Jak na věc


vysoušeč vzduchu pro domácnost ceresit

Osoušeč rukou Jet Dryer SIMPLE Stříbrný

    Změna adresy provozovny27.11.2019NORDline DA 199 lednice na zrání masa23.10.2019Farma BuddyToys22.10.2019Farma BuddyToysZobrazit všechny aktuality
    Pokud je teplota a relativní vlhkost nižší, je potřeba většího výkonu, jinak se čas potřebný k vysoušení prodlužuje. Obecně lze říci, že čím vyšší výkon, tím rychlejší je proces vysoušení.
    Problém vlhkých zdí je ale složitější, protože většinou nejde jen o vysušení objemu vzduchu v místnosti, ale o dlouhodobý proces odvlhčení navlhlých zdí. Zařízení jsou ale na tento nepřetržitý chod konstruována.
    Tam kde je vysoká vlhkost zdiva vznikají plísně, množí se roztoči a jsou zvýšené náklady na vytápění. Všech těchto problémů Vás můžeme zbavit díky naším mnohaletým zkušenostem ve vysoušení vlhkého zdiva.
    Využijte naší 22leté zkušenosti se specializací na vysoušení zdiva, vysoušení skladů, vysoušení podlah, archivů, sklepů, vysoušení domů, bytů, vysoušení havárií vody, likvidaci následků povodní apod.


Pro naše zákazníky zajišťujeme:

    Výběr odvlhčovače vzduchu a jeho výkonu souvisí s účelem použití (domácí odvlhčovače vzduchu jsou vhodné do bytových prostor nebo menších místností a profesionální odvlhčovače vzduchu se hodí pro likovidaci vodovodních havárií, rozsáhlé prostory nebo k vysoušení zdiva na stavbách), objemem vysoušeného prostoru (je třeba porovnat údaj o výměně vzduchu odvlhčovače s objemem vysoušeného prostoru), vnitřní teplotou (při jakých teplotách bude odvlhčovač pracovat), vlhkostí (požadovaná vlhkost zdiva určuje výběr přístroje nejen co do jeho výkonu, ale i podle způsobu použité technologie), požadovanou dobu odvlhčení (doba, za kterou je třeba vlhkost odvést pryč) a odvlhčovacím výkonem (hodnota uvedená u odvlhčovačů vzduchu je měřená za ideálních podmínek odvlhčování, tzn. vysoká teplota, vysoká relativní vlhkost).
    Zajišťujeme komplexní služby ve vysoušení vlhkosti. Zjistíme kde je zvýšená vlhkost, doporučíme vám nejvhodnější typ odvlhčovače a zajistíme vám kompletní vysušení požadovaného prostoru. Pomůžeme Vám urychlit stavební práce, zajistíme vysoušení anhydridových podlah, vysoušení betonových potěrů a omítek.
    Naše půjčovna vysoušečů Vám nabízí velmi výkonné odvlhčovače vzduchu a vysoušeč vlhkosti značky DANTHERM, MUNTERS, EUROM s maximálním odvlhčovacím výkonem 120 l za 24 hod. Tyto odvlhčovače vzduchu jsou schopny zajistit velmi efektivní a rychlé vysoušení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00