Jak na věc


vyroba nastavby na přívěsný vozík vzor

Pelc kuchyně - design, kvalita, funkce, servis

    Dalším významným pracovištěm je Kašírovna, kde jsou profilové systémy pro výrobu oken či dveří FenStar potahovány barevnými fóliemi. FenStar nabízí bezkonkurenční výběr barev i dekorů dřeva. Více informací o barevném provedení a možných kombinací naleznete zde.
    Od samotné konzultace, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu kuchyně se snažíme skombinovat funkci, zajímavý design, ale i určitou originalitu. Nabídnout Vám můžeme i zprostředkování stavebních úprav. Netradiční řešení jsou pro nás výzvou a plnění Vašich snů dobrou vizitkou, proto jsme schopni realizovat třeba i celý interiér. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás...
    FenStar svým zákazníkům nabízí možnost výroby nejen plastových oken či dveří, ale i variantu výrobků z hliníku. Pro zpracování výrobků v tomto provedení FenStar disponuje samostatnými prostory, ve kterých jsou tyto výrobky kompletně realizovány.
    Výrobní hala je strategickou částí společnosti. Celková plocha činí přes 12 000 m2 a její výrobní kapacita činí více jak 500 ks okenních jednotek za den.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00