Jak na věc


vyhladit vrásky přístrojem

Akce - 10%sleva - oslava založení kliniky

    Pro odstranění nesoudržných částí podkladu a hlavně nátěru, srovnání drobných nerovností a přebroušení (zhrubnutí) starého nátěru bych Vám doporučil použít podlahovou brusku se smirkovým kotoučem (tzv. "kačenu") - za několik stokorun se dá půjčit ve většině půjčoven nářadí. Špachtle v tomto případě nemusí být, i při svědomité pečlivosti, zdaleka dostatečná.
    Laserová korekce vystouplých nebo nepravidelných (keloidních) jizev se provádí frakčním CO2 laserem. Přesné počítačem nastavená energie se zacílí na ošetřovné místo a postupně odpařuje jizevnatou tkáň. Dochází ke snížení reliéfu jizvy, jejímu změkčení. Zákrok se provádí v lokální anestezii. Vzhledem k šetrnosti, ale vysoké účinnosti laseru nedochází k velkému poškození tkáně. Místa se rychle hojí. Ve většině případů se kombinuje laserové ošetření s aplikací speciálních injekcí, které dokáží jizvy vyhladit.
    Kolektiv kliniky Effect přeje všem svým klientům a klientkám překrásné prožití svátků vánočních, spoustu pohody u vánočního stromečku a klidný průběh novoročních oslav.
    My sami nemáme s uvedenou maltou zkušenosti, takže nemůžeme soudit ani hodnotit. Z našeho sortimentu bychom mohli doporučit ideálně Schönox PL - vynikající jemná opravná malta s výbornou přídržností a vysokou odolností. Nicméně její cena je o dost výše. Nicméně dělá se i balení 5kg: ZDE, 25kg ZDE.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00