Jak na věc


ytd video downloader pro stáhnout zdarma

Ovládání programu – příkazový řádek

    Verze 1.57: Aktualizována podpora pro DrsnySvet.cz, iDNES.cz, Nova.cz (všechno kromě Voyo), Novinky.cz, XHamster.com, XTube.com. Odstraněna (věřím, že dočasně) podpora pro TVNoviny.sk, Voyo.cz. Rozšířena práce s regulárními výrazy ve skriptovacím jazyku. Opravena chyba při stahování dvou souborů se stejným jménem přes RTMP/RTSP. Při stahování knihoven si nyní YTD od Windows vyžádá zvýšená práva, aby to mohl provést.
    Verze 1.52: Přidána podpora pro Playtvak.cz, SputnikNews.com. Aktualizována podpora pro Heavy-R.com, ItsAllGay.com, RTVS.sk. Obecný HTML parser byl vylepšen o podporu URL s kotvou a o lepší pojmenovávání videí (zohlední se název stránky, pokud není k dispozici nic lepšího). Ikonka je zpět :-).
    Verze 1.47: Odhalena příčina nefunkčního YouTube.com – nemáte nainstalovanou OpenSSL knihovnu! YTD na to nyní bude upozorňovat. Dále přidána podpora pro vícedílná videa na ČT a zdokumentován skriptovací jazyk.
    Verze 1.44: Takhle dlouhou pauzu jsem ještě neměl :-(. Podpora pro BravoTube.net, SexTubeSpot.com (oboje porno). Aktualizována Česká televize, Joj.sk, RTVS.sk (Slovenská televize), TV7.cz, YouTube.com. Nové experimentální nastavení pro automatické opakování neúspěšných downloadů. Několik nových funkcí do skriptovacího jazyka.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00