Jak na věc


vyroba fóliového zastřešení kruhového bazénů

Bazény vnitřní, venkovní, keramické, laminátové.

    Každý zákazník má jiné požadavky, představy a možnosti. Proto výroba a stavba kvalitního bazénu vyžaduje vždy individuální přístup. Podle našich dlouholetých zkušeností s výrobou různých typů bazénů (plastové, laminátové, plechové, betonové...), je betonový bazén potažený (vyfóliovaný, vyvařený) tzv. těžkou fólií DLW-DW jednoznačně nejkvalitnější řešení stavby bazénu s ověřenou životností fólie minimálně 35 let a se zárukou na nepropustnost těžké bazénové fólie DLW-DW 10 let - a to vše za mimořádně výhodnou cenu, a s jednoznačně nejlepším poměrem kvalita - životnost - záruka - cena!
    | Náš Facebook | Kancelářské židle | Hračky | Mimi zboží | Zateplení střechy | Dětské postýlky | Manipulační technika | Značkové oblečky | armyshop | Sedačky kočárky | Botičky | Gramofony Hi-fi a desky
     Název projektu: Rolizo - větrná elektrárnaRegistrační číslo: CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_106/0012340 Cílem projektu je vytvoření prototypu nového druhu rotoru a konstrukce větrné elektrárny, která má na rozdíl od současných technologií nové uspořádání v čase i prostoru. Hlavními přednostmi elektrárny budou zejména: zvýšení výkonu (díky absenci převodovky) a možnost fungování při vyšších (ale i nízkých) rychlostech větru. Projekt předpokládá realizaci experimentálního vývoje i průmyslového výzkumu u subjektu žadatele (bez účinné spolupráce).


Fólie a fóliové systémy Alkor, Alkorplan a Elastek pro střechy, bazény, jezírka, terasy nebo zemní hydroizolace, stavby a rekonstrukce bazénů.

    Vyrábíme kryty posuvné, otočné kopulovité, vějířovité, odnosné a sklopné – dle tvaru bazénu. Základní pojízdný teleskop je tvořen obloukovou hliníkovou, nebo nerezovou nosnou konstrukcí (nerez pro chemické provozy) a polykarbonátem tl. 10, nebo 16mm. Přední a zadní čelo obvykle s dvířky o šíři 0,7m je rovněž proskleno polykarbonátem, přičemž jedno čelo bývá odnímatelné. Boční vstup do zakrytého bazénu lze řešit posuvnými dvířky. Jednotlivé segmenty jsou mezi sebou těsněny manžetami nebo kartáčky. Nerezové dráhy zajišťují fyzicky nenáročný odsun s jištěním segmentů proti samovolnému pohybu.
    Není problém postavit betonový zahradní bazén s rovným dnem, ale ani bazén se dnem šikmým (postupně klesající dno) nebo se dnem odstupňovaným (tj. dvě i více různých hloubek), a to v podstatě jakkoliv hluboký.
    V nabídce je veškeré potřebné příslušenství, které zabezpečí pohodlné užívání bazénu a udržování čisté průzračné vody. Jde o pískový filtr včetně filtračního písku, o 3. a 4. stupňové nerezové schůdky, vysavač nečistot na dně bazénu, či síťku s teleskopickou tyčí.
    Vrchlického nám. 13, 270 34 Čistá, tel: 313 549 040, tel./fax: 313 549 389, mobil: 724 020 222, 731 150 088, BEZPLATNÉ VOLÁNÍ pondělí - pátek 7,oo - 15,3o 739 565 720


Betonový bazén s těžkou fólií může mít jakékoliv rozměry i tvary:

    DYNAL společnost pro realizace s.r.o. je česká firma a na trhu působí od roku 2006. Vyrábíme zimní zahrady z ocelových, hliníkových a plastových konstrukcí. Součástí nabídky jsou také různá zastřešení, zasklení pergol, altánů, zastřešení bazénů, teras, konstrukce pro skleníky, vchodové stříšky a další práce se sklem a polykarbonátem. Nabízíme kompletní řešení od návrhu, cenové kalkulace přes finální montáž a servis.
    Hlavní otázkou pro budoucího uživatele bazénu je, zda klimatické podmínky daného prostředí slibují předpoklad jeho dlouhodobého užívání v každém roce. Protože je však podnebí v České republice velmi proměnlivé, nechá se jím mnohý zákazník zviklat a upustí od svého záměru – realizace bazénu. Ale pozor! Proč si kazit příjemnou představu o plavání v bazénu nepříznivým počasím, když ho lze velmi efektním a zároveň vysoce kvalitním způsobem zastřešit?
    Nezbytností pro udržení průzračné vody bez tvorby řas je bazénová chemie. V nabídce jsou přípravky jako Algex (Algestroy) – proti řasám, koncentrovaný chlor v tabletách, Ph- zvýšená účinnost, Ph+ zvýšená účinnost, trojkombinace Triplex BST, práškový vločkovač Floccer, ale i zazimovací roztok Blue One. Hitem posledních 3 let je bezchlorová údržba vody vhodná zejména pro alergiky.


NEJÚČINNĚJŠÍ BAZÉNOVÉ TEPELNÉ ČERPADLO NA NAŠEM TRHU FAIRLAND RAPID INVERTER C.O.P. = až 16 !!! (efektivita stálého výkonu)

    Již žádné prasklé filtry! Bazénové pískové filtrace LISBOA používají velmi pevné LAMINÁTOVÉ filtrační nádoby, které oproti klasickým filtračním baňkám z polypropylenu vykazují několikanásobně vyšší pevnost a životnost! ...viz písková filtrace
    Výroba bazénů, septiků, odpadových jímek, šachet a nádrží z plastu. Polypropylénévé bazény, bazény obdélníkové a kruhové, plastové schody, bazénové příslušenství.
    Betonový bazén s těžkou fólií - to je zahradní bazén venkovní i bazén vnitřní - a to jak bazén nadzemní, tak i bazén částečně nebo úplně zapuštěný do země - přesně podle Vašeho přání...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00