Jak na věc


ytd video downloader zdarma

Nefunguje mi video …, přitom má být podporované. Co to?

    Ne, tak, jak je program napsaný, by to znamenalo neúnosně rozsáhlý zásah pro nepatrný výsledek. Nemluvě o tom, že by se obtížně získávaly údaje pro jiné protokoly než HTTP.
    Nic. V Primě sedí někdo, kdo sleduje vývoj YTD a vždy upraví streaming tak, aby nešel stáhnout. Je to samozřejmě nesmysl, protože kdo to stáhnout chce, ten to dokáže, a v dlouhém období to zvládne i YTD, protože mě to přiměje napsat distribuovaný dekodér pro příslušný streaming, ale teď na to nemám čas. Nicméně, všechno co potřebujeme pro zprovoznění je k dispozici, stačí, když si někdo nastuduje způsob stahování videí a můj skriptovací jazyk a Prima se může zprovoznit.
    Dobrý den,píše mi to,že mám konverty aktivovat ručně,je tu někdy popsáno jak se to dělá??? potřebuji si stáhnout video za Zkoukni to.cz..ale to obsahuje cc titulky…jak mám stáhnout i ty titulky? děkuji
    JBS:Server grabuj.cz je řešením, pokud ještě nebyl pořad odvysílán a není v internetovém archivu nějaké TV. Navíc je nutná registrace a zadání nejen emailu, ale i jména a českého mobilního telefonního čísla.


Šlo by zařídit nějakou stabilní adresu, ze které se dá stáhnout nejaktuálnější verze?

    Dneska jsem zjistil překvapivou věc. Když chci stáhnout video z webu České televize a zadám adresu do YTD, video se sice začne stahovat, ale hned skončí s tím, že je velikost 2763 B. Ve skutečnosti má soubor 1134 B, je to formát HTML a je v něm několik hlášení typu „404 Not Found“. Dříve stahování normálně šlo, nevíte co s tím?
    Jana: Na to se nedá odpovědět jednoznačně. Principielně to nejde, protože se to video přehrává na počítači, nad kterým nemáte vůbec žádnou kontrolu, naopak uživatel nad tím tu kontrolu má. Tzn. vždycky bude existovat způsob, jak to video uložit a dál šířit (přinejhorším nahráváním obrazovky při přehrávání originálu) – můžete se akorát snažit, aby to bylo pracnější (tím by šlo docela dobře odstavit programy typu YTD, méně už programy typu StreamRecorder) a dělalo to míň lidí. Ale podle mého názoru to je spíš kontraproduktivní: vy potřebujete ochránit video před každým uživatelem, zatímco zájemci o kopírovanou verzi stačí, když to zkopíruje jeden uživatel (a používáním ochrany si u mnoha lidí vysloveně říkáte o to, aby vám to „vrátili“ tím, že rozšíří nechráněnou verzi). Na nějaké magické řešení zapomeňte – kdyby existovalo, tak první, kdo po něm skočí, bude komplet celý Hollywood.


393 komentářů “YTD – podpora”

    Marek: YTD standardně stahuje do aktuálního pracovního adresáře, což obvykle (ale ne nutně) bývá adresář s exáčem. Pokud tam není zápis, tak novější Windows zápis virtualizují do AppDataLocalVirtualStore, kde jsi soubory našel. – Co musím zkontrolovat je, jak se YTD chová, pokud je poprvé spuštěn a neexistuje mu konfigurační soubor; logické by bylo, aby po změně konfigurace použil tu změněnou cestu, ale možná to nedělá (nebo ne vždy).
    hippie: Dá se to řešit jedině úpravou stahovacího programu. Tam, kde jsem na víc videí narazil, jsem se to vždy snažil implementovat, ale většina stahovačů pracuje jen s jedním videem, protože jsem nenarazil na to, že by bylo možných videí víc. Zrovna u Novinek by podle mě nemělo být těžké to upravit, protože jsou v YTD implementovány prostřednictvím skriptu. Akorát to časově nedávám :-(.
    PeterK: ad 1: Živé vysílání a realtime vysílání jsou něco úplně jiného, byť se oba projevují tím, že download jde pomalu. Realtime (RTMPDUMP parametr -R) máš popsaný v changelogu verze 1.16, Live (RTMPDUMP parametr -v) máš popsaný u verze 0.74. V dokumentaci je najdeš jako <live_stream> a <realtime>.
    Paia: „Hláška se socketem“ s největší pravděpodobností znamená, že server přerušil posílání dřív, než by měl. Nevím o ničem, co bych s tím ze strany YTD mohl udělat, podle mě je to čistě záležitost stability serveru.


