Jak na věc


voyo.cz zdarma bez registrace dlouhé filmy histori

Všimli jste si? Terezu v Ulici balil král českých diskoték! VIDEO

    Upozornění: Pro příjem programů ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač. Více informací najdete zde.
    Franta si o to koleduje již docela dlouho. Jeho blízkým s ním dochází trpělivost, vidí, jak to s ním jde z kopce, jak se ničí. Teď Franta na své chování tvrdě doplatí. Proč dostane nakládačku? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.
    Pokud na stávající programové pozici nepřijímáte kanál NOVA Sport 1, je možné, že u vašeho operátora došlo k vypnutí kanálu v SD rozlišení. V tomto případě pro naladění kanálu NOVA Sport 1 HD kontaktujte svého poskytovatele televizních služeb nebo postupujte dle návodu zde.
    Soutěž Adventní kalendář na TN.cz o výhry v hodnotě 70 tisíc korun se blíží do své poloviny. Stačí, abyste správně odpověděli na dvě soutěžní otázky, a můžete se těšit na zajímavé ceny. Výherce hlavní ceny budeme ze všech zúčastněných losovat na Štědrý den!


Do Ulice přichází nová kráska! Nese si s sebou zvláštní tajemství

    Pavel připraví Vendule hned na ráno velké překvapení. Oblékne se do gala, požádá ji, aby si i ona oblékla šaty, které si pořídila do tanečních, a pak ji vyzve k tanci. Jejich první tanec však moc dobře nedopadne, takže oba jsou vlastně rádi, když je vyruší Vilma Nyklová. Ta je samozřejmě zvědavá, co to tam vyvádějí…
    Videoportál VOYO nabízí kompletní souběžné vysílání programu prémiových sportovních stanic NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. Služba obsahuje i vysílání ostatních kanálů skupiny NOVA a především více než 2000 filmů. Vybrané sportovní události můžete na službě VOYO zhlédnout i ze záznamu. Služba je dostupná na všech počítačích, chytrých televizorech, ale také i na chytrých telefonech a tabletech. Více informací najdete na www.voyo.cz.
    Herečka Dana Syslová si domů vzala štěně z útulku. Do zařízení v pražské Troji pejsky pravidelně navštěvovala a nemohla se dočkat, až si jednoho z nich odnese. Od středy si mohou pro "nevhodné dárky" přijít i ostatní.
    Matěj se snaží odčinit, co způsobil, a tak věnoval oběti nehody sto tisíc jako kompenzaci za újmu. Udělal to bez konzultace s právníkem, navíc na to nemá svědky a ani si nenechal převzetí peněz podepsat. Schvalujete toto jeho bezprostřední jednání? Hlasujte v naší anketě!


Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

    Letošní jaro bude v Ulici opravdu hodně pestré. Těšit se můžete na nové postavy, návrat starých známých, ale i velké zvraty v životech oblíbených hrdinů. Přečtěte si, co vás v nejbližších týdnech čeká.
    Aktuální seznam všech operátorů, kteří stanice NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 distribuují ve Slovenské republice, naleznete v tabulce níže:
    Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatovali z první kontroly a jejích následků, začne se nad pekařstvím vznášet další hrozba – nová kontrola, jejíž výsledek by se na pekařství mohl podepsat ještě mnohem hůř. Kdo si na podnik Nyklových došlápne tentokrát? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.
    Do Vánoc už zbývají necelé dva týdny a těší se na ně i obyvatelé vaší oblíbené Ulice. Letos poprvé na diváky čeká i speciální štědrovečerní díl. Jak hrdinové stráví svátky?
    Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?


ŠIPKY - Premier League Darts ZÁZNAM 7. února

    Matějovi převrátila bouračka život vzhůru nohama. Neví, co s ním bude, jestli se člověk, kterého na silnici srazil svým autem, uzdraví. A jak se právě tahle Matějova nehoda točila? Podívejte se na video ze zákulisí.
    NOVA Sport 1 NOVA Sport 1 je v nabídce satelitních operátorů dostupný většinou ve sportovních balíčcích (liší se dle každého poskytovatele a zvolené služby).
    Už v pondělí se na obrazovky vrací s premiérovými díly oblíbený seriál Ulice. Jak život hrdinů zkomplikuje vážná dopravní nehoda? Kdo bude řešit nečekané těhotenství? A jak to dopadne se zakázanou láskou Martina a Šárky? Prozradíme vám, na co se v novém roce těšit!
    Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět nebudou ani premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.
    Zuzana si dělá o Frantu čím dál větší starosti. Ještě nikdy na tom nebyl tak mizerně jako právě teď. A bohužel se to podepíše i na jeho vztahu s mámou. Co je pro Zuzanu nejhorší? A jak to vnímá její představitelka Šárka Ullrichová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.


