

    Dětská aktivní centra jsou určena pro náročné zákazníky, kteří se chtějí odlišit a mít na akci kromě skákacího hradu nebo nafukovací skluzavky, také něco nového. Aktivní centrum je vhodné pro firemní akce, family day, dětský den i roadshow.
    Nabízíme více než 20 typů nafukovacích skákacích hradů. Skákací hrady jsou v netradičním designu, jako je skákací hrad Harry Potter, skákací hrad Včelka Mája, skákací hrad auto Hummer, skákací hrad Nakladač a další.
    Pronájem party stanů v různé šířce a délce. Party stany, pivní sety, pagoda, výzdoba party stanu, nůžkový party stan, plynový topný hříbek, podlaha, koberec a další příslušenství, to je naše nabídka v sekci party stany.
    Hledáte nafukovací skákací hrad na dětský den, nebo pronájem trenažeru na firemní akci? U nás jste správně. Nabízíme pronájem největšího sortimentu zábavných atrakcí v ČR. Na Váš family day Vám zajistíme tu nejkrásnější nafukovací skluzavku, nebo jinou atrakci v tématu akce. Pro teambuildingové aktivity a sportovně laděné akce nabízíme nafukovací překážkové dráhy, adrenalinové soutěže a další sportovně tématické atrakce. Rádi Vám připravíme celou firemní akci na klíč.


Vyznáte se v politice? - 24.10. 2012

    Nafukovací skluzavka je oblíbená mezi dětmi, stejně jako skákací hrad. Podívejte se na nafukovací skluzavky a vyberte si podle zaměření akce tu nejvhodnější nafukovací skluzavku pro Vás.
    Nafukovací skákací hrad je vhodný doplněk pro dětský den, dětské akce, family day, firemní akce, den otevřených dveří, dětské party, oslavy narozenin, sportovní a kulturní akce.
    Nabízíme klasická pódia jako je pódium 8x6m nebo pódium 6x5m, a zároveň také pronájem mobilního pódia. Mobilní pódium - americké trucky s označením Showtruck, Mini show truck, Promotion truck, Promo truck. Podívejte se a určitě si vyberete.
    Ostatní zábavné atrakce, které nenajdete v kategorii skákacích hradů, nafukovacích skluzavek a aktivních center. Mezi oblíbené dětské nafukovací atrakce patří nafukovací horolezecká stěna, nafukovací bludiště, obří šipky nebo nafukovací překážková dráha. Dětské atrakce jsou vhodné pro dětský den, family day, firemní akce a roadshow.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00