Šlo by do programu udělat jednoduchý konvertor videa do formátu AVI nebo podobného?

    Dobrý den, můžu se, prosím, zeptat na ten youtube-dl? Vyzkoušel jsem ho, ale stáhlo se mi zvlášť video a zvlášť zvuk. Dá se ten program nastavit tak, aby se stáhlo ozvučené video? Děkuji.
    Chyba socketu ve Wine asi nejak souvisi s poctem soucasnych downloadu, potazmo s poctem spustenych aplikaci (Win i Lin), ktere stack pouzivaji. Kdyz se to spousti jednotlive, tak to vetsinou prochazi. Bohuzel se nedari resume downloadu, ktery s touto chybou zustane viset. Castecne stazeny soubor se musi smazat a pak to jde. Jinak se mi filozofie YTD libi, muj doposud oblibeny Download Helper me posledni dobou prave kvuli prehrsli funkci zacal docela otravovat.
    Aha, tak to jsem si nevšiml, že z /ivysilani/ se stáhl ještě druhý soubor. Ve verzi 1.57 jsem to nezkoušel, ale otestoval jsem to v grafickém režimu v nové verzi 1.58. A skutečně je druhý soubor ten dokument (51 minut a 51 vteřin).
    2) Použít k přehrání nějaký program postavený na FF knihovnách. MPlayer, The KMPlayer (oba dva používám), VideoLan, GMPlayer, tyhle všechny by to měly umět přehrát „samy od sebe“.


Je možné si někde zvolit kvalitu, ve které se bude stahovat?

    Proto bych Vás chtěl strašlivě moc poprosit zda by jste se na to nemohl podívat a případně opravit, aby se mě stáhlo video se zvukovým popisem pro nevidomé.
    Benni: Maskovací schémata YouTube nejsou a nebudou podporována, jde o příliš úchylnou techniku, než abych ji chtěl implementovat. Můžeš použít youtube-dl, ten to implementované má.
    Luděk: Těžko. Delphi XE5 sice podporují Android, takže kompilátor pro Arm by měl být, ale za prvé XE5 nemám a za druhé od existence kompilátoru ke zkompilovanému projektu je hodně daleko.
    Pokud stahování začne, tak zbytek už je jen o stabilitě spojení. YTD nenavazuje přerušený download, protože to je dost problematické udělat univerzálně. Ideální, když dáš video stahovat znovu, v nějakém exotickém čase (5 ráno apod.).
    Dobrý den
    Karel Lapáček: Stahuje se vždycky jeden a ten samý soubor, ale stahuje se „po kouskách“, jak je server zrovna pošle Takže v závislosti na kondici serveru a linky se někdy může nějaký kousek vynechat apod., a to samozřejmě vede na odlišné stáhnuté soubory, přestože zdrojový soubor je pokaždé stejný.


Šlo by přidat podporu pro stránky …?

