Jak na věc


vozík za zahradní traktor

Eshop na golfové vozíky a příslušentsví kde si jistě vyberete Váš nový golfový vozík

    Potřeboval jsem dobrý golfový vozík který není moc drahý a bude spolehlivý. Dal jsem na vaše doporučení a koupil si u Vás vozík Anglické výroby Golfstream. Jsem plně spokojen…Děkuji za vaší trpělivost a pomoc s nákupem.
    Zakoupil jsem si u Vás golfový vozík Magic od německé firmy Powergolf a jsem naprosto spokojen. Vozík je lehký, tichý, skladný a spolehlivý je vidět, že se opravdu vyrábí v Německu a ne v Číně. V mnoha směrech dokonce překoná Jucad co má kamarád. Také děkuji za rychlé dodání, vše jak jste slíbil…budu Vás určitě doporučovat
    Chcete si pořídit nový elektrický nebo mechanický golfový vozík? Pak jste na správném místě! Mám pro vás kvalitní, mnou i zákazníky ověřené golfové vozíky se zárukou které Vám udělají radost…
    Vybírala jsem golfový vozík pro manžela a na vaše doporučení jsem si vybrala čtyřkolku od firmy Axglo. Vozík je moc pěkný a opravdu se velice snadno skládá. Již druhý den od objednávky jsem jej měla doma…Moc děkuji za doporučení a vaše služby!


Plastový držák na pití pro vozíky Davies Caddy

    Jsem golfovým nadšencem a Golf je mým koníčkem již několik let. Stále hledám nové golfové vybavení které mě tuto skvělou hru zpříjemní, nebo ulehčí a jsem rád, že toto vybavení mohu nyní nabídnout i Vám golfovým fandům v mém golfovém shopu. Nabízím Vám velmi kvalitní a designově povedené ruční golfové vozíky mechanické a také elektrické golfové vozíky i na dálkové ovládání.  Eektrické golfové vozíky které doporučuji jsou nejen pěkné a za výborné ceny, ale také praktické a hlavně funkční. Na všechny mnou prodávané vozíky je poskytována plná záruka a servis. Dovozce se specializuje kromě dovozu golfových vozíků také na servis a opravy golfových vozíků. Všechny golfové vozíky v mé nabídce které doporučuji jsou vyzkoušené a testované. Moje vozíky ještě zvýší Vaší radost a prožitky z Vaší hry golfu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00