Jak na věc


youtube olga lounová nahá

Dysonova sféra a další technologie v Marvel Universu

    Pohádky a písničky pro děti jsou jedny z mála, které na YouTube obvykle vydrží, nebo dokonce zůstanou. Není to ale rozhodně žádná záruka a je lepší mít vše na počítači a pouštět pohádky a dětské písničky raději bez přehrávání online. Nikdy nevíte, kam dítě může omylem kliknout a kam se třeba z YouTube dostane.
    Chcete si stáhnout z YouTube video nebo písničku? Asi vám neušlo, že se přímo na YouTube nenachází žádné tlačítko „Stáhnout“. YouTube sám o sobě žádné stahování neumožňuje, ale to neznamená, že to nejde vůbec. Jen to chce použít některých nástrojů, které najdeme na internetu. Poradíme vám, jak na to, který nástroj si vybrat a kterým se naopak obloukem vyhnout.
    Pokud tedy chcete opravdu jen písničku, nezapomeňte jako formát zvolit .mp3. Pokud chcete k písničce například i klip, případně stahujete jiné video, volte jako formát nejpoužívanější .mp4, který přehrajete v libovolném přehrávači. Jiné formáty sice také obvykle přehrajete, ale .mp4 je nejvhodnější.
    Rozdíl mezi formáty .mp3 a .mp4 je v tom, že .mp3 je formát pro zvuk, zatímco .mp4 je formát pro video. Pro stažení videí tedy volte .mp4, zatímco pokud chcete pouze písničku bez videa, volte formát .mp3. Písničku v mp3 si pak nahrajete třeba do svého mp3 přehrávače.


Milujeme Filmy.cz – online filmy zdarma

    YouTube obsahuje hlavně kratší videa, hudební klipy a různé blogy nebo vlogy. Co obvykle nenajdete, jsou kompletní filmy a seriály, která jsou z YouTube mazána nebo jsou v opravdu mizerné kvalitě, případně k nim nelze dohledat titulky. Využít ale můžete Uložto.cz, kde najdete zcela zdarma bez registrace ke stažení tisíce filmů, seriálů, e-knih a mnoho dalšího.
    Je potřeba také zmínit, že stahování videí z YouTube je proti podmínkám použití a že stažení videí může porušovat autorská práva, pokud video sami nevlastníte, nemáte povolení od držitele autorských práv, případně pokud nemají videa licenci pro volné použití. Tento návod ukazuje, jak je možné videa stáhnout, ale videa stahujete na vlastní zodpovědnost.


Co je SEO aneb Ukažte váš web světu

    háčkování návody háčkovaná čepička pro děti návod háčkované čepice háčkování návody zdarma diana háčkování čepice háčkování pro začátečníky mimibazar návody na ruční práce youtube hačkovani pinterest háčkování vzory návody háčkovaná čepice návod háčkované čepice návod zdarma háčkování návod zdarma háčkování čepic pletené a háčkované čepice s návodem dámské hackovana cepice háčkovaná čepička návod háčkovaná kojenecká čepička postup háčkované čepice postup háčkování vzory a návody navod na hackovanou cepicku háčkované čepice návod minibazar ruční práce háčkování jak uháčkovat čepičku vzory na háčkované čepice detske predlohy háčkované čepky dětské háčkování vzory a návody čepic háčkování mimibazar návody minibazar ruční práce návod na háčkované čepice jak uháčkovat čepici háčkovaná čepka návod vzory na háčkování s návodem háčkované čepky postup dětské háčkované čepice s návodem hackovane cepicky navod háčkovaná čepička mimibazar háčkování háčkované čepky návod na háčkovanou čepici háčkov
     Vše je přehledné, rychlé a hlavně funkční. Stahovat můžete také videa z jiných platforem, jmenovitě Vimeo, Facebook a mnoho dalších. Po stažení souboru doporučujeme ho zkontrolovat pro jistotu antivirovým programem, jestli je vše opravdu v pořádku. Bezpečnosti není nikdy dost.
    Pro stahování videí jsou vhodnější online nástroje, takzvané convertery, které fungují bez instalace softwaru a bývají také mnohem spíše aktualizované a hlavně funkční. I stahování je jednoduché – stačí zadat celou URL adresu z prohlížeče, vybrat kvalitu, formát a stahovat.
    Na YouTube je samozřejmě celá řada skvělých filmů, které je možné si přehrát zcela bez registrace a zdarma. Obrovská řada filmů ale na YouTube není a zvlášť to jsou filmy, které běží nebo někdy běžely v kině. Na tyto filmy se vztahují autorská práva a Google, který YouTube vlastní a provozuje, tyto filmy maže.


Kde stahovat filmy v plné kvalitě? Využijte Uložto nebo Hellspy

    Doporučit můžeme například tento online nástroj pro stahování – Online Video Converter. Stačí jen zkopírovat kompletní URL adresu videa, které chcete stáhnout, vybrat si požadovaný formát a kliknout na „START“. Video se bude chvíli zpracovávat a pak jen kliknete na tlačítko „Download“. Video nebo zvukový záznam se začne stahovat do vašeho počítače. Pokud se to nestane, klikněte na tlačítko Download pravým tlačítkem a zvolte „Uložit odkaz jako“.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00