    Michal: Tak samozřejmě spousta programů funguje. Ale v YTD to takhle fungovat nikdy nebude – jeho princip je právě v tom, že nemusím být schopen video přehrát. Já například v počítači vůbec nemám Flash, takže video si nepřehraju. Ale stáhnout ho můžu. Nemá smysl přidávat podporu pro toto chování do YTD, kdo to využije, může si nainstalovat Replay Media Catcher apod.
    Dobrý den, bylo by možné přidat podporu pro lepší.tv (je to skutečně i s diakritikou). Přihlašovací údaje rád poskytnu soukromě (prosím případně o email) a samozřejmě také dobrovolné donation v domluvené výši. Předem velice děkuji.
    Za čtvrté, čtěte dokumentaci (zejména soubor providers.txt). Pokud vyžaduje některý server speciální zacházení, je to tam u něj napsané. Kromě toho tam jsou ukázky toho, jak vypadají podporované adresy – je klidně možné, že i když server XYZ podporuji, podporuji jen nějakou jeho část a jiné části podporovány být nemusí (ale je šance, že když mi o nich řeknete, tak podporovány budou).
    Ahoj nefunguje stahování z pornhub.com a nedaří se mi aktualizovat v programu ty dvě věci,který na mě vyjedou při zapnutí programu scripty a když dám ano,tak se mi to nestahne nebo co a potom to píše restartujte program udělám to a stále do kola nabidne to aktualizaci a nejde to.A zkoušel jsem stahnout přímo tuto novou verzi tady ze stránek a stejná chyba.


Videa stáhnutá z České televize jsou nekvalitní a trhaná.

    Jo a kdyby Tě to zajímalo, tak jsem to zkoušel i ve stahovači FreeRapid Downloader a tam to funguje z obou adres normálně a stáhne to jen ten dokument, všude pod názvem „Impotence je tabu aneb o drsných mužích a jiné báchorky“.
    Aha, odpověď máme zde: Nova kompletně zpoplatnila obsah na Voyo.cz. Za těchto okolností už Voyo podporované nebude, i kdyby to bylo technicky možné, protože placený účet si zařizovat nebudu. Pokud mi někdo chce účet zařídit, tak bych se pokusil podporu opět zavést, ale jestli to půjde je otázka – placené systémy zatím dost odolávají.
    Ju díky funguje to, ale bohužel na mou potřebu indexování videa-nutné k tomu bych mohl video posunovat si nic nesdělil a bohužel ani při převodu videa do, avi, tutu možnost nemá…
    Dollyman: Stačí ho smazat. Pokud jsi při prvním spuštění řekl, že nechceš portable verzi, tak se udělal ještě jeden soubor v uživatelském profilu, ale ten by neměl ničemu vadit a má jen pár kilo. Ale pokud se chceš zbavit i toho, tak si dej ve Windows vyhledat soubory se jménem ytd.xml a smaž ten, který ti to najde.


Pokud zadám URL, které vede na HD/HQ video, tak se stáhne méně kvalitní verze. Co s tím?

    I pokud používáte zranitelnou verzi OpenSSL, neměl by být dopad zranitelnosti příliš vážný, protože YTD skoro žádné soukromé informace nepoužívá. Útočník by se mohl myslitelně dostat k tokenům (v podstatě veřejná informace), přihlašovacím údajům (používají se pouze pro Level TV) a asi nejvážněji k seznamu vámi stahovaných videí.
    Dobrý den. Přeinstaloval jsem PC a od té doby nemůžu YTD rozchodit. Na všechny odkazy mi to háže chyba a stahování vůbec nezačne. Nejsem úplný počítačový analfabet, ale s tímto si opravdu nevím rady. Čím by to mohlo být? Děkuji za odpověď.
    zjištění „tajnýho hesla“ pro barrandov a voyo je pro mě neřešitelnej problém, asi hodinu jsem zadával nějaký ty klíčový slova do googla – a nic… (nejsem totiž moc zkušený hledač)
    Pokud jde o Operu, kterou verzi používáš? V Opeře 12 musíš zapnout podporu pro protokol TLS 1.2 (Tools -> Preferences -> Advanced -> Security -> Security protocols) a restartovat prohlížeč.
    Ahoj, tvůj program je úžasný, zachránilo mě to před matkovraždu. 8DDD Chtěla bych poprosit, až budeš mít někdy čas, jestli bys doplnil stahování ze serveru: http://kissasian.com/ Díky


Nešlo by přidat podporu pro navazování přerušeného downloadu?

