Jak na věc


vozík za zahradní traktor

Ruční golfový vozík DCaddy Compact color 2014

    Potřeboval jsem dobrý golfový vozík který není moc drahý a bude spolehlivý. Dal jsem na vaše doporučení a koupil si u Vás vozík Anglické výroby Golfstream. Jsem plně spokojen…Děkuji za vaší trpělivost a pomoc s nákupem.
    Zakoupil jsem si u Vás golfový vozík Magic od německé firmy Powergolf a jsem naprosto spokojen. Vozík je lehký, tichý, skladný a spolehlivý je vidět, že se opravdu vyrábí v Německu a ne v Číně. V mnoha směrech dokonce překoná Jucad co má kamarád. Také děkuji za rychlé dodání, vše jak jste slíbil…budu Vás určitě doporučovat


Golfový vozík Flip n’GO ruční – čtyřkolka

    Jsem golfovým nadšencem a Golf je mým koníčkem již několik let. Stále hledám nové golfové vybavení které mě tuto skvělou hru zpříjemní, nebo ulehčí a jsem rád, že toto vybavení mohu nyní nabídnout i Vám golfovým fandům v mém golfovém shopu. Nabízím Vám velmi kvalitní a designově povedené ruční golfové vozíky mechanické a také elektrické golfové vozíky i na dálkové ovládání.  Eektrické golfové vozíky které doporučuji jsou nejen pěkné a za výborné ceny, ale také praktické a hlavně funkční. Na všechny mnou prodávané vozíky je poskytována plná záruka a servis. Dovozce se specializuje kromě dovozu golfových vozíků také na servis a opravy golfových vozíků. Všechny golfové vozíky v mé nabídce které doporučuji jsou vyzkoušené a testované. Moje vozíky ještě zvýší Vaší radost a prožitky z Vaší hry golfu.
    Chcete si pořídit nový elektrický nebo mechanický golfový vozík? Pak jste na správném místě! Mám pro vás kvalitní, mnou i zákazníky ověřené golfové vozíky se zárukou které Vám udělají radost…
    Vybírala jsem golfový vozík pro manžela a na vaše doporučení jsem si vybrala čtyřkolku od firmy Axglo. Vozík je moc pěkný a opravdu se velice snadno skládá. Již druhý den od objednávky jsem jej měla doma…Moc děkuji za doporučení a vaše služby!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00