Jak na věc


voda v dutině břišni u psů

Jogurtový pohár s horkými borůvkami

    Projekt voda zdarma přichází s řešením, jak zajistit vaší rodině, společnosti stále kvalitní pitnou vodu tím nejekonomičtějším způsobem. Vaši zaměstnanci, zákazníci a Vaše návštěvy tak mají po celou dobu k dispozici vodu přefiltrovanou, vychlazenou, perlivou.
    Čistá, chladná voda: neexistuje nic lepšího, co by dokázalo uhasit žízeň a zároveň poskytlo vyvážený přísun minerálů. Pitná voda v České republice splňuje nejvyšší kvalitativní požadavky. Projekt voda-zdarma.cz je zaměřen na podporu konzumace vody z vodovodního řádu nebo-li kohoutkové vody. Naším cílem je přinést komfortní přípravu vody přímo z vodovodního řádu pomocí přístrojů, které vodu přefiltrují, ochladí případně nasytí CO2 a tak připraví sodovku.
    Sodobary LIMA 1/5 2-kohouty jsou profesionální zařízení určené k výrobě chlazené sodové vody mísením H2O a CO2. Výrobníky sodové vody sodobary LIMA 1/5 2-kohouty mají výkon 35 litrů kvalitně vychlazené sodové vody během jedné hodiny.
    Než se pitná voda dostane kohoutkem do domácností, musí projít úpravou a přísnou kontrolou. Technologické postupy úpravy vody a voda jsou závislé na zdrojích, ze kterých se voda odebírá.


Filtr BRITA Purity C 1000 AC - komplet filtr a hlava

    Filtr BRITA PURITY C1000 AC spolehlivě odstraňuje nečistoty v pitné vodě, které mohou negativně ovlivňovat chuť, aroma a vzhled koncového produktu připojeného nápojového zařízení.
    Ideální řešení pitného režimu pro domácnosti, kanceláře, kde rádi konzumují kohoutkovou vodu a vadí jim pachutˇ chlóru, případně železité příchutě ze starého vodovodního vedení.
    Výrobníky sodové vody sodobary SODA PYGMY Green Line jsou profesionální zařízení určené k výrobě chlazené sodové vody mísením H2O a CO2. Výrobníky sodové vody sodobary SODA PYGMY Green Line mají výkon 18 - 20 litrů kvalitně vychlazené sodové vody během jedné hodiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00