    Nešlo: YTD je zamýšlen jako malý a rychlý program, a speciálně to „malý“ je pro mě podstatné. Zabudovat konvertor videa znamená už samo o sobě spoustu kódu navíc, a ještě mnohem větší spoustu kódu pro nějaké pochopitelné nastavení parametrů konverze. Nicméně…
    Ano, jsou. Česká televize implementovala svoje streamování skutečně brilantním způsobem, kdy si mohu naprosto svobodně požádat o libovolný stream a server mi sdělí, že mi ho rád pošle. Ve skutečnosti mi ale pošle úplně jiný stream a tomu bude během přehrávání měnit parametry. Výsledkem je to, co vidíte na svých monitorech. Názory na to, nakolik jde o chybu nebo vlastnost, se různí, ale výsledek je jeden: dokud si to ČT neopraví, tak YTD její streamy nebude umět pořádně stáhnout. Je zbytečné mě na to upozorňovat nebo žádat o opravu, já s tím nic udělat nemůžu.
    S největší pravděpodobností jde o falešné hlášení, pravděpodobně způsobené tím, že někdo napsal malware zkomprimovaný do samorozbalovacího .exe 7-zipem a antivirové společnosti jako obvykle použily špatný detekční řetězec. Není to bohužel nijak výjimečné.


Program hlásí, že se soubor nepodařilo uložit, nejsou dostatečná práva atd.

    YTD nevyžaduje ty knihovny v systému proto, aby stahovalo, ale jakmile přijde pokus o stahování z HTTPS, tak už potřebuje OpenSSL. Obdobně, jakmile přijde pokus o použití protokolu RTMP, tak potřebuje RTMPDUMP. Atd.
    F.D. V téhle situaci by si YTD mělo vytvořit nový konfigurační soubor. Nechápu, proč se mu to nedaří. Můžeš mu zatím pomoct tak, že v uživatelském profilu smažeš soubor ytd.xml (dej si vyhledávat v AppData).
    Ještě jednou díky za program. Už jsem pochopil (!) princip konverze z „dokumentace“, ale nějak nemohu najít soubor „mencoder.exe“, na který se odvolává dokumentace a který hledá YTD. Nebo je to nějaký externí „libovolný“ kódovací program ? Díky za pomoc při hledání tohoto souboru. EŠ
    pépi: StreamTransport a podobné programy jsou pro inspiraci úplně k ničemu, protože fungují na zásadně odlišném principu – ony prostě nechají browser, ať video přehraje, a při té příležitosti to video zachytí. YTD zná strukturu příslušných webů a video rovnou stáhne, aniž by potřeboval umět ho přehrát.


Videa stáhnutá z Primy neustále skáčou o několik sekund zpět

    PS: Jak to tady tak čtu, mohl bych ti pomoct se sloučením streamů z youtube ve vysoké kvalitě. Ostatně, zkouším přepsat tvůj program do C++ už několik posledních měsíců, čistý WinAPI32.
    Dyx: Bohužel. Maskovací schémata se strojově dekódují blbě. Můžeš to zkusit později, YouTube má tendenci je měnit a když budeš mít kliku, tak to zrovna půjde stáhnout, ale pokud tam zůstane PlayCZ, tak to v YTD nestáhneš.
    Dobrý večer. Rozumím tomu, že když výsledek Vaší práce dáváte k disposici zdarma, máte své požadavky a představy. Jen k té konversi – nevím proč doporučujete zrovna maďarský MPlayer, u něhož nemá obyčejný BFU vzhledem ke „trojjedinosti“ požadavků na instalaci šanci uspět. Váš prográmek se mi jinak líbí, škoda, že ho kvůli tomu nemohu použít.
    Jan: Pokud nevíš, co token je, tak ho najít nedokážeš. Nicméně můžeš si ho představit jako heslo, kterým přehrávač říká serveru, „já jsem oprávněný přehrávač; na ostatní se můžeš vybodnout, ale mě video pošli“. Konkrétní použití tokenu je server od serveru jiné.


