Jak na věc


volné ubytování v peci pod sněžkou

VAŠE NÁZORY K: ACSI se rozrůstá do Pece pod Sněžkou

    Dovolujeme si Vám oznámit radostnou novinu. Další lyžařskou školou, která rozšířila naše řady je tentokrát Snowsportschool z Pece pod Sněžkou. O to větší je naše radost, že na fotografiích poznáváme mnohé známe tváře, mezi nimi třeba i slavného žurnalistu či nerozlučné duo autorů úspěšných pestrobarevných knih o českém lyžování. Je tedy se na co těšit! Chceš vědět víc? Čti dál...
    V předposledním dubnovém týdnu proběhl na rakouském ledovci Stubai historicky první kurz Instruktor lyžování L2 se skvělou úspěšností 80%. I přes vysokou náročnost kurzu a opravdu "bojovým podmínkám", kdy napadlo přes noc více jak 30cm sněhu se kurzisté s podmínkami popasovali opravdu bravůrně a my jim tímto gratulujeme!
    Nebudeme chodit dlouho kolem horké kaše a vybalíme to na vás rovnou... Dalším lyžařským areálem, kde ACSI rozšiřuje svou působnost je středočeský Monínec. Jedná se o lyžařský areál, který je vzdálený necelých 80km od Prahy. Leží ve středočeském kraji a jako první středisko v Evropě je pro letošní sezónu nově vybaveno systémem zasněžování Snowfactory ve velkém rozsahu. Díky systému Snowfactory začíná sezóna na Monínci již 26. října a můžete se tak těšit, že kurzy instruktorů lyžování budou nejprve startovat v tomto středisku.


Víš jaké jsou výhody práce pro Snowsportschool?

    Víte, že s naším vzděláním se uplatníte i v zahraničí? Ač by toto měla být běžná praxe a vzdělání by si země v rámci EU měly uznávat automaticky všechny země, ne vždy je to tak jednoduché.
    Další školou, která se rozhodla zahájit s námi spolupráci, je Majasport ze Špindlerova Mlýna a ACSI tedy spolupracuje již téměř se všemi špindlerovskými školami a s některými pouze na bázi výhradní spolupráce.
    Dne 18. 4. 2016 byla na www stránkách APUL – Asociace profesionálních učitelů lyžování, z.s. (dále jen APUL) vystavena „senzační zpráva“ o zneužití ISIA známky neoprávněnou osobou, kdy známka ISIA byla vylepena na členský průkaz naší organizace. Zpráva končí výzvou všem členům ACSI, aby se zdrželi tohoto jednání.
    Skischool Lipno patří mezi vůbec největší lyžařské školy v České Republice. V průběhu hlavní sezóny je schopna odbavit více jak 1000 klientů denně. Je naší milou povinností vám oznámit, že Skischool Lipno se rozhodla pro nadcházející sezóny uzavřít spolupráci s ACSI - Association of Czech Snowsports Instructors, z.s. v oblasti vzdělávání svých instruktorů. S lektory ACSI se tedy setkáte na kurzech pořádaných ve skiareálu Lipno.


Proč sloučit účet FACEBOOK a ACSI?

    Pension Svoboda má pro své partnery připravené osvěžení v podobě velkého venkovního bazénu 9 x 4,5 m s vyhřívanou vodou, která je udržována na osvěžující teplotě 24° C solárním ohřevem a tepelným čerpadlem.
    Rekreační zařízení Špitálka se nachází v Krkonoších ve Velké Úpě zhruba dva kilometry od Pece pod Sněžkou a pět kilometrů od Janských Lázní. Chatu je možné celoročně využít pro pobyty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00