Jak na věc


yes man

Pánské moderní a elegantní košile podle nejnovějších trendů. V naší nabídce najdete pánské košile s krátkým i dlouhým rukávem. Hodí se k Vám jednobarevná klasika? Slušivý proužek či kostka? Nebo preferujete moderní denim? Vyberte si. Košile pro každého gentlemana.

    Tom TailorTom Tailor pánský krátký dvouřadý vlněný kabát4790,- KčTom Tailor pánský krátký módní vlněný kab&aacut...
    Tom Tailor DenimTom Tailor Denim pánská džínová košile1183,- KčTom Tailor Denim pánská džínová košile. Kolekce podzim 2018.
    Street One je úspěšná německá značka s mnohaletou tradicí zabývající se výhradně dámskou módou. Casual dámské oblečení Street One je ideální pro volný čas téměř každé ženy. V různých barvách i materiálech si můžete vybrat celý outfit. Dámské kalhoty perfektního střihu, svetry, halenky, dámské bundy a spoustu doplňků jako jsou šály, šátky a čepice. Značka Street One nabízí podle aktuálních trendů ucelenou kolekci 12x do roka. Příjemné materiály, výborná kvalita a především skvěle padnoucí střihy to je STREET ONE a my jsme rádi, že Vám můžeme tuto značku nabídnout!
    BlendBlend pánská košile s dlouhými rukávy modrá1090,- KčBlend pánská košile s dlouhými rukávy. Barva modrá s je...
    Street OneStreet One dámské temně modré šaty s dlouhými rukávy1550,- KčStreet One dámské temně modré šaty s dlouhými rukávy a...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00