Kde zjistím token pro Barrandov resp. heslo pro Novu (Voyo)?

    SPOUŠTĚNÍ: Na ten soubor klepni pravou (myší) – rozbalí se roletka. Na roletce klepni na „A Wine application“. Otevře se „Setup“, tam nic nevyplňuj a klepni na „Spustit z aktuálního umístění“, a YTD se otevře. (Nezapomeň si nastavit, kam se má stahovat! – v Ubuntu se „někam stažený soubor“ hledá dost špatně.)
    HonzaM: Jaký operační systém používáš? Zkusil jsi, co jsem radil níže, nainstalovat YTD jako portable do nějakého adresáře, kde je standardně zápis (např. přímo na Plochu, nebo do Dokumentů)?
    Podle mě se s tím nic dělat nedá. Prostě server v nějaké fázi přestane posílat data. A protože jde o „pravé“ streamování, ne o simulaci streamování jako třeba u YouTube, tak se ani nedozvím, že to není opravdový konec.
    ahoj .. jen jsem se chtěl zeptat, jak se dá stáhnout z ivysilani soubor, který je na víc částí, konkrétně fotbal .. začnu stahovat první poločas, zadám umístění, všechno v pohodě, ale když se stáhne, sama od sebe se mi začne stahovat přestávka nebo druhá půle, ale nikam se neukládá, ani do složky YTD ani na určené místo toho prvního souboru .. díky za odpověď


Antivirus mi v YTD hlásí virus. Čím je to způsobeno a co s tím?

    Ahoj, především díky za super program, fakt klobouk dolů, hlavně za to, že se tomu tolik let věnuješ a ladíš podle aktuální situace… A chtěl bych se zeptat – je nějaká možnost, jak stáhnout (asi nejjednodušeji všechna) videa na stránce, která jich obsahuje víc? Typicky rozhovory na novinkách, kde je první hlavní video a dál v článku ještě třeba další dvě (např. https://www.novinky.cz/domaci/451102-fiala-dovedu-si-predstavit-ze-babis-po-volbach-skonci-v-opozici.html). ytb stáhne to první, nepřišel jsem na to, jak se k ostatním dostat. Jde to nějak řešit? Děkuju.
    pepak, mam dve otazky, da sa nieco spravit s rychlostou stahovania? ide to sakra pomaly
    Nešel – program je napsaný v Delphi a přepisovat ho do jiného jazyka neplánuju. Ale mám tu řadu komentářů od uživatelů Linuxů, kteří si pochvalují funkčnost YTD pod WINE.
    Ahoj Pepáku, chtěl bych si nastavit konvertování stahovaných souborů. Můžeš mi to prosím nějak polopaticky vysvětlit? Nevím ani jak se dostanu do dokumentace, kde ji najít. Děkuji.H
    Ahoj, chci se zeptat jestli se někdo nesetkal s problémem kdy po spuštění problikne DOSovské okno a místo aby se zobrazilo GUI programu, tak se objeví jen ikona na liště. Program se při pokliku na ikonu minimalizuje, při opětovném poklikání na ikonu v tray liště se zase zobrazí na liště, ale to je vše. PC má Intel Graphics, Win 7 64bit. Na stejném systému na jiném PC mi program funguje bez problémů.


Je YTD postižen chybou Heartbleed?