Stanice NOVA International také na VOYO

    NOVA Sport 2 HD se zaměřuje na sporty, které si zatím získaly obrovskou popularitu především v zahraničí a v podobné míře zatím nebyly v Česku vysílány. K hlavním programovým pilířům stanice patří exkluzivní vysílání nejlepší basketbalové ligy světa NBA, ze které NOVA Sport 2 jako jediná stanice v České republice a na Slovensku nabídne v průběhu sezonu 2015/2016 150 přímých přenosů. Velká pozornost je věnována nejlepší lize MMA bojovníků světa Ultimate Fighting Championship (UFC), která je neprestižnější MMA organizací na světě. NOVA Sport 2 dále nabízí světově známé ragby, které se těší popularitě od Nového Zélandu přes Jižní Afriku až po Anglii. Velký prostor dostávají také turnaje v šipkách Premiere League Darts, které dokáží naplnit obrovské haly v zemích na západ od hranic České republiky. V současné době najdete vysílání prémiové stanice NOVA Sport 2 v nabídce největších českých operátorů Skylink, UPC, O2 a také ve službě VOYO. Na Slovensku mají NOVA Sport 2 k dispozici klienti o
    Herecké přátelství Danu Syslovou a Jitku Smutnou pojí již dlouho, od loňského jara spolu dokonce hrají v seriálu Ulice. Jejich přání zahrát si spolu na divadelních prknech se jim splnilo až nedávno. V rámci akce Dámská jízda se z nich dokonce staly i modelky!
    Fanoušci seriálu Ulice debatují živě o čtvrtečním dílu. Mihla se v něm totiž hvězda českých diskoték, známý DJ Uwa! V Ulici si zahrál hosta Coolny, který se pokusil sbalit učitelku Terezu. Uwa přes veškerý svůj šarm má ale smůlu, Tereza je šťastně vdaná.
    Poslední letošní díl oblíbeného seriálu Ulice odvysílala v pátek TV Nova. Pro fanoušky seriálu si ale televize připravila speciální dárek. Na webu NovaPlus.cz najdou už nyní díl, ve kterém uvidí, jak oblíbení hrdinové z Ulice slaví Štědrý den.
    Možnost dostupná prakticky pro kohokoliv se satelitním talířem a příslušným satelitním přijímačem s odpovídající dekódovací kartou.


Jak naladím NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2?

    Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.
    NOVA Sport 1 SD/HD (dříve NOVA Sport) je prémiovým sportovním kanálem orientovaným na mainstreamové sporty s účastí špičkových českých a slovenských sportovců. Klíčovým pilířem je vysílání NHL v čele s Jaromírem Jágrem, Zdenem Chárou, Mariánem Hossou a dalšími hvězdami, Wimbledon s Petrou Kvitovou či Tomášem Berdychem, celá série ATP Tour s Radkem Štěpánkem či Lukášem Rosolem nebo fotbalová Evropská liga. Nechybí ani MotoGP s Jakubem Kornfeilem a Karlem Hanikou, a nejstarší fotbalová klubová soutěž FA Cup s populárními týmy Chelsea, Manchesterem United a Arsenalem. V současné době najdete NOVA Sport 1 v nabídce většiny kabelových, satelitních a IPTV operátorů v České republice a na Slovensku a také ve službě VOYO.
    NOVA Sport 1 je u kabelových operátorů většinou dostupný v nabídce sportovních kanálů, nebo HD stanic.


Kabelová televize a IPTV

    Martin a Veronika mají tento týden již jednadvacáté výročí svatby. Přestože ani jeden z nich oslavu neplánuje, již brzy na ni dojde. Pro Martina to ale bude utrpení, protože se na ní nečekaně objeví i Šárka. Kdo to nakonec neustojí? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.
    Aktuální seznam všech operátorů, kteří stanici NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 distribuují, naleznete v přiložené tabulce:
    Veronika Čermák Macková, představitelka Magdy Procházkové ze seriálu Ulice, má za sebou skvělé pracovní příležitosti. S jakou hvězdou se setkala a co se jí líbí na natáčení se zahraniční produkcí?
    Komu přinese valentýnský týden lásku, komu štěstí, a pro koho se stane naopak noční můrou? Jana s Rozinou překvapí kluky svou láskou, Marečkovi začnou mít sladká tajemství, Jirka a Miki zabojují o Magdu, zato Nyklovy čekají další náročné dny. A z Matěje se stane zdatný konspirátor… Na co se můžete těšit tento týden?
    Rozinu už dlouho nikdo nenamíchnul tak jako včera Jana. Teď jí to Rozina vrátí i s úroky, čímž se jí podaří Janu naprosto vykolejit. Co a před kým jí provede? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.


HLASUJTE! Schvalujete Matějovo rozhodnutí věnovat oběti nehody peníze?

    V případě, že ve vašem bydlišti poskytuje služby některý z kabelových nebo IPTV televizních operátorů, kontaktujte jeho zákaznickou linku a nechte si zřídit programovou nabídku nebo tematický balíček, ve kterém najdete stanice NOVA Sport.
    NOVA Sport 2 je dostupný v HD kvalitě v nabídce dvou největších českých kabelových operátorů UPC a O2. Pokud jste klienty operátora, který NOVA Sport 2 dosud nenabízí, informujte se na zákaznické lince o termínu zařazení stanice NOVA Sport 2, nebo začněte využívat služeb operátora s širší nabídkou.
    NOVA Sport 2 V České a Slovenské republice je stanice NOVA Sport 2 v nabídce satelitních operátorů Skylink, DIGI CZ a Slovak Telekom.
    Po třinácti letech se Patricie Solaříková coby Tereza Jordánová loučí se seriálem Ulice. Diváci televize Nova ale o svou oblíbenou herečku nepřijdou. Vídat ji mohou jako moderátorku nového pořadu Jak to vidí MasterChef, ve kterém se svými hosty rozebírá uplynulou epizodu kuchařské show.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00