Jak na věc


yutoob filmy zdarma bez registrace pohádky

Film Řachanda ke stažení zdarma

    Budou se totiž muset utkat s těžkou démonickou bytostí, které pro ně bude velmi těžkým soupeřem a bude je ohrožovat na životech. Bude záležet jen na jejich schopnostech a odvaze, aby tuto temnou sílu porazily a pomohli tak celé rodině.
    Příběh tohoto amerického hororu V zajetí démonů nás zanese do hrůzostrašného případu z domu v Amityville, který však nebyl prvním případem, kde došlo k záhadným a děsivým událostem v Harrisville.
    Hlavní postavou v této pohádce je velmi rozmazlená princezna a dva kamarádi, kteří se většinou neživí moc poctivě a férově. Shodou různých okolností se princezna i s dvěma kamarády ocitá v Černém lese, který je kouzelný.
    V tomto lese žijí prapodivné lesní bytosti a od těchto bytostí se všichni tři naučí mnoho věcí, které je nedokázali naučit obyčejní lidé. Jsou věci jako dobré chování a to, že když se budeme pěkně chovat k ostatním, tak se ostatní budou chovat pěkně k nám.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Celý film je natočen podle skutečných událostí. Příběh vypráví hrůzostrašný příběh světoznámě proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů. Jmenují se Ed a Lorraine Warrenovy. Právě oni byli pozváni na odlehlou farmu, kde žije rodina, která je terorizována temnými silami. Ed a Lorraine jim přijeli pomoct a celá rodina do nich vkládá všechny své naděje. Po příjezdu na tuto farmu jim je jasné, že to bude jejich nejtěžší úkol, před kterým, kdy stáli.
    Jako v každé pohádce, tak i v této je zde vedle ponaučení i opravdová láska. A stanou se zde dvě věci. První z nich je náprava mravů a chování princezny. Druhá věc je ta, že se princezna zamiluje a pocítí opravdovou lásku. Zamiluje se do obyčejného čeledína Matěje a budou všichni konečně šťastní a jako každá pohádka, tak i tato bude mít šťastný konec.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00