    Za páté, mnoho videoserverů funguje tak, že samy žádný videoobsah nemají a jen „obalují“ cizí videa. Je naprosto běžné, že takové servery mají několik různých videopřehrávačů, přičemž některé podporuji (ty, o kterých už mi někdo řekl) a jiné ne. Příkladem jsou VideaCesky.cz a vůbec velká část českých serverů.
    … do verze 0.50 jsem zamontoval podporu uživatelských konvertorů: Program nyní umí po skončení videa spustit uživatelem definovaný program, tedy klidně i program pro převod videa do jiného formátu. Předdefinované jsou tři konvertory, které využívají program MEncoder z projektu MPlayer pro provádění konverzí. Pokud o to máte zájem, stáhněte si nejnovější verzi a důkladně si přečtete dokumentaci.
    Něco jiného by byla ochrana proti konkurentům, kteří by chtěli vaše videa používat pro svoji komerční činnost. Proti těm bych vám doporučil podívat se na technologii vodoznaků, tím se dá docela dobře prokázat, že vám to video ukradli. Ale samozřejmě to je až následný důkaz u soudu, před zkopírováním to video neochrání (viz výše).


Video se začne stahovat, ale download se později vždy zastaví.

    wentoline: Nikdy jsem to neviděl, ale je to klidně možné jako důsledek hacku, který používám, abych mohl mít jeden exáč společný pro command-line i grafickou verzi programu. Můžeš spouštět YTD s parametrem --gui, sice ti zůstane viset okénko konzole, ale zase by nemělo docházet k efektům s ikonkou na liště…
    Brano: Když si dodáš a/nebo vhodně nastavíš konverter, který to dokáže, tak ano. Myslím, že FFmpeg by to zvládnout měl. YTD sám to nedělá a dělat nebude, to není v jeho oblasti zájmu.
    1) Nemáš OpenSSL knihovny, takže YTD nemůže stahovat přes protokol HTTPS. YouTube už ale jiný protokol nepoužívá. Nainstaluj si knihovny (YTD by tě na to při startu měl upozornit).
    god dammit, přijdu zrovna, když autor končí s podporou programu!
    Martina: Bohužel je to krajně nepravděpodobné. Zjevně se ve stránce používá šifrování, těžko říct jaké, a to skoro určitě časově nezvládnu. Je mi líto.
    Dalibor Březovský: Problém s 1080P a kvalitnějšími videy na Youtube je v tom, že nejsou tvořena jedním souborem, ale nejméně dvěma – zvlášť je zvuk a obraz a přehrávač to míchá dohromady. Totéž by musel udělat stahovač, a to nedokážu.


Chci stáhnout video … Jak to mám udělat?

    S tím se bohužel nedá nic dělat. V přípravné fázi, kdy se zjišťují parametry pro download, má YTD všechno pod svojí kontrolou, ale jakmile jednou download skutečně začne, tato kontrola mizí a přenos je téměř výhradně v rukou serveru. Pokud ten si vymyslí, že přenos přeruší, nemůže to YTD nijak ovlivnit. Dvojnásob to pak platí u protokolů RTMP a RTSP (a jejich variant), kde stahování řídí externí program, který YTD jen volá.
    Tak jsem si dal práci a zjistil co se dalo. Možná to není úplně potěšující, ale také ne úplným zklamáním. Pokud bych věděl ty tokeny, tak bych snad mohl zajistit jejich „beztrestné“ zveřejnění mimo YTD. Z nějakých komentářů jsem pochopil, že se dají asi vysledovat Wiresharkem, ale popravdě se mi nechce prohrabávat tou hromadou dat, které vyprodukuje. Pokud bys mi, třeba emailem, poslal buď ty tokeny, nebo aspoň tip co, kde hledat, zajistím zbytek.
    Zkontroluj si nastavení firewallu. Pokud by se tohle hlášení objevovalo u jednoho dvou serverů, lze připustit, že buď server neběží nebo změnil strukturu a YTD se snaží tahat ze špatných adres. Ale pokud se to děje všude, lze téměř se stoprocentní jistotou říci, že něco ve tvé síti brání YTD v přístupu k internetu.
    V první řadě si zkuste, jestli video funguje v prohlížeči. Pravidelně dostávám hlášení o „nefunkčních“ videích, u kterých vzápětí zjistím, že už na webu vůbec nejsou a tudíž nejdou ani stáhnout.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00