Jak na věc


vltava řeka délka toku

Široká nabídka plavidel pro zapůjčení

    Obsazení Vltavy v současné době tvoří jak její původní členové Robert Nebřenský a František Svačina, tak i jejich noví spoluhráči, kteří jsou ovšem dobře známými profesionálními instrumentalisty – saxofonista Ondřej Klímek, basista Tomáš Uhlík a bubeník Ondřej Pomajsl. Záznam koncertu této sestavy pod jménem legendární Vltavy, který se uskutečnil 2. října 2014, nabídne průřez dosavadní tvorbou skupiny v její současné podobě.
    U veškerého vybavení nabízíme velmi výhodné ceny a ještě lepší nabídku máme pro naše stále zákazníky – těm poskytujeme speciální věrnostní program, při kterém mohou výrazně ušetřit. U páté plavby dáváme slevu až ve výši 50 procent ze základní ceny. Kromě toho máme samostatnou nabídku určenou pro školy, které si mohou objednat jak jednodenní výlety, tak několikadenní vodácké kurzy s kompletním servisem (včetně ubytování a jídla). Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se na nás kdykoliv obrátit – rádi Vám poskytneme další informace a poradíme s výběrem vhodné lodi nebo vybavení.
    Pokud máte letos v plánu vyrazit na plavbu po Vltavě, ale nemáte potřebné vybavení, které je k takové akci potřeba, můžete využít naší půjčovny, jež Vám nabídne kompletní vybavení, se kterým si plavbu maximálně užijete.


Zapůjčíme kompletní vybavení pro Vaši plavbu

    Vybrat si v naší půjčovně můžete z pestré palety různých druhů kanoí a raftů, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené vodáky. V nabídce máme jak menší kanoe, do kterých se vejdou maximálně dvě osoby, tak i velké univerzální rafty, v nichž je místo až pro šest osob. Na výběr máme i různé druhy kajaků v odlišných velikostech, které jsou určeny pro jednu osobu.
    Skupina Vltava patří k nejosobitějším formacím české hudební scény. Specifická hudební kompozice a svérázné texty na pomezí absurdního humoru a surrealistické poetiky jsou typické pro většinu známých hitů kapely, jakými jsou například Prasátko, Kapitán Pejsek, Marx, Engels, Beatles nebo Zajíc a koza. Skupina, jejíž existence se prozatím dělí na dvě období, a to mezi lety 1986 – 2003 a posléze po roce 2010, vždy představovala ojedinělý zjev české hudby. Reunion, který Vltava po sedmileté pauze vyhlásila, byl velkou událostí pro všechny její fanoušky – především proto, že její charakteristický projev, spojený se zvláštně afektovaným vysokým vokálem Roberta Nebřenského, neopakovatelnou směsí hudebních stylů a jakousi podivínskou image, nedokázal napodobit nikdo jiný.


Paul McCartney: Kisses On The Bottom

    Kromě samotných lodí je důležité mít také další nezbytné vybavení. Poskytujeme veškeré potřebné vybavení pro rafting, které zahrnuje kvalitní vesty (pro dospělé i pro děti), helmy, pádla, barely nebo házečky. Všechny produkty jsou od prověřených výrobců a jsou zhotoveny z kvalitních materiálů. Nabízíme také služby akreditovaného průvodce a pojištění v ceně výletu.
    Vodácká sezona je tady a všichni příznivci tohoto sportu se už těší na to, až se opět vydají na další plavbu. Mezi nejoblíbenější řeky u nás patří Vltava a tak se na ni každý rok vydává spousta lidí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00