Jak na věc


vybavení domácí dílny

Navíc vás při nákupu a používání vybavení autoservisů a pneuservisů podpoříme:

    Neváhejte se na nás obrátit. Volejte 495 218 111 nebo 605 240 876! Rádi se vám budeme věnovat nejen při výběru a nákupu nového vybavení autoservisů a pneuservisů, ale i po čas jeho používání, i v případných nesnázích.
    V sortimentu pro vybavení šaten nabízíme mnoho druhů a variant šatních skříní, lavic a příslušenství.
    Šatní skříně jsou konstruovány tak, aby poskytovaly maximální využití vnitřního prostoru k ukládání oděvů a jiných věcí, jako i snadné a bezpečné užívání.
    Tato řada nábytku pro vybavení šaten je určena především pro školy, sportoviště, průmyslové podniky, obchody, zdravotnická zařízení, ale i pro bezpečnostní a záchranné složky.
    Společnost PROFO HK se v letošním roce již 15 let specializuje na kompletní dodávky zboží v segmentu vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů. Naší nabídku vybavení autoservisů a pneuservisů neustále rozšiřujeme. V případě, že nenaleznete požadovaný produkt, kontaktujte nás a my Vám ochotně poradíme a seznámíme s ucelenou nabídkou firmy Profo. Vybavení autoservisu nebo pneuservisu si také můžete přijet osobně prohlédnout a vybrat do našeho kamenného obchodu v Hradci Králové.


Plnička autoklimatizace ECOTECHNICS ECK3900 PREMIUM-H

    Svařovaná konstrukce minimalizuje náročnost na montáž a zajišťuje vysokou tuhost a odolnost. Prášková povrchová úprava předurčuje šatním skříním dlouhou životnost, snadno se čistí a udržuje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00