Jak na věc


vyhlazení vrásek

Zázrak jménem kyselina hyaluronová…

    Vrásky jsou sice běžné v procesu stárnutí, přesto jejich výskyt nebývá příjemný. Jde o nevyhnutelný proces, který nastupuje po dosažení 20 let. Nejčastěji se projevuje výskytem vrásek a jemných linek. Proces stárnutí se urychluje u osob, které vedou nezdravý životní styl, bez pravidelného jídelního režimu, bez dostatečného spánku a cvičení. Dalšími faktory, které přispívají k tvorbě vrásek, jsou kouření, příliš mnoho konzumace alkoholu a kofeinu, vystavení kůže škodlivým slunečním paprskům a znečištění naší atmosféry.
    Výhodou je, že je dnes na trhu k dispozici mnoho přípravků s kyselinou hyaluronovou, které jsou určené pro vyhlazení vrásek. Nevýhodou je, že je jen málo těch, které mají smysl a působí na vyhlazení vrásek dlouhodobě. Proč mi nestačí koupit jakýkoli krém s kyselinou hyaluronovou? Účinnou a dlouhodobou hydrataci zajišťuje jen kyselina hyaluronová ve formě kombinující nízko a vysokomolekulární kyselinu. Jedině ta má molekuly takové, které jsou schopny projít přes tkáně a dostat se až do spodních částí pokožky obličeje, odkud jsou čerpány zdroje pro hydrataci pokožky. Působí tedy v místě, které je pro vyhlazení vrásek zcela klíčové. Pleti je dodávána potřebná hydratace, navrací se její pružnost a tím dochází k vyhlazení vrásek.Chcete-li mít pleť dokonale hydratovanou a dozvědět se o vyhlazení vrásek ještě více, přejděte na produkt zde:


Máte zájem o Vyhlazení vrásek? Napište nám!

    Dlouhodobé studie zaměřené na rychlost vývoje a výskytu vrásek se shodují v jedné základní věci - zcela klíčovým hráčem v boji proti stárnoucí pleti je hydratace pokožky. Ženy s dobře hydratovanou tváří jsou odolné trvalým vráskám, vznik nových vrásek nastupuje pomaleji než u žen, které mají pokožku sušší. Takže udržet Vaše kožní buňky hydratované je klíčem k dokonalosti pleti. Není smyslem, abychom pili galon vody denně J. Jde o to, udržovat hladinu vlhkosti v pokožce na optimální úrovni. Díky tomu bude pleť vypadat baculatější, zářivější a přirozeně mladistvá. Dokonalou hydrataci v pokožce zajišťuje kyselina hyaluronová. Je to látka tělu vlastní, která na sebe váže vodu a distribuuje ji do pokožky. Kyseliny hyaluronové však s věkem v organismu ubývá, musíme ji tedy doplňovat, pokud chceme udržet dostatečnou hydrataci.
    Pokud se Vám objeví na šatech nějaký ten záhyb nebo puk, pravděpodobně z toho nebudete dělat vědu a automaticky sáhnete po žehličce. Ale co se záhyby, které se objeví ve Vašem obličeji? Tyto záhyby se nejčastěji vyskytují ve formě vrásek. Problém je, že tyto vrásky většinou nevypadají hezky a to nás nutí k vyhlazení vrásek.
    Jeho účinky nastupují po několika hodinách a výsledkem jsou podstatně menší vrásky. Některé dokonce vymizí úplně. Nemusíte se přitom obávat nepřirozené a radikální změny vašeho vzhledu. Efekt trvá přibližně 3-6 měsíců a při opakovaných aplikacích se doba účinku prodlužuje.
    Určitě jste již slyšeli o botulotoxinu, o injektáži, kdy Vám za poměrně slušný obnos specializovaná klinika či salón pomůže k vyhlazení vrásek. Účinnost botolutoxinových injekcí je vysoká, je to nejúčinnější způsob, jak na vyhlazení vrásek. Tyto injekce však mají tendenci po vícenásobných aplikacích poškozovat pokožku.


Kyselina hyaluronová – která je ta „pravá“?

    Ano, kromě stárnutí existují i jiné důvody vzniku vrásek, například kvůli některým zdravotním stavům se mohou začít více objevovat vrásky, dalšími faktory jsou nadměrné vystavování se slunečnému záření, znečišťující látky, nadměrná konzumace rychlého občerstvení apod. To jsou všechno příčiny, na které zareaguje naše pokožka. Asi všem faktorům vzniku vrásek nepředejdeme, minimálně těm s vazbou na stárnutí určitě ne, ale můžeme jejich výskyt minimalizovat a když už se nějaká ta vráska objeví, můžeme ji účinně vyhladit.
    I v pokročilejším věku můžete mít krásně mladistvou pleť. Stačí pro to udělat jen málo! Objednejte se do centra estetické medicíny C.E.M. a využijte osvědčené účinky botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové. Obě tyto látky napomáhají v boji proti vráskám a dalším známkám stárnutí. Dopřejte si jejich aplikaci. Vaše pleť bude znovu hydratovaná, zlepší se její elasticita a drobné vrásky v obličeji zmizí.
    Kyselina hyaluronová je látka, která se v lidském těle přirozeně vyskytuje. S přibývajícím věkem se však její podíl zmenšuje a to má za následek úbytek hydratace a tvorbu hlubokých vrásek. Abychom dosáhli jejich opětovného vyhlazení, použijeme kyselinu hyaluronovou ve formě gelu. RESTYLANE, jak se tento výplňový gel nazývá, aplikujeme velice jemnou jehličkou do podkoží. Plný účinek můžete očekávat po 1-2 týdnech. Tehdy začne kyselina hyaluronová vázat vodu a vrásky přirozeně vyplní. Efekt vydrží 8 měsíců až jeden rok.


Aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů ke korekci vrásek

    Co kdyby však existoval jiný, jednoduchý způsob, který Vám zaručeně pomůže k vyhlazení stávajících vrásek, zastavení nebo omezení na dlouhé roky vzniku nových vrásek, zkrátka snadný způsob, že se z něj stane rutinní záležitost v péči o Vaši pleť?
    Přirozeným vlivem stárnutí se stahují mimické svaly a na obličeji se tvoří vrásky. Přírodní látka botulotoxin dokáže toto svalstvo uvolnit a tím pleť vypnout. Botulotoxin aplikujeme jemnou jehličkou do zvolených míst a několika vpichy vyhladíme drobné vrásky. Takto ošetřujeme zejména zevní koutky očí (vrásky smíchu), čelo a oblast nad kořenem nosu. Botulotoxin lze aplikovat celoročně!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00