Jak na věc


youface.cz

Domácí porody: Evropský soud rozhodl o české kauze

    V úvahu ale podle Deutsche Welle připadá i poměrně snadný a levný scénář: společnost by s každým uživatelem Facebooku elektronicky podepsala dodatek k dohodě. Uživatelé by se v něm museli zavázat, že souhlasí s ukládáním svých dat v USA.
    Ačkoliv se to příliš neočekává, zmíněné sociální sítě by mohly pro Evropany přestat fungovat. Za vším stojí žaloba Rakušana Maxe Schremse. Před pár lety si jako student nechal od Facebooku poslat všechna data, která o něm společnost nashromáždila. Výsledkem bylo více než 1200 stránek textu.
    Verdikt míří do Irska, kde má Facebook své evropské sídlo. A dosud není jasné, co bude pro sociální sítě znamenat - ovšem nejen pro ně, ale de facto pro všechna data, která si evropští uživatelé internetu ukládají v USA.
    Dnešní verdikt už naznačil podobný výrok generálního advokáta Evropského soudního dvoru Yvese Bota. Ten prohlásil, že Američané evropská data nechrání, jak by měli. A navíc je podle advokáta využívají. Zmínil především agentury typu NSA, které podle něj mají k datům velmi snadný přístup.
    Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Světlana Filipová. Materiál zpracován v rámci projektu Implementace ICT techniky do výuky.


Samořiditelné auto srazilo robota a "zabilo" ho! Nebo to bylo jinak?

    Předpokládáme, že se vám tato prezentace líbila. Chcete-li si ji stáhnout, doporučte prosím tuto prezentaci svým přátelům v kterékoli sociální síti. Tlačítka jsou dole. Děkujeme.
    Soudní dvůr Evropské unie dnes označil za neplatné rozhodnutí Evropské komise z roku 2000, podle něhož Spojené státy zajišťují odpovídající úroveň ochrany osobních údajů předávaných do USA z Evropy. Posoudit a rozhodnout, zda předání osobních dat odpovídá pravidlům jejich ochrany, mohou unijní státy, uvedl soud.
    Deutsche Welle už se pokusil předjímat, co z verdiktu pro zmiňované společnosti plyne. Mohly by, například Facebook, začít ukládat data na serverech v Evropě. Bylo by to ale velmi složité a nákladné. Další možností je, že by například Facebook v Evropě svoje služby prostě vypnul.
    Bezpečnost na internetu. V širším smyslu do této oblasti náleží také ochrana před úniky nevhodných osobních informací, například, manipulace s lidmi na.
    Číslo projektuCZ.1.07/1.5.00/ Číslo materiáluVY_32_INOVACE_247 Název školyGymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 Autor Ing. Roman Bartoš Předmět Informatika.


Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

    Youface.cz trvá #NA mezi oblíbené webové stránky po celém internetu. Čím nižší je skóre, tím více návštěvníků z tohoto serveru. Doména věk youface.cz je neznámo, poprvé to bylo zaregistrováno neznámo. Nyní se nachází na servisním registrátora nic-handle — neznámo. DNS adresy, která se nachází youface.cz: ns01.one.com, ns02.one.com IP-adresa, která je hostitelem domény: 46.30.212.96. Název youface.cz to se odkazuje na 7-znakové domény. Přidejte své recenzí youface.cz níže v podobě.
    Dosavadní praxí v EU bylo, že se ochrana osobních dat v USA považovala za stejně dostatečnou jako v Evropě. Případ Maxe Schremse ale ukazuje, že to tak není. Sám Schrems tvrdí, že v USA jsou naše citlivá data podstatně hůř chráněna a že zdaleka nedosahují evropské úrovně. Americké předpisy na ochranu osobních údajů jsou skutečně podstatně benevolentnější a volnější než evropské.
    Překvapivé pro Maxe Schremse bylo zejména to, že Facebook dál archivoval mnoho dat, která už neměl vlastnit, protože je student smazal. Proto podal proti Facebooku několik žalob. A o jedné ze stížností právě dnes Evropský soudní dvůr rozhodl.
    CZ.1.07/1.4.00/ VY_32_INOVACE_130_IT7 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Vzdělávací oblast: Informační a komunikační technologie Předmět:Informatika.


PŘEDPOVĚĎ POČASÍ - NUMERICKÝ MODEL ALADIN  

    Evropský soud dnes rozhodl, že data o Evropanech na amerických serverech nejsou v bezpečí. Mohla by to být převratná událost pro Facebook, Twitter či Google. A s nimi i pro stamiliony obyvatel Evropy. V krajním případě by některé sociální sítě mohly na starém kontinentu skončit.
    POSKYTOVATELÉ KNIHOVNICKO- INFORMAČNÍCH SLUŽEB A JEJICH PODPORA UŽIVATELE VE VYHLEDÁVÁNÍ INFORMACÍ APLIKOVANÁ PROSTŘEDNICTVÍM SOCIÁLNÍCH SÍTÍ Mgr. Zuzana.
    Sociální sítě II Výpočetní technika. jméno autoraMgr. Petr Jonáš název projektu Modernizace výuky na ZŠ Česká Lípa, Pátova ulice číslo projektuCZ.1.07/1.4.00/
    free social network, create own blog, create own social network website, Chat, Dating, Discussions, Groups, Online Communities, Free Videos, Funny Videos, Blogs, Events, Games, Greetings, live cricket, sports, Live R

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00