Jak na věc


vodou ředitelné olejové barvy

ANZA Úchyt mini válečku s možností aretace

    Profesionální úchyt válečku, vyrobený z nerezové oceli. Je určen pro válečky typu "Push on - Pull off System", tedy tak jak to známe u všech ostatních výrobců (drát o průměru 8mm).
    Pro obchodní partnery jsme spustili nový objednávkový systém i pro dotyková zařízení, je funkčí pod všemi operačními systémy (Windows, Android, iOS) a nevyžaduje instalaci.
    Na tomto místě vám nabízíme pomoc při výběru toho správného výrobku. V článcích, jejichž autory jsou naši opravdoví profesionálové, najdete více informací o použití výrobku nebo o technikách správné aplikace. V archivu najdete články, které byly publikované v různých odborných časopisech. Stojí za to si je přečíst.
    Profesionální stěrka z nerezavějící oceli. Čepel je pružná, zalomená, špachtle je předurčena pro nanášení a zahlazování tmelů na velkých plochách (např. tmelení při spojování sádrokartonů, atp.).
    Profesionálové používají řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro různé typy aplikací. V mnoha názorných příkladech můžete vyhledat vhodný postup, který se nejvíce přibližuje vašemu požadavku. Zároveň zjistíte, které výrobky jsou použity, a pomocí kalkulátoru vypočtete jejich přibližnou spotřebu.


ANZA Classic - Štětec plochý !!DOPRODEJ!!

     Dřevo je čistě přírodním produktem a před aplikací jakékoliv povrchové úpravy je nutno vzít v potaz řadu jeho specifických vlastností, druh, kvalitu, vlhkost, klimatické podmínky, kde bude příslušný ošetřený prvek umístěn, jaká bude jeho funkce, zátěž apod.
    Toto je skvělé místo, kde začít při výběru vhodné nátěrové hmoty. Můžete zde vyhledat vhodný typ nátěrové hmoty SOKRATES podle požadovaného cíle - zda má být výsledný povrch průsvitný či krycí, nezabarvený či barevný.
    Specializujeme se především na výrobky pro povrchovou úpravu dřeva, ale máme i osvědčené značky pro údržbu kovových či minerálních povrchů. Zde najdete v mnoha názorných příkladech řadu osvědčených kombinací výrobků SOKRATES pro konkrétní typy aplikací.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00